320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Vs Moldova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegi Bommelit-Kuuske ?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      keegi sai aru mida Vosko vastaste väravavahile näitas peale väravalöömist????
      ''Võta välja''.

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Issand jumal jalgpallihaigla, tee rohkem häält, jube oli telekast kuulata kuidas mingi peene hääneline toetaja üksi lõhkus seal oma 10 minti järjest "Võitle Eesti Võitle" ga, tegelt see on positiivne, et Eestil on väiksed fännid, aga ikkagi, suurem fänni rühm võiks ikka taha tulla, kui teised aktiivselt alustavad.
        Positiivne küll, aga kriitikat küll ei ole jalgpallihaigla ära teeninud. Kui häälest puudu, siis ma arvan, et vaja rohkem toetajaid mitte niisama kritiseerijaid.

        Kommentaar


          Algselt postitas pöhhpöhh Vaata postitust
          Positiivne küll, aga kriitikat küll ei ole jalgpallihaigla ära teeninud. Kui häälest puudu, siis ma arvan, et vaja rohkem toetajaid mitte niisama kritiseerijaid.
          Aga tugitoolist hea möliseda ju......soe supikauss kõrval.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
            Ma sain šoki kui kuulsin, et Viikmäe on 29.
            Oleks ma nõrganärviline, siis saaks ka šoki, et selline teada asi sulle šokeeriv on.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Oleks ma nõrganärviline, siis saaks ka šoki, et selline teada asi sulle šokeeriv on.
              sa ju meil Krissu suur austaja.Viikmäe võiks koondises küll olla aga selles Fc Eesti Koondises ja mängida 4 liigas
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                sa ju meil Krissu suur austaja.Viikmäe võiks koondises küll olla aga selles Fc Eesti Koondises ja mängida 4 liigas
                Ei ole ma tema eriline austaja midagi. Lihtsalt on teada, et ta on 29 aastane.

                Kommentaar


                  Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                  Aga tugitoolist hea möliseda ju......soe supikauss kõrval.
                  olin positiivselt üllatunud, kui tribüünidel nii palju rahvast nägin. etv kannab üle, lisaks kossumeestele Cramo-Rock mäng, vilets ilm jne.

                  paraku oli puhvet ainult VIP-dele, vähemalt nii väitis üks turva. ju ei usutud väga publikut tulevat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Oleks ma nõrganärviline, siis saaks ka šoki, et selline teada asi sulle šokeeriv on.
                    Ega ma paha pärast, lihtsalt tundub, et ta on nagu nii ammusest ajast pildil olnud
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Tavaliselt ei saa 5 minutit platsil olnud mängijat hinnata, kuid Viikmäe puhul tekkis tõesti küsimus - kas paar minutit väljakul olnud mängija ei suuda tõesti kiiremaid liigutusi teha ega võidelda?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        kuradi Kalkun kommenteeris koguaeg, et Lindpere tuleb "keskemale" - ma võtsin lõpuks hääle maha telekalt..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas willane Vaata postitust
                          olin positiivselt üllatunud, kui tribüünidel nii palju rahvast nägin. etv kannab üle, lisaks kossumeestele Cramo-Rock mäng, vilets ilm jne.

                          paraku oli puhvet ainult VIP-dele, vähemalt nii väitis üks turva. ju ei usutud väga publikut tulevat.
                          Kas see puhvet mitte ei olegi koguaeg ainult vippidele?
                          Tavaline jalgpllisõber saab koridori letist oma kohvi ja pirukad kätte.
                          arvestades kõiki neid sinu poolt toodud argumente,siis publikut oli tõesti rahuldavalt.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Tavaliselt ei saa 5 minutit platsil olnud mängijat hinnata, kuid Viikmäe puhul tekkis tõesti küsimus - kas paar minutit väljakul olnud mängija ei suuda tõesti kiiremaid liigutusi teha ega võidelda?
                            Viikmäe jooksis kohe peale mängu tulemist vastaste üht kaitsjat terroriseerima.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kuusepets Vaata postitust
                              kuradi Kalkun kommenteeris koguaeg, et Lindpere tuleb "keskemale" - ma võtsin lõpuks hääle maha telekalt..
                              ja absoluutselt igasugune viga oli kalkuni jaoks "väike viga". koguaeg korrutas seda "väike viga jälle". tegelikult oli natuke jõhraid vigu ka aga kus sa sellega, et see mees oskaks seda väljandada kui karm viga.
                              muidu olen mina rahul jah kuigi ennustasin trios 2-0 peale ja jäin suurest papist ilma.

                              Kommentaar


                                pohui see Kalkun, vähemalt polnud Valjupeer
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X