320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kreeka 10.10.2016 21:45 A. Le Coq

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taas on leitud pseudoteema, et enne ja pärast mängu on lehtedes liiga vähe infi. No piisavalt on. Reklaam on olemas, inimesi teavitatud, lisainfo olemas. Mida veel vaja? Maaja peaks ka eelvaateid tegema? Ajalehtede laiskuse taha publikunumbrid kohe kindlasti ei jää.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      WTF?

      Tajad öelda, et a la postimehes on hands on 1-2 inimest igapäevaselt tähtsa mängu eel töötamas ja ainuke, mida suudetakse teha on see, mis praegu pakutakse?
      Mängueelselt on üks. Kaks on mängu ajal, hädavajadusel pigistab ka kolmanda staadionile abistama. Veel korra selgitan, et "hands on" (ma küll ei tea, mida sa sellega täpselt silmas pead) tegeletakse konkreetsel päeval ka muude teemadega, mitte ainult jalgpalliga.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Taas on leitud pseudoteema, et enne ja pärast mängu on lehtedes liiga vähe infi. No piisavalt on. Reklaam on olemas, inimesi teavitatud, lisainfo olemas. Mida veel vaja? Maaja peaks ka eelvaateid tegema? Ajalehtede laiskuse taha publikunumbrid kohe kindlasti ei jää.
        Ajakirjanikud ja muud loomad peaks ukselt uksele käima ja inimesi teavitama, mis laisklemine see olgu.

        Kommentaar


          Mida probleemi?
          Vincent tõi väga hästi välja väikse osa sellest mida mängude aegu ajakirjanduses tehti. Pane juurde veel seegi, et kõigis väljaannetes olid ka pildid ja nupuke sellest kuidas koondis vollemeestele kaasa elamas käis. Meedia oli täis seinast seina artikleid, delfis jalkastuudio. Eile ikmus uus "Kolmas poolaeg", kus Järvelaja Treial mängud kokku võtsid. Millest teil inimesed puudus on? Tõesti pseudo.
          FC Flora

          Kommentaar


            Eesti "jalgpallikultuuri" kvintessents. Oijeebus.

            Kommentaar


              Mina tõesti ei kirjutanud mängust

              Aga miks mina ei läinud:
              - kuradi hilja on ju!? (ehkki elan sealt mingi 10 minuti kaugusel, ei pea bussile jooksma ega midagi, aga miks ikkagi nii hilja?)

              Kommentaar


                Mängu kellaaeg on tegelikult väga hea, sest kui tulla mujalt, kui Tallinnast, siis väga palju varem ei jõuaks lihtsalt. Okei, üheksast oleks vast veel parem, aga kella 19.00 mängud on mujalt tulijatele ikka jama. Sellistele mängudele jääb mul tihti tulemata.

                Eesti koondisele aga ütlen üht: Tubli!
                Pärnu JK Poseidon

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mina tõesti ei kirjutanud mängust

                  Aga miks mina ei läinud:
                  - kuradi hilja on ju!? (ehkki elan sealt mingi 10 minuti kaugusel, ei pea bussile jooksma ega midagi, aga miks ikkagi nii hilja?)
                  CL-i mängud ka sama algusajaga. Ju UEFA leiab, et 21:45 meie aja järgi on optimaalne raha teenimiseks. Kuigi ei tea küll kuidas. Aasias on veel öö ja Ameerikas käib töö.
                  www.playmaker.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Pigem tuleks ikka jõuda põhjusteni, miks foorumlased ei tulnud, miks vutifännid ei tulnud, miks spordifännid ei tulnud.
                    Käisin üle pika aja koondisemängul. Ei kurda otseset, et läksin, aga nii pea ilmselt tagasi ei kipu. Kohe kuidagi ei tõmba sellise külmaga sinna staadionile kivikõvale pingile istuma. Vaatan kodus, maika seljas, kotid paljad, sõbrad külas. Joon-söön mida tahan, keegi ei sega.

