320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vs. Uus-Meremaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

    kas keegi teab et kas need davis ja hickey on tampere unitedi algkooseisus vää? pole neid nagu näinud kusagil liigamängudes niiet ei tea nagu kas skilli on...
    ...see ka nõme et mul mingi 10 postitust ainult... teistel mingi 5-600 noh... mul ikka tubli mitu aastat veel foorumit külastada...

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

      ...see ka nõme et mul mingi 10 postitust ainult... teistel mingi 5-600 noh... mul ikka tubli mitu aastat veel foorumit külastada...
      Postituste arvu pärast ei peaks muretsema, sest see pole siin kõige tähtsam näitaja.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

        Originally posted by Kaarel


        ...see ka nõme et mul mingi 10 postitust ainult... teistel mingi 5-600 noh... mul ikka tubli mitu aastat veel foorumit külastada...
        Postituste arvu pärast ei peaks muretsema, sest see pole siin kõige tähtsam näitaja.
        okei... normaalne

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

          Originally posted by melz86


          kas keegi teab et kas need davis ja hickey on tampere unitedi algkooseisus vää? pole neid nagu näinud kusagil liigamängudes niiet ei tea nagu kas skilli on...
          ...see ka nõme et mul mingi 10 postitust ainult... teistel mingi 5-600 noh... mul ikka tubli mitu aastat veel foorumit külastada...
          Viimases mängus HJK-ga tulid vahetusest sisse kusagil 60. min paiku. Hickey oli üsna terav vend.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

            Pärast esimest poolaega siis 2:1 Uus-Meremaale. Pjipers peab ikka paremaid mehi vist väljakule tooma.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

              Ütleme suured tänud Soccerneti otseülekande tegijatele ning juubeldame koos rahvaga! Kuid kuigi minuthaaval edasiantud otsereportaazh oli detailides ilmekas võiks keegi anda nüüd ka veidi üldistatuma mängupildi kirjelduse/analüüs. Ning mõne pildi vaataks kah ära, kui kellelgi juhtub juba olema. Tänud ette!
              Elämä on laiffi!





              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

                Võitsime siiski lõpuks. Haavistult väga hea nurgalöök.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

                  Originally posted by Artista


                  Ütleme suured tänud Soccerneti otseülekande tegijatele ning juubeldame koos rahvaga! Kuid kuigi minuthaaval edasiantud otsereportaazh oli detailides ilmekas võiks keegi anda nüüd ka veidi üldistatuma mängupildi kirjelduse/analüüs. Ning mõne pildi vaataks kah ära, kui kellelgi juhtub juba olema. Tänud ette!
                  Ma tänan nende tänuavalduste eest Üldiselt oli asi nii: alguses oli mäng kahvatu, Eesti 1:0 värav tuli tühjast kohast. Poolaja lõpuni kontrollis mängu Eesti. Siis eksiti lapsikult 2 korda ja seis oli 1:2. Teisel poolajal haaras kohe Eesti initsiatiivi ja tulid ka tulemused. Uus-Meremaal oli teisel poolajal vaid 2-3 võimalust. Vahetused tõid Eesti mängu kõvasti jõudu juurde. Viikmäe mööda löödud penalt jääb muidugi kripeldama, aga üldiselt oli meeldiv näha ründavat Eesti jalgpalli Saharovi, Haavistu, Viikmäe, Zelinski ja teiste esituses

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

                    Eesti võitis jeee .hea mäng kogu meeskonna poolt,asi oleks veel täiuslik kui viikmäe oleks suutnud penalti realiseerida

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

                      Võit jeee

                      Kuigi tegemist vaid sõprusmänguga, kus vahest viimast välja ei panda, aga siiski maitseb võit ülimagusalt! :P
                      Terja oli minu mõiste parim mees väljakul. Mees on heas vormis - väga hea näitaja. Haavistu tegi vahepeal päris osavaid trikke väljakul - tubli.
                      Reimi mäng oli samuti kõva. Vahetus arvatavasti on tingitud vaid sellest et teda järgmiseks heitluseks hoida.
                      Saviauk oli kuidagi viletsa võitu täna, tavaliselt näeme teda ikka paremini vastastelt palli rüüstamas.
                      Viikme säras samuti, aga siiski 2 väga head kasutamata võimalust teevad kurvaks natuke. Penalti väravast mööda lüüa - oi oi
                      Igatahes Arno ruulib. Selline palli valdamine ja ründav mäng koodise poolt - wau!
                      Samas vastased olid ikka väga kohmakad kah.

                      Hoia alt Belgia !!!

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

                        Minu jaoks oli mängu jälgimine täielikult ebaõnnestunud!

                        moochie seiklused Eesti - Uus-Meremaa maavõistlusel.

