320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kreeka 10.10.2016 21:45 A. Le Coq

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Sellist ründavat ja võitluslikku mängupilti oli igati nauditav vaadata meie poolt. Ehe näide sellest, kuis parem meeskond ei võida. Realiseerimises olid kreeklased küll paremad, aga mitte mängult endalt. Ja ausalt öeldes ei rusunudki see mõte, et ilusa mänguga punktideta sai jäädud. Pärast omadega üsnagi Pehrsses olemist on tähtis, et midagi muutuks nii väljakul kui väljaspool seda ning õnneks on need märgatavad, nii mängijate endi sõnul kui ka mänge vaadates.

    Mäng läkski suuresti sellele totakale avaminutile, kus kaks kornerit vastased said ja olukorra ära karistasid. Individuaalses mõttes palju positiivset seoses meie koondislastega. Tenistet jätkus igale poole ja kuskil ei andnud alla, aga noo mida muhvi tõesti, ref? Baranovile jookseb kollast andma, aga kui olukorda selgelt hiljaks jäänud vastane Tenistele koledalt sisse lendab, siis justkui ükski närv ei liikunud? See ainuke kollane, mille ta soostus andma kreeklastele tundus suuresti kellegi abide nõudmisel olema tehtud. Ise ta polnud küll selles suunas liikumas, et sealt ära anda. Ungari kohtunikega meil kehvad kogemused, jääb vaid oodata mil järgmine tuleb ja mis siis juba enne avavilet toimuma saab.

    Sanja on korralikult puid alla saanud, ent tema omapära on ju selline olnudki, et mängib vea piiril ja kollaseid noppinud omajagu. Eile jäi tõele au andes küll lahjaks, aga iga mäng ei õnnestugi ja ühe mängu pealt midagi üldistavat ei hakkaks ütlema. Marinil on selgelt rohkem sellisel tasemel mänge vaja, et oskaks erapooletult midagi öelda, eile oli ne rõba ne mjaso. Zenjovi oli isegi täitsa positiivne jälgida, ei tulnud mingit ulmelist esimest puudet või mõnelt meetrilt veelgi rohkem meetreid mööda löömist, mida tema ampluaas ikka kohtab aegajalt. Luts põhjendas enda algrivistusse kuulumist igati soliidse tegutsemisega ja Rakul ning Kostjal ei hakka pikemalt peatuma. Nendepoolne oli lihtsalt ülim klass. Ootaks huviga järgmist kohtumist, kus tunduvalt kõvem vastane ning loodaks näha samuti üsna julget ja aktiivset tegutsemist mõlemal pool väljakut.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      Reim ütles peale mängu et jah oleks tahtnud vahetusi teha, aga seda ta ei öelnud et põrus alg 11 valikuga. Vahetused oleks pidanud juba alg 11 teistsugused olema. Mitte et ma oleks hullusti tahtnud ojamaad platsile, vaid tõesti vangerdusi oli ka teisigi, aga valiti kaitsvamad mängijad... reim ise ka ütles et valisid kaitsvamad mängijad - seega ei ole kellegil minuga mõtet selle kohapealt küll vaidlema hakata. Samas kõik panevad puusalt sama juttu et uurisid vastast ja teadsid et vastase vastu on võimalik ründavalt mängida - siis tekib küsimus miks seda ei tehtud. Minu vastus miks seda ei tehtud on see et alahinnatakse meie võimekust ja mindi kartlikult mängule vastu... jäi puudu see julgus mis oli gibraltari vastu (muideks gibraltari söödunäitaja oli parem kui kreekal ehk 81%vs75% mis viitab sellele et gibraltar oli mängus endas rohkem sees, võitis eesti vaid sellega et oli ise veel parem).
      Kas hüpoteetiliselt see pole võimalik, et Eesti oli nii ilusti mängus kuna tehti superhead kollektiivset kõrget kaitsetööd tänu millele Kreeka ei saanudki sisuliselt oma mängu käima ja pidi pikki palle ette peksma? Ning selle pealt tuli ka eestlastee üsna korralik mängupilt ja kreekalaste sitt sööduprotsent ning hambutu mäng? Ja kui platsil olnud ründavamad mängijad / kaitses sirgema jalaga mängijad (jup, loe Ojamaa võimisiganes ründavamaid mängijaid sa platsile tahtnuks), siis suure tõenäosusega oleks kreeklastel mänguehitamine lihtsam olnud? Ei?

