320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Šveits - Eesti 27.03.2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Kujutan ette kui see poleks läbiv probleem selles valiktsüklis. Mis Leedu v San Marino vastu segas? Liiga pikk hooaeg?
    Seal mitte midagi. Lithsalt rumal. 'Meil on ainult võita' oli sobivad sõnad nende vastu kui Śveitsi.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Kurb oli seda vaadata, kuidas pealelöömise asemel koguaeg edasi söödeti seal paaris olukorras, osad mehed nagu ei tahaks/julgeks lüüa. Muidu mingiks ülikatastroofiks mina isegi seda mängu ei hindaks, tehti mõned lollid vead ja karistati ära, Šveitsi klass. Alliku kirumisest mina aru ei saa, nii palju, kui mängida sai, mängis väga hästi, Ojamaa (meeldis) oli Anierist üle aga see kaitse teema oli kohati ikka päris perses. Kurb lugu, aga ma loodan üldiselt, et Šveits lõpetab tabelis Inglismaast eespool, väga sümpaatne meeskond.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Seal mitte midagi. Lithsalt rumal. 'Meil on ainult võita' oli sobivad sõnad nende vastu kui Śveitsi.
        Seal on vist midagi tõlkes kaduma läinud sinu jaoks.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          sul on õigus oma arvamusele,kuna elame vabal maal! Lihtsalt sa ei olnud seda teksti väärt!
          Ja ära unusta,et üks asi on foorum ja teine reaalne elu! Palju õnne,kui foorum on sinu elu, minu oma mitte!

          Lõpetame siin kohas selle sitaloopimise ja ootame Piiroja lahkumismängu!
          Sa aint korrutad seda "foorum pole elu, foorum pole elu..." et siis sa siin käidki aint lolli mängimas ja kirjutad väljamõeldud tekste mida sa ise tegelt üldse ei arva? Et mõtled teksti välja sellisena nagu sa "Päris elus" oled ja siis muudad kõik vastupidiseks selliseks nagu sa "foorumi mitte elus" oleks?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Sa aint korrutad seda "foorum pole elu, foorum pole elu..." et siis sa siin käidki aint lolli mängimas ja kirjutad väljamõeldud tekste mida sa ise tegelt üldse ei arva? Et mõtled teksti välja sellisena nagu sa "Päris elus" oled ja siis muudad kõik vastupidiseks selliseks nagu sa "foorumi mitte elus" oleks?
            Mille kuradi pärast te kakelete???
            Nagu kaks prohvetit siin,et paneme foorumis üksteisele ära ja siis väljas paneme sõpsi.
            Selliseid vendi on siin liiga palju.

            Jõudke koos arusaamale,et koondis ja hetke peatreener on aastasse 90 minek. Meestel enesekindlus puudub, aina käib palli ära tampimine ja jalgpalli ei mängita.

            Seis on sitt!

            Kommentaar


              Nüüd tuleks appi kurb fännile...
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Mille kuradi pärast te kakelete???
                Nagu kaks prohvetit siin,et paneme foorumis üksteisele ära ja siis väljas paneme sõpsi.
                Selliseid vendi on siin liiga palju.


                Jõudke koos arusaamale,et koondis ja hetke peatreener on aastasse 90 minek. Meestel enesekindlus puudub, aina käib palli ära tampimine ja jalgpalli ei mängita.

                Seis on sitt!
                Mida sa ajad üldse? Õnneks on sinusuguseid siin veel väga vähe.

                Aga teise tektsi poolega olen väga nõus. Selline asi ajabki närvi.

                E: PraS sul praguseks treenerikogemust juba omajagu. Arvad et suudaksid koondise eesotsas parem olla kui Perhsson? Praeguseks hetkeks ma selles ei kahtlekski.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  «Ei tea, kus väravad on,» tõdes Pehrsson. «Kindlasti ei saa tulla siia domineerima. Üritasime mängida kontrarünnakute ja standardolukordade peale. Rünnates ei ole võimalik meil nii tugevat meeskonda murda. Tuleb kaitses hästi mängida ja oodata oma võimalust.»

                  Ma ei saa aru kes krt selle peatreeneri valimisega tegeleb??? Kui meeskonna treener ei tea kust väravad tulevad ja veel huumori nurk, et üritatakse mängida standardolukordade ja kontrate peale. Neid asju polnud näha ja minu vaatevinklist need asjad ei toimi juba pikemat aega siis mida vttu ta tra teeb seal? Ja mis jutt see arengust on, silmaga küll ei paista. Tal akki seal fifa 10 djurgardeniga möllab hasti ja areng kiirgab labi uhdtv otse näkku.
                  Head ood !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    «Ei tea, kus väravad on,» tõdes Pehrsson. «Kindlasti ei saa tulla siia domineerima. Üritasime mängida kontrarünnakute ja standardolukordade peale. Rünnates ei ole võimalik meil nii tugevat meeskonda murda. Tuleb kaitses hästi mängida ja oodata oma võimalust.»

