320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa 12.10.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    noh vähemalt ei saanud kodus korraliku koslepi, seegi võit.

    Paremate päevade Pareiko oleks selle Rooney karistuslöögi ära võtnud.

    Kommentaar


      Tavaliselt öeldakse,et nõrgem lüli otsustab kõik täna aga suisa vastupidi.

      Kommentaar


        Tegelikult võib päris rahule jääda. Kaitses mängiti eriti hästi. Hea oli näha, et noored poisid Mets, Pikk ja Morozov olid kenasti orkestris sees ja tegid kohati isegi maailmaklassi sekkumisi. Antonov tundub ka hea päris sümpaatne poiss.

        Njah, eks oli ebaõnne karistuslöögiga, veidi ka Pareiko praak, kuid Pareiko mu meelest mängis üldiselt hästi.

        Rahul ei ole jätkuvalt Vungiga. Mees reaalselt kompenseerib enda olematuid oskusi jõhkra ja toore mängustiiliga, kuid paraku tähendab see meile nii hulk kaotatud palle kui ka ebameeldivaid karistuslööke.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Pareiko pidanuks Rooney karistuslöögi tõrjuma. Ei jätnud küll nii 'suurepärast' muljet, olgugi et kommentaatorid sellest taolises võrdes rääkisid.
          oleks muidugi tore olnud, kui tõrjunuks, käe sai ju vastu
          (e: kuna karistuslöök oli lähedalt, pea trahvikasti joonelt, laskis Pareiko ka üsna laia müüri ehitada ja ei näinud vist ka selle tagant hästi löögihetke)

          nii need väravad karistuslöökidest tulevadki: mitte vv-poolsesse nurka, vaid üle müüri
          ja samas mitte nii kõrgele, et üle värava lennanuks (ja veel täpselt posti kõrvale, Pareiko ulatusest võimalikult välja)
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas Laz Vaata postitust
            Tegelikult võib päris rahule jääda. Kaitses mängiti eriti hästi. Hea oli näha, et noored poisid Mets, Pikk ja Morozov olid kenasti orkestris sees ja tegid kohati isegi maailmaklassi sekkumisi. Antonov tundub ka hea päris sümpaatne poiss.

            Njah, eks oli ebaõnne karistuslöögiga, veidi ka Pareiko praak, kuid Pareiko mu meelest mängis üldiselt hästi.

            Rahul ei ole jätkuvalt Vungiga. Mees reaalselt kompenseerib enda olematuid oskusi jõhkra ja toore mängustiiliga, kuid paraku tähendab see meile nii hulk kaotatud palle kui ka ebameeldivaid karistuslööke.
            Moross on 25 aastane, teda ei saa ammugi nooreks nimetada. Vunk oli meeletult sitt, kaks korda suutis ainult enam vähem asjaliku jooksu peale söödu anda. Vunk võiks koondist mitte esindada enam. Antonov täna millegi erilisega silma ei paistnud.

            Positiivselt vaadates siis Mets võitles hingega, Pikk tundus hümniajal vägagi värisev, aga mängu ajal meeletuid kalasid siiski ei teinud, korduvalt blokeeris nii lööke ja sai enam vähem hakkama. Anieril oli ka jõudu et seal ees tühja tööd teha.

            Järjekordne "ilus kaotus"..

            Kommentaar


              Kurjam küll, sai juba eelnevalt mainida, et esimese poolaja kollane oli kergelt antud ja kohe teise poolaja alguses maksis see kätte. Teises kollases polnud küsimustki, aga noo ei näinud ma ilget patustamist esimese poolaja intsidendi puhul.
              Anyways, müts maha meeste ees, suurepärane pingutus ja korralik võitlus, terve poolaeg veel vähemuses mängida ja Rooney värav... mees veel ise kiikas müürist mööda enne löömist, vaatamaks kus Pareiko on. Tšut-tšut pidanuks parem positsioon olema, aga siitpoolt on jõle lihtne ju kommenteerida selliseid asju. Oli positiivseid üllatajaid ja kogu koondisele soliidne hinne kogu mängu eest. Tulemusega pole rahul, aga sellega küll, mida mehed väljakul näitasid.

              Kommentaar


                Terve poolaeg vähemuses 0-1 lõpptulemuseks... Noh. Kaotus on kaotus, aga...

