320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Island (31.03.2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Island (31.03.2014)

    Piiroja lahkumismäng!

    Eesti koondises 113 kohtumist pidanud Raio Piiroja lõpetab oma mängijakarjääri – keskkaitsja lahkumismatš toimub A. Le Coq Arenal 31. märtsil 2015, kui Eesti võõrustab Islandit.

    „Lahkumismäng on väga hea võimalus tänada oma kaaslasi ja poolehoidjaid, jätta sõpradega hüvasti ja panna karjäärile punkt. Kindlasti saab see olema väga emotsionaalne,“ rääkis Piiroja. Teatavasti korraldatakse lahkumismatš kõigile koondislastele, kes on pidanud vähemalt 100 kohtumist.

    „Ega mul endal midagi otsustada ei olnud – tervis ütles, et Raio, aeg on lõpetada. Aga mul on väga hea meel, et saan seda teha kodupubliku ees,“ lausus kompromissitu võitlejana tuntud mees.

    Pärnust pärit 35-aastane Piiroja mängis oma karjääri jooksul pikalt Tallinna FC Floras, välismaal oli aastatel 2004–2011 tema tööandjaks Norra klubi Fredrikstad FK, hiljem kuulus ta ka Hollandis Vitesse ja Hiinas Chengdu Bladesi meeskonda. Piiroja valiti viiel korral Eesti parimaks jalgpalluriks.

    Eesti – Island maavõistlus toimub 31. märtsil 2015 kell 19 A. Le Coq Arenal. Piiroja lahkumismängu pääsmed tulevad Piletilevis müüki kolmapäeval, 15. oktoobril kell 10:00.

    Teeme tribüünid siniseks!

    PILETID
    Küljetribüün: 14 eurot
    Otsatribüün: 12 eurot
    Sooduspilet: 10 eurot

    LHV jalgpallikaardi omanikule on täispilet 10% soodsam.
    Mängupäeval staadioni piletikassas maksavad kõik pääsmed 14 eurot.

    Sooduspilet kehtib 1996.-2007. aastal ja 1952. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 2008. aastal ja hiljem sündinud pääsevad sisse tasuta, juhul kui istuvad piletiga saatja süles (kui on soov eraldi istekohaks, siis tuleb osta sooduspilet).

    MEELESPEA
    Osta pilet eelmüügist – nii säästad enda ja teiste aega!
    Ole varakult kohal, sest nii väldid järjekordi ja saad osa mängueelsest melust.
    Võimalusel kasuta ühistransporti, tule staadionile jala või jalgrattaga (avatud rattaparkla!). Autoga tulles varu aega ja arvesta, et staadioni läheduses on parkimiseks piiratud võimalused.
    Vaata tähelepanelikult oma piletil märgitud infot – sissepääs toimub vaid piletil kirjas olevast trepist!
    Riietu vastavalt ilmastikule. Jäta oma söök ja jook koju.
    Staadionil on müügil fännitooted, söök ja jook. Toodete eest tasumine toimub sularahas.

    OLE VARAKULT KOHAL!
    Väldi järjekordi ja saa osa mängueelsest melust!

    kell 17:00 avatakse staadioni sissepääsud, DJ alustab muusikaprogrammiga
    kell 17:30 koondised saabuvad staadionile
    kell 18:15 algab mängueelne soojendus
    kell 18:45 koondiste rivistus, hümnid ja kätlemine
    kell 19:00 lahtilöök

    VIP piletite tellimine: siim.juks@jalgpall.ee

    OLULINE INFO
    Piletite edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma Eesti Jalgpalli Liidu nõusolekuta keelatud. Eesti Jalgpalli Liidul on õigus välisfänne mitte lubada Eesti poolehoidjate sektorisse ja tühistada edasimüüdud piletite kehtivus.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    #2
    2015*
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Tere,

      korraldan Raiole meeldejääva kingituse, nö "kudumine" juba käib Läheb maksma ca 200 eurot. Kes mind teab ja usaldab, võib ettevõtmist seekordki toetada: Tarmo Tuule 1100069979

      Meened annan üle enne Islandi mängu Lilleküla murul.

      Kõigi toetajate nimed panen siia rivisse:
      1. Poborsky
      2. Steiv Silm
      3. Perekond Luts
      4. Kasper Elissaar
      5. Valdis "Valta" Toomast
      6. Lauri Laas
      7. Madis Hallimäe
      8. Tõnis Nurk
      9. ...

      Varem oleme üheskoos mäletatavasti kenasti ära saatnud Kristali, Poomi ja Reimi.

      Tänan tähelepanu eest!
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #4
        Raio mänguks pileteid juurde: http://jalgpall.ee/news.php?st=style...s&news_id=7828

        Ühtlasi võib kaitsetala ärasaatmisprojekti toetada: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...831-03-2014%29
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #5
          Tegelikult võiks sellistes lahkumismängudes anda sõnaõigust ka sangarile endale koondise moodustamisel.Lõpuks jätab ju tema kamraadidega hüvasti,mitte Pehrsson Piirojaga.Selline katsetamise ja proovimise jutt antud mängu puhul on suht otsitud.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas ööö Vaata postitust
            Tegelikult võiks sellistes lahkumismängudes anda sõnaõigust ka sangarile endale koondise moodustamisel.Lõpuks jätab ju tema kamraadidega hüvasti,mitte Pehrsson Piirojaga.Selline katsetamise ja proovimise jutt antud mängu puhul on suht otsitud.
            Valigu vastasmängijad ka siis ehk?