                        I Poolaeg

                        Esiteks jõudsin ajapuudusel mängule kohale nii umbes viieteistkümnendaks minutiks, kui esimene värav juba Eesti poiste poolt löödud oli...
                        Teiseks...Enne neljakümnendat minutit otsustasin riskida ja sitamaja poole liikuma hakata. Naljatasin veel sõpradega, et kurat, nüüd löövad küll kaks tükki meie poisid... Olles jõudnud staadioni siseruumidesse kuulsin esimest karjatust staadionilt. Istudes poti peal teist... Siis oli küll kiire-kiire, sest ega mina ju ei teadnud, et väravad hoopis Saarlastepoolsed olid.

                        II Poolaeg

                        Olles tagasi kohale jõudnud, pidasin plaani, et ootan II poolaja alguseni, et siis suuremad järjekorrad söögi-joogi järele kaovad...Kuna mäng läks üsnagi põnevaks, ei tahtnud kuidagi sinna alla ronima hakata, kurat seda teab, mis jälle juhtuma hakab. Peale II poolaja esimest nurgalööki siis läksin... 2 - 2
                        Seda väravat siiski Kuidagi tribüünidevahelt näha oli...õnneks.


                        Peale selliseid seklusi olen otsustanud, et oma kohalt ma jalgpallimängu ajal enam eales ei lahku...juhtugu mis juhtub, näen mina ta ka ära!

                        Muidugi mängust endast jäi kah meeldiv ja lootustandev mulje, kuigi rahvast oli jällegi murettekitavalt vähe, huvitav palju kolmapäevaks pileteid juba müüdud on ka?
                        Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

                          Mäng oli üli hea.
                          Eestlaste mängupilt oli super. Ei passitud kümnekesi kaitses, vaid mängiti ikka jalgpalli. Kurb oli see, et pennal mööda läks. Vennad olid kohapeal juba valmis lippu lahti kerima, aga siis .... Üsna suur pettumus.
                          Uus-Meremaa koondis paistis küll üsna nigel välja, võrreldes sellega, et on Okeaania meistrid.
                          Eestlastele paneks küll hindeks 5.
                          Tahaks Belgia vastu näha sama ilusat mängu!
                          Vaikus

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'


                            Ma tänan nende tänuavalduste eest Üldiselt oli asi nii: alguses oli mäng kahvatu, Eesti 1:0 värav tuli tühjast kohast.
                            Ehk oled sa ise tühjast kohast. See oli ju väga hea kombinatsioon ja mõõdetud sööt ning suurepärane rünnakulõpetus.

                            Ma ei mõista, kas asi on tõesti selles, et Uus-Meremaa koondis oli äärmiselt nõrk või oleme meie suure arenguhüppe teinud. Pigem rohkem esimest kui teist.

                            Ei ole kunagi näinud, isegi Andorra poolt mitte, et vastane mängiks meie vastu sedavõrd passiivselt ja tujutult. Pressing kui selline puudus absoluutselt. Seepärast on see ärev märk Belgia vastu, sest sealt tuleb seda ette ja taha. Hale oli vaadata kuidas vastane soovis et me palli kiigutaks.

                            See ei tähenda sugugi, et meie poisid oleks halvasti mänginud. Vastupidi, meeldiv on näha ilusat jalgpalli. Aga fakt, mida ma ikka ja jälle kordan on see, et Kristen Viikmäe on muidu hea ründaja, aga kahjuks ei oska ta väravaid lüüa!! 60 mängust 7 tabamust ja neist 5 kobinad kukla või põlvega. Ka see tänane värav oli järjekordne näide kobinast, mitte ilusast löögist. Ründajal peab olema nn näitaja finishing, mida tal aga ei ole. Ta ei oska rünnakut lõpetada. Seda tõestab ka tema väravapuudulikkus Norras. Ta on hea mängija, teeb tööd ja rabab meeletult, aga värava ees on tal kramp. Udu on Udu. lmselt olin ma ainus, kes tema penalti ajal peast kinni hoidis, sest kogu plats oli löögi hetkeks paksu-paksu udu alla mattunud ja aimata oli mis udust välja paiskub..

                            Aga ei taha kritiseerida, hea mäng..

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

                              Originally posted by Stennur



                              Ma tänan nende tänuavalduste eest Üldiselt oli asi nii: alguses oli mäng kahvatu, Eesti 1:0 värav tuli tühjast kohast.
                              Ehk oled sa ise tühjast kohast. See oli ju väga hea kombinatsioon ja mõõdetud sööt ning suurepärane rünnakulõpetus.
                              Tühjast kohast mitte selles mõttes. Rünnak oli ilus, aga enne seda oli mäng olnud kahvatu ja see oli ju esimene reaalne võimalus. Nagu välk selgest taevast, selles mõttes. Ju siis väljendasin ennast valesti

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Eesti vs. Uus-Meremaa\'

                                kui ristata zelinski ja viikmäe saax vääga hea ründaja....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X