                Mina ütlen ausalt, et mina ei olnud nii rämedat survet sinisärkidele, nagu engelsmannid terve mängu vältel peale panid, näinudki. Ei Itaalia, ei Holland, ei Venemaa... Neid kuradi punasärke oli kõikjal, nad läksid ABSOLUUTSELT iga viimase kui palli peale, meie meestele ei antud palliga mängimiseks rohkem kui sekund-poolteist ja juba punasärk tuli nagu rong...

                Ses mõttes, kuigi kaotusekibedus on hinges, ei saa poistele küll midagi ette heita. Polnuks Klavani teist kollast, oleks me siit viigi sisse kasseerinud. Läks nii. Ühesõnaga, pole kaotus, mille pärast häbi tunda, anti 100% endast.

                Meinstriimina Vunki kiruda mulle ei meeldi, aga paraku oli ta täna enamvähem ainus mees, kes konkreetselt silmakraapivat sitta raius mitu korda.

                Ojamaa koha pealt on siuke emotsioon, et ma tahaks meest näha mingi keskmik-vastase vastu 90 minti mängimas. Praegu on tema tegutsemist vaadates segased emotsioonid, mis aga pigem kalduvad sinna ärrituse-lootusetuse poole. Täna tal muidugi polnud ei aega ega võimalust end väga palju paremast küljest näidata ka, aga mingit impact-playerit temast ei ole senistes mängudes olnud.

                Pareiko on kunn. Aga see pool sammu, mis ta võinuks Ruuni karka ajal võinuks paremal pool olla, jääb kummitama...

                Kommentaar


                  Omaette küsimus on, mis siis oleks juhtunud, kui Zenjov või Anier oleks kohe alguses ühe ära löönud.

                  Kommentaar


                    Moross on 25 aastane, teda ei saa ammugi nooreks nimetada.
                    Aeg lendab

                    Kommentaar


                      Mets tegi oma parima mängu koondise särgis, väga-väga hea mäng. Üllatas veel Pikk, kellega tulevikus võib kindlasti rohkem arvestada. Arvestades veel kui väheste, sisuliselt olematute koondisekogemustega ta tulle visati Inglismaa vastu.

                      Kokkuvõttes, mis seal ikka. Üks surus ja teine kaitses meeleheitlikult. Parema õnne korral oleks võinud selle mängu ka viigisadamasse tüürida, aga enamaks polnud täna küll püssirohtu.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Ahjaa. Mets on ka kunn. Nii läbi roheliste prillide kui ilma nendeta. Ja Pikale kraaps tubli mängu eest, uskumatu vend.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kui see on Vunki löök, siis su ema on sama kole kui PraSi ema.
                          No Jääger nägi, et Vunk hakkab lööma ja siis ütles, "oota Martin, mõtle enne kui tegutsed, las ma näitan sulle mis juhtuks kui sina peale lööksid!".. Oleks ta tahtnud, võinuks ka raamidesse suunata selle, aga asi oli põhimõttes! Well done Jääger!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            oleks muidugi tore olnud, kui tõrjunuks, käe sai ju vastu

                            nii need väravad karistuslöökidest tulevadki: mitte vv-poolsesse nurka, vaid üle müüri
                            ja samas mitte nii kõrgele, et üle värava lennanuks (ja veel täpselt posti kõrvale, Pareiko ulatusest võimalikult välja)
                            Käsi oli kahjuks vahel siis, kui pall oli juba tüki maad üle joone. Rooney puhul võiks teada, et sellise koha pealt läheb mees üldjuhul kindla peale löögile, karistuslöökide ekspert nagu ta on. Ehk mõni noorem, kiirem ja rohkemate mänguminutitega väravavaht võtnuks selle kerge vaevaga ära, aga eks ta paras vaidluskoht ole. Isiklikult jäi mulje, et Pareiko pidanuks antud olukorras paremini tegutsema.

                            Kommentaar



                              Jäägri pealelöök juba viral. Üle 12 000 like ja 500 jagamise. See tema klubi saamisele küll kaasa ei aita

                              Kommentaar


                                Ma ei tea, kas ma olen ainuke, aga erilisi emotsioone see mäng üles ei kütnud. Igasugune punkt Inglismaa vastu oleks küll boonuseks olnud, aga edasipääsu kohapealt on ikkagi palju olulisemad mängud teistega ja nende mängude eel ja ajal on nagu selline mänguelevus-ärevus ka suurem.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X