                    Mõte on selles, et jalkat ju vaadatakse sitaks, aga sinna staadionile kohale vedamine.. no ikka ei kutsu nii väga, eriti kui teised variandid on palju mugavamad. Piletihinnast niipalju, et no mul pole väga kahju seda 18 eurot maksta, aga see tundub way too much, et pea 2 tundi sitase ilmaga kuskil külmetada.

                    Eestis staadionile minemine on hetkel täiesti kahjumlik tegevus: sissepääsu eest tuleb parajalt peale maksta, seejärel ca 2 tundi külmetada. Atmosfäär on 0 ja mängukorraldus sisuliselt olematu. Kui joppab saad vastutasuks näha "okei" mängu, enamjaolt mitte.

                    Aga eks kui hakkavad tulema tulemused, siis ilmselt hakkab üha rohkem "minusuguseid" mõtlema, et tavai, ajan perse diivanilt püsti ja kannatan selle sita suusailma ära. Näeb vähemalt head mängu...

                    Kommentaar


                      Kui on külm ja sitt atmosfäär, siis pole mõelnud, et võtaks ise atmosfääri tekitamisest osa?
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Lisaks püüa aru saada sellest, et kajastamist vajab ka n+1 muud spordiala ja tegemist on sporditoimetustega, mitte jalgpallitoimetustega. Sama kehtib ajakirjanike kohta.
                        Nende kuldsete sõnadega on tegelikult kõik öeldud. Ja kui härra Mehhanisaator nüüd võtaks kätte ja teeks uurimuse "Eesti pallimängukoondiste kajastamine päevalehtedes", siis oleks tulemus ilmselt säärane, et jalgpall on way too overhyped. Eriti, kui arvestada ühe muutujana ka sportlikke tulemusi. Ehk siis jalgpallisõbrad peaksid kajastuse üle vingumise järjekorras umbes täpselt viimased olema...

                        Päevalehtede ja ERRi spordiajakirjanikud on korralikud kümnevõistlejad, mitte spetskettaheitjad või sprinterid. Inglismaal, Saksamaal või küllap isegi Soomes ei tuleks kõne allagi, et lennukis, teel jalgpallikoondise võõrsilmängule käib hoogne sõudmisloo kirjutamine. See tähendab, et tulenevalt muudest kohustustest ei ole ka parima tahtmise juures Eestis võimalik igast mängust ajakirjamahtu toota...

                        Aga koondis oli tubli. Loodan särtsaka ning julge mängu jätkumist !
                        Last edited by pilsneris; 14.10.16, 14:08. Põhjus: üks sõna oli puudu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
                          Aga eks kui hakkavad tulema tulemused, siis ilmselt hakkab üha rohkem "minusuguseid" mõtlema, et tavai, ajan perse diivanilt püsti ja kannatan selle sita suusailma ära. Näeb vähemalt head mängu...
                          Julgen arvata, et kokkuvõttes siin ongi asja tuum. Igasugu bratwurstid, õlled, piletihinnad on oluline osa ühe jalgpallielamuse saamise osas, aga eelkõige minnakse staadionlie ikkagi mingit erakordset emotsiooni saama.

                          Ei ole päris õige väita, et meil pole jalgpallikultuuri ja staadionil käimine pole meil lihtsalt kombeks. Kui valiksarjas paly-offi saime, müüdi staadion ju mingi poole tunniga välja, ja olen kindel, et kui see Kreeka mäng oleks midagi otsustanud, oleks ka staadion samamoodi täis olnud, sõltumata ilmast, pileti- või õllehinnast. Ehk pigem on asi selles, et eestlane läheb kohale siis, kui midagi olulist kaalul on. Sama võib ka hiljutise võrgu mängu kohta öelda, mida siin paljud võrdluseks on toonud. Oli ju sealgi kaalul EM-le pääsemine ja hall oli täis.

