320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Šveits 12.10.2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas uhuu Vaata postitust
    Jalgpalliliit võib hakata mõtlema timeless classics kogumiku välja andmisele
    Seda nad seal trennis harjutavad kes loob palli mäe otsa rsk.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Pehrsson paneb tina mängu ajal? Alati peale mängu ajab sellist kelbast..

      "Punktide koha pealt ma pole rahul, tahtsin rohkem kui 10 punkti. Vaadates aga mis aasta jooksul toimunud on, siis olen rahul."

      pole rahul, aga on rahul

      "võib öelda, et positiivsest küljest vaadates oli hea, et me nii edasipääsu ei kaotanud."

      nii lahe, et me edasipääsu eest ei võidelnud.
      See on lipsuga Rootsi bürokraadi häma.

      Ei tea kuidas selline vastu rääkiv jutt meestele mõjub.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Pehrsson paneb tina mängu ajal? Alati peale mängu ajab sellist kelbast..

        "Punktide koha pealt ma pole rahul, tahtsin rohkem kui 10 punkti. Vaadates aga mis aasta jooksul toimunud on, siis olen rahul."

        pole rahul, aga on rahul

        "võib öelda, et positiivsest küljest vaadates oli hea, et me nii edasipääsu ei kaotanud."

        nii lahe, et me edasipääsu eest ei võidelnud.
        Vähe punkte saime - pole rahul. Meeskond arenes aasta jooksul - on rahul. Pole võimalik?

        Ning loogiline, et kui 1-0 võit oleks meid playoffi viinud, siis oleks olnud tänast kaotust oluliselt raskem alla neelata.
        ½121½

        Kommentaar


          #64
          Perseoni jutt on algusest peale kahtlane hämamine olnud. Alati on halvasti aga alati on hästi ja koik ülipositiivne. Oleksid ja poleksid, kahtlane kaader!

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Pehrsson paneb tina mängu ajal? Alati peale mängu ajab sellist kelbast..

            "Punktide koha pealt ma pole rahul, tahtsin rohkem kui 10 punkti. Vaadates aga mis aasta jooksul toimunud on, siis olen rahul."

            pole rahul, aga on rahul

            "võib öelda, et positiivsest küljest vaadates oli hea, et me nii edasipääsu ei kaotanud."

            nii lahe, et me edasipääsu eest ei võidelnud.

            Aga ta ütleski, et pole rahul punktide arvuga, aga on rahul koondise arenguga. Teiseks ei avalda headmeelt selle üle, et me edasipääsu eest ei mänginud, vaid tõdes, et see muutis kaotuse vähem valusaks. Ma ei tea, mida Pehrsson veel ütles, aga antud tsitaatides ei näe mingeid vasturääkivusi.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Internetis kommenteerimine pidi olema meie ühiskonnas üks inimõigustest, aga poolearulistel võiks see ikkagi keelatud olla.
              + 1
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #67
                Hoopis teine pilt kui inglismaal... Oleks kasvõi üks ründaja kes väravaid lööks võiks isegi edaspidi mingit resultaati oodata.

                Täna näitasid Antonov, Pikk, Teniste head mängu. Iga mänguga ainult paremaks.

                Vassiljev oleks väärinud väravat või vähemalt väravasöötu...

                Tõsiasi on see, et meil puudu korralik ründaja... Ei näe, et praegused mehed (Purje, Teever, Zenjov) kes koondises vastaste väravavahti kollitama peaks seda tulevikus paremini tegema hakkavad. Ehk zenjov veel oma taset saab tõsta...vaja verevahetust ka ründeliinis teha, ning kiiresti. Loodan, et järgmistes sõprusmängudes näeme ka ojamaad ning anieri, olenemata nende mängupraktikast. Tuleb alternatiivid üle vaadata...

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mis Puri seekord pahasti tegi?
                  Puri ilmselgelt ajas oma kümnete tagasisöötudega Klavani segadusse, et kuhu poole rünnatakse ning sealt see Raku omavärav tuligi, lisaks muidugi Zenjov laenas vahetades Purjele oma puujalga mistõttu viimane väravaolukorra ära raiskas. Ilmselgelt puhas Pehrssoni pask, et nii Puri kui Zenjovi platsile lasi, sest muu tiim oli super. #Puri-out #Zenjov-out #Pehrsson-out

                  Kommentaar


                    #69
                    Kas šveitslaste mannetu mäng üllatas ka? "Üllatas küll! Nende klassiga mehed ei tohiks jalga nii sirgu lasta. Vaadates seda Shaqirit ka, et vist ainult jalutas platsil, mingit tuju tal ei olnud. Kahjuks ei suutnud nende tujukust ja kehva mängu ära kasutada."
                    Õige vend rääkima nüüd ka

                    Kommentaar


                      #70
                      Minu meelest oli täitsa kobe mäng ning Pehrssoni risti küll ei lööks. Kuna sisulist vahet polnud, kas viik või kaotus, siis see värav tekitas mul ainult "meh" emotsiooni.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Minu meelest oli täitsa kobe mäng ning Pehrssoni risti küll ei lööks. Kuna sisulist vahet polnud, kas viik või kaotus, siis see värav tekitas mul ainult "meh" emotsiooni.
                        No kui peatreener paneb Puri ja Zenjovi sisse, aga meil on puudu Ojamaa ja Liivak, siis ei ole ta mingi peatreener!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas chac Vaata postitust

                          vassiljevist on tegelt kahju. parimad aastad lähevad aga finaalturniirile ikka ei pääse

                          nagu ka kõik teised Eesti jalgpallurid,
                          jalgpall pole indiv.ala

                          Giggs ei pääsenud jalgpallurina suurvõistlusele ja sellest pole midagi,
                          Bale ja Ramsey see-eest pääsesid
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No kui peatreener paneb Puri ja Zenjovi sisse, aga meil on puudu Ojamaa ja Liivak, siis ei ole ta mingi peatreener!
                            Zenjov oli eile ju täiesti OK, koduklubi eest saab stabiilselt normaalsel tasemel mängida. Purjet ei kommenteeri. Mida Ojamaa ja Liivak teevad?
                            Ja, ma tahaks ka näha Aniere, Liivakuid ja Ojamaasid koondises kollitamas, aga kõigepealt peab end klubis vormi mängima. Viimasel ajal on nad rohkem nagu rändurid, seljakotid seljas.

                            Kommentaar


                              #74
                              Arooniad, sõbrad... arooniad.

                              Kommentaar


                                #75
                                Traditsiooniliselt mängijate hinnangud seekord koostitatud Deni poolt OneNilUp'iks http://onenilup.com/estonia-switzerl...player-ratings

                                Kommentaar

                                Working...
                                X