320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käsi kullas või Pehrsson mullas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust


    See on jutt aiaaugust ja ei puutu üldse asjasse, Eesti noortekoondise põhjal ei ole midagi võimalik hinnata.
    aga mille põhjal on võimalik siis hinnata? millised need kriteeriumid siis on või kuidas peaks siis hindama, kui tulemustel pole tähtsust?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Päriselt, Martin?
      Muidugi. Parimad on tõenäoliselt alati aste kõrgemal ja ülejäänud on veel lahjemad ning ebaküpsemad. Seal saab ehk ainult mingeid põhitõdesid taguda.

      Kusjuures, need põhitõed peaks A-koondisest ülevalt alla tulema. Tulevad?

      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      aga mille põhjal on võimalik siis hinnata? millised need kriteeriumid siis on või kuidas peaks siis hindama, kui tulemustel pole tähtsust?
      Ma pole öelnud, et tulemusel pole tähtsust. Kuid lisaks sellele, just need, mida ehk skint kirjeldas (koondis areneb, taktika areneb, statistikapoisid/-programmid arenevad), the intangibles on inglise keeles sõna.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Mina olen hetkel Pehrssoniga päris rahul, taktikaliselt on ju näha olnud, et asjad on paremaks läinud, rünne pole siiani veel päris see, aga üldpilt on viisakas, pluss materjal, millega tööd teha pole sama, mis Rüütli ajal, Rüütlil olid pea kõik mehed välisliigades, Pehrssonil on suurem osa Premiumi mehed ja ega see play off'idesse saamine oli üks õnnelik juhus kah. Neid kääbuste vastu feilitud mänge Pehrssoni kraesse ei paneks, pigem nendel puhkudel mehed platsil põlenud. Ja alternatiivid tõesti puuduvad, ei usu mina, et Reimist üldse enam A-koondise peatreenerit saab, meistriliiga treenerid jäävad taktikaliselt nõrgaks, ainult Terehhovi kohta on veel pisut vara midagi öelda. Ainsad eestlastest kandidaadid võikski praeguse põhjal tulevikus olla Terehhov ja Hurt, Hurdaga on muidugi nii ja naa, aga noor treener alles.

        Kommentaar


          Pehrsson on nüüd küll hetkel parim võimalik valik. Mängijate üldine kvaliteet on nii madal, et finaalturniiridest pole põhjust unistada. Eesti treenerid peaksid kõigepealt olema suutelised piisavalt kõrge taseme noormängijaid koolitama, kes suudavad välisklubides konkurentsivõimelised olla - ja alles seejärel mõtlema rahvuskoondise peatreeneri ametist.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ei tea sellest Pehrssonist midagi....
            Minu arvates võiks meil olla hoopis treenerite nõukogu:
            Puštov - esimees, füüsilise ettevalmistuse treener - Rooba, taktika geenius - Hurt, treener portfellita Koser, strateegia eest vastutaks Lillevere.

            Kommentaar


              Mulle meeldiks selline peatreener, kes suudaks standardolukordadest midagi ohtliku luua.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Mulle meeldiks selline peatreener, kes suudaks standardolukordadest midagi ohtliku luua.
                Mängiv treener Konstantin Vassiljev?

                Kommentaar


                  Kuulasin eile raadiost hr.Pehrssoni intekat 20.00 spordist ja sellist kukke jalka treeneritest,kes on meie vägesid juhatanud,pole varem juhtunud kuulama.Ma olengi parem,kui Rüütli ja ma ei kahtlenud hetkeski,et mind tagasi valitakse.jne...Tüüpiline Karlsson.Jõudu edasiseks.

                  Kommentaar


                    Ka eilsest raadiointervjuust jäi kõlama huvitav mõte. Väidetavalt olla varemgi seda öelnud, aga endal kahe silma vahele jäänud. Ehk Pehrssoni üheks suurimaks eeskujuks treenerina on Mourinho. Pohlaku väljaütlemised Mourinho suunal on kardinaalselt erinevad olnud. Huvitav vastuolu.

                    Kommentaar


                      Ütleks üles nüüd?

                      Keskpärasusega "silmapaistvaid" pehrssonilaadseid tooteid skandinaavia kandist on turul veel mitusada - võiks palgakulu jätta ikka kodumaisele treenerile, meil on mitmeid noori treeneriks pürgimas, kes samamoodi (kuid odavamalt) oskaks saavutada 3. koha Balti turniiridel ja umbes 7 väravaga kaotada Portugalile?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tipneri väravapost Vaata postitust
                        Ütleks üles nüüd?

                        Keskpärasusega "silmapaistvaid" pehrssonilaadseid tooteid skandinaavia kandist on turul veel mitusada - võiks palgakulu jätta ikka kodumaisele treenerile, meil on mitmeid noori treeneriks pürgimas, kes samamoodi (kuid odavamalt) oskaks saavutada 3. koha Balti turniiridel ja umbes 7 väravaga kaotada Portugalile?
                        Vahetame Lelovi ja Pehrssoni ära?
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Probleem algab tegelikult pohlakust, sest persson üritab talle
                          meeltmööda olla ja pikka ametiaega pidada... järgnev selgub ka lähiajal.

                          Kaks varianti, kas pohlak läheb või tuleb asemele julge treener kes julgeb otsuseid langetada
                          ilma et laseks ennast mõjutada faktil, et ülemus on lisaks liidu esiotsale ka ühe eesti klubi eesotas.
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                            Probleem algab tegelikult pohlakust, sest persson üritab talle
                            meeltmööda olla ja pikka ametiaega pidada... järgnev selgub ka lähiajal.

                            Kaks varianti, kas pohlak läheb või tuleb asemele julge treener kes julgeb otsuseid langetada
                            ilma et laseks ennast mõjutada faktil, et ülemus on lisaks liidu esiotsale ka ühe eesti klubi eesotas.
                            Kas Aivar on Floras või Pelle Liidus?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Minu jaoks on kõige vastuolulisem selle tüübi juures see, et härra kunagi ei tunnista enda vigu ala vale koosseisu valik, mänguplaan, vahetused jne, pole vähemalt silma jäänud kordagi kuskil.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Kas Aivar on Floras või Pelle Liidus?
                                Pohlakud mõlemad... ja mis sa arvad et aivaril ei ole midagi enam floras öelda.
                                Pelle on nüüd lihtsalt mees kes tööd üle võtab... pohlak on ja jääb flora otsa...

                                ja sain ka enda eelnevale küsimusele vastuse kui küsisin kuidas reageeritakse
                                treeneri vahetuse soovile:

                                Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak kinnitas, et koondise peatreeneri Magnus Pehrssoni tööle antakse hinnang sügisel algava MM-valikturniiriga, mitte praegu.
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X