                          Eks see vahepealne Pehrssoni aeg tõmbas ka keskmisel spordisõbral tuhhi maha, sest noh mingit emotsiooni ju polnud ja suuremate vastu mängudes valitses ka pigem selline "ah niikuinii siit midagi tulemas pole" suhtumine. Reimi toomine tegelikult parandas küll seisu ja juba praegu on meeleolu oluliselt tõusnud ja usun, et järgmisel valikmängul on rahvast rohkem, sest fännidel on usk tagasi. Aga hädasti oleks nüüd vaja, et koondis teeks üle pika aja ühe tõeliselt hea tulemuse endast suurema vastase vastu, see tekitaks ka sellisel keskmisel spordisõbral suurema huvi kohapeale minna. Pealtvaatajate arv on korrelatsioonis tulemustega ja nii lihtne see ongi.

                          Kommentaar


                            Ei mõista seda juttu, et õues on külm ja ei viitsita staadionil külmetada. Inimesed ei oska vastavalt ilmale end riidesse panna? Normaalselt riietudes ei ole Eestis kunagi külm. Eriti oktoobris.

                            Kommentaar


                              See toitlustuse teema on nii koomiline asi, mille üle üldse kurta. Meil on sada tähtsamat probleemi. Aga paar sõna otsustasin ikkagi sellel teemal öelda. Olles käinud kõvasti üle keskmise Saksamaal jalgpalli vaatamas, siis võin öelda, et sortimendi valiku poolest on meil toitlustus isegi parem, kui seal. Saksamaal on staadionil pmst võimalik saada: Ühte sporti õlu (tõsi, praktiliselt igal pool mingi kohalik õllesort), ühte sorti limonaad, bratwurst kuiva saia vahel ning friikad. Sellega tavaliselt asi piirdubki. Lisaks suured pütid sinepit ja ketšupit, millega viimased kaks söödavamaks muuta.

                              Paljudel staadionitel ei saa isegi pudelivett osta. Kohvi ja tee on samuti pigem haruldus (vähemalt väiksematel staadionitel, kus käinud olen). Selles mõttes on Eestis valik jookide mõttes kindlasti suurem. Ma ei ole ka küüslauguvõileivade ja viineripiruka fänn, aga ratsionaalselt mõeldes on ka meie tingimustes veel keeruline midagi rohkemat pakkuda.

                              Saksamaal muutuvad staadionitel olevad toitlustuspunktid mängupäeval pmst väikesteks kiirtoidurestoranideks, kus on kümneid ja kümneid inimesi tööl. See võimaldab sooja bratwursti ja friikaid pakkuda. Eestis, meie publikunumbrite juures (ka koondisemängudel) oleks sellise tööjõu palkamine ilmselgelt majanduslikult kahjulik ettevõtmine ja ei tasuks kuidagi ära.

                              Küll olen nõus sellega, et Eestis võiks hinnad veidi odavamad olla. Eestis on suurim probleem ka selles, et staadioni ümber pole mitte ainsatki pubi/söögikohta. Ainuke staadion, kus ma näiteks Saksamaal käinud olen ja seal söögikohta staadioni vahetus läheduses pole olnud, on Sandhauseni staadion. Selline pubi vähendaks Eesti tingimuste juures kindlasti ka nõudlust staadionil pakutavale toitlustusele.

                              Millalgi oli ju mingi jalgpallipubi jutt üleval....Mis sellest ideest saanud on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Ei mõista seda juttu, et õues on külm ja ei viitsita staadionil külmetada. Inimesed ei oska vastavalt ilmale end riidesse panna? Normaalselt riietudes ei ole Eestis kunagi külm. Eriti oktoobris.
                                See on ka tõsi. Viimaste mängude ajal hakkas isegi veidi palav vahepeal. Küll aga tuletas Gibraltari mäng meelde, kui sitasti see staadion ikakgi projekteeritud on. Nii kui vihma sajab ja natukenegi tuult on, siis tuleb kõik pangega kaela nagu katust ei olekski, ükskõik kus istuda. Ehitagu see katuse tagune osa kinni, ja asi oleks ülitimm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X