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
        Zenjovi oli isegi täitsa positiivne jälgida, ei tulnud mingit ulmelist esimest puudet või .
        Nõus, et Zenjovil on 10x hullemaid mänge olnud esimest puudet silmas pidades. Aga vahepeal oli koomilisi olukordi küll. Mingi hetk esimesel poolajal oli olukord, kus kreeklasel läks diagonaal pikaks ja lendas Eesti pingi juurde. Reim võttis palli elegantselt maha ja viskas kiiresti audisisseviset sooritavae eestlasele (ei mäleta, kes täpselt selles olukorras oli). Igatahes see tüüp viskas kiiresti vabal positsioonil olevale Zenjovile rinna peale, kust see põrkas 5m edasi ning pall oligi kaotatud.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kas hüpoteetiliselt see pole võimalik, et Eesti oli nii ilusti mängus kuna tehti superhead kollektiivset kõrget kaitsetööd tänu millele Kreeka ei saanudki sisuliselt oma mängu käima ja pidi pikki palle ette peksma? Ning selle pealt tuli ka eestlastee üsna korralik mängupilt ja kreekalste sitt sööduprotsent? Ja kui platsil olnud ründavamad mängijad / kaitses sirgema jalaga mängijad (jup, loe Ojamaa võimisiganes ründavamaid mängijaid sa platsile tahtnuks), siis suure tõenäosusega oleks kreeklastel mänguehitamine lihtsam olnud? Ei?
          Kõrge kaitsetöö ? Sa mõtled vist kõrgelt pressingut, sest vastase värava all pole midagi kaitsta. See on nüüd natuke kummaline küsimus sest pallivaldamist ei mõjuta ainult see kuidas teiselt palli kätte saad vaid ka see kuidas ise palli suudad ees liigutada, sisi jah arvan et mõne kiirema ja tehnilisema mängijaga oleks see veel positiivsem olnud ja mis kõige vajalikum mängus oli siis oleks meil neid õigeid sööte ehk just rohkem tulnud, sest mis sest pallivaldamisest kui ära ei löö. Kui me vaatame töökust ja pressingut siis oleks võinud ju samahästi Anieri tippi jätta... sest gibraltari vastu oli mees rohkem kui töökas ja sihik oli samapalju paigas nagu kreeka vastu mänginud meestel. Puhkamise probleem tõenäoliselt nii suur ei olnud nagu mulje intekatest jäi... sest vastasel juhul ei oleks luts platsile ilmunud - see oli lausa selline vastuoluline olukord sest luts andis gibraltari vastu endast 110% 90 min ja samuti kreeka vastu kuni ta lõpuks 20 minutit enne lõppu jala kinni jooksis.

          EDIT: ja appi enne kui tundun ainult negatiivse nägejana. Siis suur rõõm on uue hingamise üle. Koondis on tahtejõuline ja võitluslik... seda on lausa lust vaadata ! Selle koha pealt on kõik vägahästi ja veelparemini tehtud. Nüüd ootan treeneripingist ka julgemaid otsuseid, sest mehed väljakul on julged ja töökad. Bravo mängijatele ! ja kiitus treeneritele võitlusvaimu tagasitoomise eest.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            Marin on hambus sellepärast et põrus täielikult just selles kohas kus teda vaja oligi, ründes. Ründefaasis oli ta täiesti olematu. Kiita teda selle pealt et laulis hümni ja räägib intekates soliidset juttu - siis ka mina võin laulda ja intekates head nägu teha kuid koondises mu koht ilmselgelt pole.
            Ja nüüd hakkas kummitama: "mu ojamaa, mu õnn ja rõõm, kui kaunis oled sa."

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja nüüd hakkas kummitama: "mu ojamaa, mu õnn ja rõõm, kui kaunis oled sa."
              mis sul on see mirjami saladuse mirjam seal displeipildil ?
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                mis sul on see mirjami saladuse mirjam seal displeipildil ?
                https://www.youtube.com/watch?v=Bjq_4fu2-eQ Peaaegu

                Kommentaar


                  #98
                  Minu meelest koondisel oleks hädasti vaja sellist kiiret aga samas ka füüsiliselt tugevat +185cm ründajat kellele oleks võimalik kasti pea peale palle mängida. Või vajadusel ka kaitsjate taha sööta. Hetkel on nii, et Zenjov on kiire küll aga jõulised kaitsjad suudavad ta lihtsalt ära suruda või tasakaalust piisavalt välja tõugata, et tema pallipuuted jätavad soovida. Anier on küll jõuline ja suudab kohati palli vastu võtta ja hoida aga midagi nagu jääb puudu. Kiirus ja tehnika on selline keskmine aga otsustamine teatud olukordades jätab kõvasti soovida. Õhuvõitlusesse läheb julgelt aga peapalle just palju ei kipu võitma. Ühesõnaga ma tean, et sellist ründajat pole hetkel veel võtta aga olemasolul annaks rünnakul kindlasti ühe käigu juurde.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja nüüd hakkas kummitama: "mu ojamaa, mu õnn ja rõõm, kui kaunis oled sa."
                    Kusjuures Gibraltari mängul olid mingid purjus tondid, kes ümisesid fännilaule kaasa "me tahame ojamaad, me tahame ojamaad-ojamaad-ojamaad, vallerrii" ja "mõisad põlevad, saksad surevad, kui ojamaa ei saa platsile".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Kusjuures Gibraltari mängul olid mingid purjus tondid, kes ümisesid fännilaule kaasa "me tahame ojamaad, me tahame ojamaad-ojamaad-ojamaad, vallerrii" ja "mõisad põlevad, saksad surevad, kui ojamaa ei saa platsile".
                      ma ei saa poleemikast aru kui isegi Kristal kes on Mariniga tegelenud ütleb et mees pole valmis:

