320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa 12.10.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu traditsioon, meie mängijate hinnad: http://www.rumodispo.com/eesti-koond...ngland-ratings
    Ausalt õelda, ma ei poeks palju punase kaardi tõttu. Mõlemad viga oli ilmselt naif (eriliselt teine, Klavan peab mõtlema et kollast juba tal on, ei saa nii kergelt vastu Delph minna) ja see on alati politiika kui väike tiim läheb vastu kõva satsi kes mäng teeb. Ausalt, see pole olnud halvem kui kesk Premium Liiga vile.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Tahaksin õnnitleda kõiki Man Unitedi fänne kolme punkti puhul!

      ... wtf?

      kas su golova on soodane natukene või?

      see eestlaste erakordselt kehv tehnika peaks iga põlvkonnaga ainult paremaks minema, muutub ju treenerite ja muude tegelaste mõttelaad pigem ründava suunitluse suunas kui kaitsva. see kaitsev mentaliteet on pigem minevik. mingit ulmelist muutust ei saagi oodata, sest enamik praegu koondises olevaid mehi läksid 90ndatel esmakordselt trenni, kus pandi rõhk vähe muudele asjadele kui tehnikale. tehniline jalgpall hakkab eestis vähe jõudsamalt peale tulema, aga eks iga asi võtab aega. mida eeldada tiimist, kelle eelnevad treenerid (enne rüütlit) sundisid pikka palli ette peksma? loogiline, stoke city mängijatel puudub ka tehniline meisterlikkus. eks tänapäevasemad treenerid, kes juba 2000ndatel sündinud lapsi treenivad, annavad vähe mahukama tehnikapagasi oma jüngritele kui siin 1985 jne sündinud meestele anti.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Pikk ja Mets välismaale. Mõni Bundesliga 2 meeskond võiks näiteks huvi üles näidata

        Kommentaar


          Algselt postitas apatas Vaata postitust
          Tahaksin siin mainida üht mänguga mitte seotud väidet. Keegi ütles, et Morozov oma 25 eluaastaga pole enam noor. See on millegipärast Eesti lähenemine, tingituna ka Pohlaku seisukohtadest, et 30-aastane peaks juba koha loovutama. Sajandi algul andis hea kaitsepaar Lemsalu/Hohlov-Simson enne 30-aastaseks saamist koha Piirojale ja Stepanovile. Kuigi kaks viimast on muidugi head mängijad, ei ole maailmas niimoodi. MM-il arvatavasti tippsatside keskmine vanus 28 lähedal ja keskkaitsjate oma veel kõrgem. Eesti probleem on erakordselt kehv individuaalne tehnika. Selle poolest võime end San Marinoga võrrelda, aga mitme muu aspekti poolest oleme näiteks Sloveeniaga võrdsed või isegi tsipa paremad. Nii kompenseeritakse kehva tehnikat noorusega, sest Eestil peavad keskkaitsjad olema liikuvamad, samal ajal kui tippmeeskondades piisab heast kohavalikust. Õige meeskond on keskmise vanusega 26-30, siin pole midagi vaielda, kuid Eesti ei lähe oma olemuselt kokku päris õige koondisega. Lihtsalt üks omadus ehk individuaalne tehnika on sedavõrd nõrk, et see kahjuks pärsib kogu süsteemi, mis üldjoontes meie jalgpallil pole viga.
          Nüüd tuli liiga üldine jutt, mis algas Morozovi vanusest, kuid see on kõik omavahel seotud.
          See pole mitte ainult Eesti lähenemine, see on tegelikus elus football manageri mängijate lähenemine. 29 on enamvähem viimane aeg mängija eest head raha saada ja üle 21 aastane pole enam noor ja lootustandev, olenemata sellest, et on mängijaid, kes lihtsalt arenevad hiljem.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Aga kuulge, kas nüüd hakkabki nii olema, et kui Eestile värav lüüakse, siis lastakse staadionikõlaritest rõõmumuusikat või? Fuhhing hell!
            Jälle pean +1 ütlema, tahtsin isegi selle teema üles tõsta aga õnneks pea halbu asju ei pea. See tundus rohkem kui veider.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              keegi märkas, et Rooney karistuslöögi ajal ei hüpanud meie müür vähemalgi määral üles? või tehakse nii meelega, et alt läbi ei löödaks?

              Kommentaar


                Kas see Hey Jude mõmisemine mitmeid kordi meie fännikalt oli inglastega kokkulepitud? Hea et veel vindalood ei laulnud.