                    Ma ei saa aru kes krt selle peatreeneri valimisega tegeleb??? Kui meeskonna treener ei tea kust väravad tulevad ja veel huumori nurk, et üritatakse mängida standardolukordade ja kontrate peale. Neid asju polnud näha ja minu vaatevinklist need asjad ei toimi juba pikemat aega siis mida vttu ta tra teeb seal? Ja mis jutt see arengust on, silmaga küll ei paista. Tal akki seal fifa 10 djurgardeniga möllab hasti ja areng kiirgab labi uhdtv otse näkku.
                    Head ood !
                    Usun, et Pohlak näeb seda Phersoni valikuga möödapanekut, kuid arvatavasti leping on selline, et lihtne pole meest minema saata. Taktikaliselt väga nõrk treener on see rootslane, kas või Narva Jagudin paneks selle koondise paremini mängima.

                    Kommentaar


                      Masendav!

                      Kommentaar


                        pakkusin 0:5 aga krt aint 0:3,päris vapralt võitlesid ööd
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Ma olen vist ainuke kellel on ikka usku Pehrssonisse. San Marino ja Leedu vastu oli "me peame" meestel seljas ja need korrad ei suudetud. Ja mis selles imelikku, et mees ei tea kuhu väravad jäävad? Arvata on, et ei tea kui sul on kari tainaid ja siis pead nad taktikalist ning tarka jalgpalli mängima panema. Asi ei ole treeneris, vaid meie pallurite tasemes seltsimehed. Nii palju kui ma olen PL-i mängijate ja asjapulkade rääkinud siis seal ei toimu no mitte mingisugust taktikat. Selline... Inglismaa 11-aastaste akadeemia taktika. Ma olen kindel, et Pehrsson on enam kui pädev, kuid ta kindlasti ei oodanud sellise sitahunniku otsa sattumist. Me räägime koondisest kus paljud teenivad oma mänguaega Premium Liigas. PREMIUM LIIGAS. Ja siis te halate ja vingute, et "raisk kuidas me nii sitad olime Šveitsi vastu? Seal on ju ainult pool Bundesligat ja Serie A-d koos!"
                          Me peaks õnnelikud olema, et ainult 3:0 saime. Ja võimalusi oli, kuid meie mängijad arvavad, et nad tõmbavad Juventuse kaitsjal ju pohhuilt tillist siis millest me siin räägime? Meie ründaja lööb tugijalaga palli eest ära ja paneb löögijalaga õhus sellise pommi, et tule taevas appi. Mehed löövad kasti seest kaks-kolm meetrit väravast mööda.
                          Neelake oma eestlaslik kangekaelsus ning ego alla ja leppige sellega, et me oleme sitakotid jalgpallis. Ja ärge hakake mingeid Uruguai ja Hollandi näiteid tooma. Ma võin ka Phil Iveyt heads-upis võita.
                          Vapsjee nõudlikud härrad on meil siin ja j õ h k r a d eksperdid lihtsalt. Laske mehel uue kultuuriga ning meeskonnaga mille tase on halvim mille eesotsas ta on olnud, harjuda.

                          Siia sobib ideaalselt Eesti kõige kuulsam tsitaat vist:
                          "Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."
                          - Lennart Meri

                          P.S. Kannatust härrased.
                          Ja minu eesmärk ei ole siin vaielda. Just sharing my two cents.

                          Kommentaar


                            15 mängu juba...kaua tal raisal koondisega tutvumiseks läheb?!?!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jansa Vaata postitust
                              ..ükski venelane Eesti hümni kaasa ei laulnud, Vassiljev vähemalt üritas suud maigutada aga ülejäänutel oli nagu vesi suus!
                              Jansa sa m6istlik kutt...isegi su hoovis kunagi vutti vaadanud! Aga nigga pliiiz...pole vaja seda rahvuse jura ajada. Tegemist on siiski Eestlastega ning oli kah sinu "Eestlasi", kes ei laula!

                              Kommentaar


                                Omalt poolt tõstaks esile sedasamust füüsilise kontakti pelgamist. Või siis teisisõnu kahevõitlusse või (pool)lahtise palli peale minekul piduri tõmbamist, justkui tunnistamaks, et kontroll on juustuhära käes ning minu roll on, väits peos, põõsas oodata.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X