                      Valikmängude debüüdi tegi eile Levadia äärepoolkaitsja Pavel Marin, keda ka Kristal pikalt on treeninud. "Natuke liiga vara ja liiga suur mäng tema jaoks. Ei saa öelda, et ta toime ei tulnud, aga liiga kaalukas mäng alustuseks. Mängukogemust on vaja juurde saada," ütles ta.
                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        Mängul ju tegelikult polnud vigagi aga no kurat ometi imeti endale sisse ära, umb 10 aastat tagasi oli ka vahepeal niiviisi, et Eesti mängis ja mitte halvasti aga lopuks saadi ikka 1-0 v 2-0 mingi valemi läbi pahe.

                        Koige rohkem muidugi häiris eilse mangu suhteliselt vähene publik, 4400 kreeka vastu, nomaeitea, mis teil inimesed veel vaja on ??? Igamang peaks tasuta auto valja loosima voi sorry kuna siin nagu ma olen aru saanud siis õlu pärast ei käida vutti vaatamas, siis EJL voiks igakord peale mangu kast alecoqi valja panna.

                        Kommentaar


                          Vähene publik sellisel kellaajal tööpäeva eel on normaalne. Mina käisin mängul, sain ühest voodisse ja äratus oli enne viit. Pole nagu normaalne inimene. Inimesed lähevad hommikul tööle või kooli ning ei tule nii hilisele mängule. Lisaks Tallinnast välja transport juba puudub.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Koige rohkem muidugi häiris eilse mangu suhteliselt vähene publik, 4400 kreeka vastu, nomaeitea, mis teil inimesed veel vaja on ??? Igamang peaks tasuta auto valja loosima voi sorry kuna siin nagu ma olen aru saanud siis õlu pärast ei käida vutti vaatamas, siis EJL voiks igakord peale mangu kast alecoqi valja panna.
                            No see taandub ikkagi paljuski mängu algusajale. 21.45 on esmaspäeval totaalselt debiilne algusaeg, mis välistab sisuliselt täielikult väljaspool Tallinnat tuleva publiku. Ainult mingid ultrafännid veavad ennast kohale mujalt tulles. Loodetavasti saab UEFA varsti aru, et see on täielik debiilsus ja mängude algusajad lastakse vabamaks. Ma elan Tallinnas ja jõudsin ka alles mingi 00.30 koju. Absurd ju nädala sees.

                            e: ja mis üldse väljaspool Tallinnat transpordist rääkida. Sellel kellaajal ei liigu praktiliselt enam ka Tallinna ühistransport. Mis tähendab, et ainukesed variandid koju pääseda on auto/takso/sõbra auto.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                              Vähene publik sellisel kellaajal tööpäeva eel on normaalne. Mina käisin mängul, sain ühest voodisse ja äratus oli enne viit. Pole nagu normaalne inimene. Inimesed lähevad hommikul tööle või kooli ning ei tule nii hilisele mängule. Lisaks Tallinnast välja transport juba puudub.
                              Igati nõus, väga valiidsed põhjused. Saan sõpradelt umbes samasuguseid põhjendusi, miks nad ei viitsi mängule tulla, isegi kui ilm täiesti välja jätta tegurina.

                              Kommentaar


                                Okei inimesed kes elavad saartel ja Tartus pernos jne aga Tallinnas on ainuüksi juba 400k inimesi kuidas pole seda 9,5k kes kaiks vaatamas paneb imestama. Lilleküla täitsa keskel ka, linna pole palju jalutada, 5-7euriga peaks saama nii musta, õikale kui ka Lasnamäele, kindlasti on tänapäevasel moodsal ajal inimestel ka autod perse all ja kui pole siis mõnel sõbral ikka on kes korra 4 kuujooksul saab transat teha. Pluss hiline kellaaeg on mujal ka, ei leidnud kuskilt täpset rahvaarvu aga nägin läti hungari eilse mangu kokkuvõtet ja seal tundus fänne rohkem kui Tallinnas. Eesti inimene mõtleb koige pealt välja koik miinused mis selle mangu vaatamisega kaasneb ja siis ei minda kuskile vaid ohitakse, et küll on hiline ja halb ilm ja kallis õlu ja kole interjöör, vana välisfassaad ning lopuks tegelt ega Aivar ka eriti meeldi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X