                Kommentaar


                  See mida Roons tegi ei olnud juhuslik: http://www.rumodispo.com/eesti-koondis/rooney-freekick
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Jaah, Hey Jude oleks võinud ära jääda ja see rõõmutümm oli tõsine mida-perset hetk. Aga peale nende oli tegelikult tore atmosfäär üldiselt.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Seda vist mitu korda juba näinud, aga siin on täpselt hetk millal Anier andis sööt Zenjovile, ja Sergei on küll 'onside': http://www.rumodispo.com/eesti-koondis/zenjov-moviola
                      See oli kõige otsustavam kui Klavani kaart minu arvates.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tahaksin õnnitleda kõiki Man Unitedi fänne kolme punkti puhul! Ühte Liverpooli mütsi nägin ka, aga väikese lapse peas, see on lubatud.
                        Minu kõrval istus üks mänku fänn, kelle suurimaks iidoliks on Wayne Rooney. Kolm korda võid arvata, kuidas mees Rooney värava peale reageeris.

                        Seda võid ka arvata, kas ta Inglismaa hümni ka kaasa laulis iga kord, kui võõrsilfännide sektorist antud lugu üles võeti.

                        Ja seda, kas esimesel poolajal ta Rooney möödalöögi peale rõõmustas või kurvastas.

                        Munn.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Minu kõrval istus üks mänku fänn, kelle suurimaks iidoliks on Wayne Rooney. Kolm korda võid arvata, kuidas mees Rooney värava peale reageeris.

                          Seda võid ka arvata, kas ta Inglismaa hümni ka kaasa laulis iga kord, kui võõrsilfännide sektorist antud lugu üles võeti.

                          Ja seda, kas esimesel poolajal ta Rooney möödalöögi peale rõõmustas või kurvastas.

                          Munn.
                          +1

                          Päris siiralt ei teadnud, et selliseid inimesi olemas on. Fkin crazy. Ma muidugi ei ürita väita, et kui Eesti mängiks Belgiaga, siis ma pärast mängu ei läheks Hazardi juurde fanboytama ja fotot küsima, aga eestlasena mingile muule meie vastu mängivale koondisele kaasa elada? Koomusk.

                          ps. Siin eespool mainiti manu särke. Sellest ma saan aru, nad on punased. Aga kui raha ei ole, et Eesti särki osta ja tulla ühes teises, aga siiski sinises, särgis, kas ma oleks ka emm? Nii igaks juhuks uurin
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            ... Munn.

                            Kuigi ma olen tolereerimise ja heatahtlikuse poolt alati, siis antud olukorras on sul tuhat korda õigus.

                            Tuleb meelde eelmine kodumäng Inglismaa vastu, kui piletipakette vist esimest korda katsetati. Muudel kvalifikatsiooniringi kohtumistel istusid mu kõrval alati isa ja poeg, aga tolle mängu puhul üllatuseks kaks härrasmeest Inglismaalt. Kes muidugi olid tublid ja toredad, aga oma piletid soetanud soolase hinna eest kohalikult.
                            Ei ole minu asi hinnata, kas säärane käitumine on tore, vastuvõetav või paha, aga(!) oli too vist Andorra mäng, kui vanad eestimaised naabrid jälle platsis. Natukene enne lõppu läksid nad minema ja ei saanudki nautida, kuidas Eesti sita olukorra heaks keeras.

                            Võib-olla, muidugi, on see ainult minu maailmas karma karistus, et head koondisemängu lõppu ei näe ja neil kahel oli täitsa suva

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Siin eespool mainiti manu särke. Sellest ma saan aru, nad on punased. Aga kui raha ei ole, et Eesti särki osta ja tulla ühes teises, aga siiski sinises, särgis, kas ma oleks ka emm? Nii igaks juhuks uurin
                              Minul pole sinist koondise särki. Mul on valge koondisesärk. Sel korral tulin staadionile oma koduklubi särgiga, mis on sinine. Ma arvan, et see on ok.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Mängust veel hetkeks. Miks sellise karistuslöögi puhul ei kasutata postis olevat mängijat tühjemas nurgas? Kui löök on kasti äärest, siis on müüri ja värava vahel napid 7 meetrit, mis poleks suluseisu mõttes tohutu vaba ruum. Samas aitaks see väga täpse posti kõrvale löögi puhul väravavahti tohutult, sest sinna pallile järgi jõuda on ülimalt keeruline kui mitte võimatu. Mitmed väravavahid kasutavad, kahju, et Poom sellele tähelepanu pole juhtinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X