320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käsi kullas või Pehrsson mullas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Kui Prosal endal oleks olnud valida kas tänane U23 või A koondise mäng, siis ilmselgelt oleks valik A koondisel.
    Kas mina olen siin ainus Daniil Ratnikovi pooldaja, et mees võiks koondises proovida? Tean et Romario ka on seda maininud kuskil...

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Kas mina olen siin ainus Daniil Ratnikovi pooldaja, et mees võiks koondises proovida? Tean et Romario ka on seda maininud kuskil...
      Ka mina olen Ratnikovi poolt - Sergei koondise peatreeneriks vüi Rooba konsultandiks Daniil koondise mängujuhiks

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Kui Prosal endal oleks olnud valida kas tänane U23 või A koondise mäng, siis ilmselgelt oleks valik A koondisel.
        Kas mina olen siin ainus Daniil Ratnikovi pooldaja, et mees võiks koondises proovida? Tean et Romario ka on seda maininud kuskil...
        Individuaalsete oskuste poolest vääriks Ratnikov kindlasti kutset. Siin on küsimus selles, kas tema paremaid oskusi suudetaks ka Eesti koondise mänguplaanis ära kasutada ja noh, teda isiklikult mitte teades, siis väga eestimeelne ta ka just ei tundu.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Individuaalsete oskuste poolest vääriks Ratnikov kindlasti kutset. Siin on küsimus selles, kas tema paremaid oskusi suudetaks ka Eesti koondise mänguplaanis ära kasutada ja noh, teda isiklikult mitte teades, siis väga eestimeelne ta ka just ei tundu.
          ülearu tibla ka ei ole oma suhtumiselt mu teada.ka mitte isiklikult tundes muidugi.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Individuaalsete oskuste poolest vääriks Ratnikov kindlasti kutset. Siin on küsimus selles, kas tema paremaid oskusi suudetaks ka Eesti koondise mänguplaanis ära kasutada ja noh, teda isiklikult mitte teades, siis väga eestimeelne ta ka just ei tundu.
            Ise sooviksin ka Ratnikovi näha koondises

            Kommentaar


              #81
              Nii, esimene vasikas tuli täitsa kenasti välja.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Nii, esimene vasikas tuli täitsa kenasti välja.
                ...aga järgmised mitte nii väga...

                Kommentaar


                  #83
                  Kesse peab teisipäeval kodupubliku ette astuma

                  Kommentaar


                    #84
                    Pehrsson ilmselt oma kodumaal top 30 treeneri hulka ei kuuluks, kui ta seal töötaks ning mees sai Pohlaku poolt loodetavasti lihtsalt 1-aastase longshot-võimaluse näidata, et on väärt rohkemat kui temast tema kodumaal arvatakse.

                    Kahjuks ei töötanud see gamble ning loodetavasti tema lepingut ei pikendata...

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Kesse peab teisipäeval kodupubliku ette astuma
                      Eestlane olen ja eestlaseks jään.
                      Teisipäev on uus päev ja uus mäng.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Eestlane olen ja eestlaseks jään.
                        Teisipäev on uus päev ja uus mäng.
                        Tunduvalt mõttetum mäng.

                        Kommentaar


                          #87
                          Pehrsson saab ilma asjata, millal meie sats ever on suutnud kaks head kohtumist jutti teha (ajaliselt). Vb üks-kaks korda..

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Pehrsson saab ilma asjata, millal meie sats ever on suutnud kaks head kohtumist jutti teha (ajaliselt). Vb üks-kaks korda..
                            San Marino vastu võitmiseks pole vaja head kohtumist teha.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              San Marino vastu võitmiseks pole vaja head kohtumist teha.
                              True that!

                              Kommentaar


                                #90
                                San Marino vastu häiris:
                                1) liiga palju keskpoolikuid - Dmitrijev (liigne), Mets, Antonov
                                2) liiga palju vene nimesid - Kruglovi asemel võinuks olla Jääger, Dmitrijevi asemel kasvõi Vunk, kui just keskpoolkaitsjat tingimata vaja oli
                                3) koosseisus liiga palju Levadia omi, mäng ka nagu Levadial eelmisel aastal, selle vahega, et lõpus ei kobistatud ära.
                                4) tippkohtunik oli alavormis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X