            Kommentaar


              #7
              Miks?Muide normaalsetes jalgpalliriikides ongi see nii ,et sangar valib oma meeskonna.Ei hakka vist neid üles lugema.Minu enda esimene mälestus tatikana oli see,kui Lev Jasin pidas oma lahkumismängu tüüpidega keda ta tahtis oma kõrval sel hetkel näha.Ja stata oli viimseni väljamüüdud.Aga mis ma sulle,sina vist rippusid sellel ajal veel kuskil.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Miks?Muide normaalsetes jalgpalliriikides ongi see nii ,et sangar valib oma meeskonna.Ei hakka vist neid üles lugema.Minu enda esimene mälestus tatikana oli see,kui Lev Jasin pidas oma lahkumismängu tüüpidega keda ta tahtis oma kõrval sel hetkel näha.Ja stata oli viimseni väljamüüdud.Aga mis ma sulle,sina vist rippusid sellel ajal veel kuskil.
                Jah, aga eestis saab ametlik maavõistlus kahjuks rohkem publikut

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  Tegelikult võiks sellistes lahkumismängudes anda sõnaõigust ka sangarile endale koondise moodustamisel.Lõpuks jätab ju tema kamraadidega hüvasti,mitte Pehrsson Piirojaga.Selline katsetamise ja proovimise jutt antud mängu puhul on suht otsitud.
                  Showmängul ja lahkumismängu nime all mängitaval maavõistlusmängul on ikka selge ja sirge vahe sees. Oma showmängu võib Piiroja pidada siis, kui tegu pole ametliku mängupäevaga. Hetkel meil tegu ikkagi Piirojale austusavaldusega ametlikus mängus ja koondisesärgis.
                  Jään pikisilmi edasisi argumente ootama.

                  Tahaksin lisada veel seda, et sellele vihjamine, kuidas midagi kaua aega tagasi ikkagi oli, ajab mind paratamatult muigama. Kõik peaksid ikkagi ringi vaatama ja aru saama, kui palju ja mis suunas maailm edasi areneb ja ka kõige sügavamad traditsioonid on muutuses.

                  Kommentaar


                    #10
                    Lihtsalt vastuseks sulle,et R,Piiroja ei saa kokkulepida rahvusvahelist mängu koondiste tasemel.Seda saab ainukesena teha EJL.Kõike muud saab sinna külge pookida.Ja seda rippumist palun ära võta solvanguna.Elame veel!

                    Kommentaar


                      #11
                      Sulle vastuseks keemiainsener toon sulle ühe näite.Rääkides hiljaaegu ühe kõigiaegade suurima naaberriigi sangariga,sel samal teemal.Oli minu küsimus temale,miks sa ei ole saanud oma lahkumismängu.Ta vastas lihtsalt,milleks mulle see.Neid kellega tahaks sel hetkel mängida ei ole võimalik.Parem teen ise selle otsuse milline oli mu viimane mäng mitte aga lasta otsustada alaliidul milline on minu viimane mäng..Väga ilus vastus minuarust.Ta on väga tore inimene.Elab eestis.Ja tihti ma olen mõelnud,kui vähe me oleme osanud teda eesti jalgpallihüvanguks kõnetada.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        Muide normaalsetes jalgpalliriikides ongi see nii ,et sangar valib oma meeskonna.Ei hakka vist neid üles lugema.Minu enda esimene mälestus tatikana oli see,kui Lev Jasin pidas oma lahkumismängu tüüpidega keda ta tahtis oma kõrval sel hetkel näha.Ja stata oli viimseni väljamüüdud.
                        Ma ei tea, kas sa pead normaalse jalgpalliriigi all silmas nüüd NSVL-i (naer), aga nagu keemiainsener juba ütles, on lahkumismängul ja showmängul vaks vahet. Enamuses jalgpalliriikides ei olegi sellist asja nagu lahkumismäng ja tore on, et meil on selline traditsioon vähemalt 100 mängu koondises mänginutele. Milleks viriseda? Kui Piiroja tahaks mingit show-mängu korraldada, kuhu ta oma sõbrad ja vanad võitluskaaslased kutsub, siis keegi ju kätt ette ei paneks.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma ei ole kordagi maininud mingit tilulilu mängu.Mulle tundub lihtsalt naljakas,et mingi alaliit otsustab,et milline on sinu viimane mäng koondise särgis ja milline mitte.Me oleme neid tagasitulekuid ennegi ajaloos näinud.Meil tundub see antud konstekstis aga välistatud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Ma ei ole kordagi maininud mingit tilulilu mängu.Mulle tundub lihtsalt naljakas,et mingi alaliit otsustab,et milline on sinu viimane mäng koondise särgis ja milline mitte.Me oleme neid tagasitulekuid ennegi ajaloos näinud.Meil tundub see antud konstekstis aga välistatud.
                            Mis siis nüüd teha? Kes siis otsustama peab? Ei korralda siis neid lahkumismänge enam, et härra rahul oleks? Või ootame kuni mehed vähemalt 50 saavad ja laseme siis murule, siis ehk on come-back suurde jalgpalli välistatud?
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              #15
                              Austatud Nahkpea ma ei mõista seda sinu naeru NSVL puhul.Kui Ott Mõtsnik tuli statale eelmisel aastal kas su suunurgad olid siis samamoodi irvel nagu praegu.Ja kas sa oskad praegu öelda milline oli tema lahkumis mäng arvutit kasutamata,ma kahtlen.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X