320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

    Tulevad kaks telki kus pingid ja lauad ja muu atribuutika millega süüa,juua.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

      Aga ikkagi - mis kellast me staadioni poole marssima hakkame?

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

        Mina olen staadionil õlut joonud Jugoislaavias, Rumeenias ei lubatud.

        Austrias oli alkovaba ja Helsingis müüakse ainult VIP-piirkonnas.

        Inglismaal aga pole probleemi, kuigi aemtlikult lubatud pole. Inimesed lihtalt rahulikult libistavad.

        Eestis olen ma harjunud, et staadionile ei lubata. Joon mujal, kui vaja. Omal ajal sai Kadrioru staadionile igal viisil alkoholi tiritud.
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

          Saksamaal on iga mängu ajal näha õlletopsiga pealtvaatajaid. Seal osatakse kultuurselt juua, meil aga ...

          Meil aga ei lubata staadionil õllet juua kuna enamuse kodanike arusaam alkoholitarbimisest kujutab ilmtingimata (n: volbriöö) enese käpulijoomist. Aga kellele siis meeldib näha enese ümber purjus, räuskavaid ja tüli norivadi tüüpe?

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

            Minu meelest on see nõme poliitika.
            Inimesed joovad nüüd ennast põõsavarjus täis - ka need, kes muidu jooks kogu mängu vältel pikkamisi kalli hinna eest lahjat õlut.
            Kokkuvõtteks juuakse rohkem ja jalgpalliliidul jääb raha saamata. Aga meie jalgpalliliidu \"geeniustel\" ikka sellest. Kui ei lubata, siis ei lubata.
            Saaremaal näiteks müüdi õlut ja mis siis sellest?.
            Poborsky, kust sa võtad et Inglismaal õlu keelatud on - kümned ja kümned õllekraanid töötavad kogu mängu - eriti poolajavältel täistuuridel - iseasi et see tuleb seal samas ära juu ja tribüünidle seda vedada ei tohi. Vaevalt et see illegaalne on.
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

              Meedias jah kahjuks seda kontserti ei kajasta,aga proovime omi vahendeid.Flaierid ja postid,loomulikult internet.
              mina lugesin selle ürituse kohta tänasest päevalehest, lk 22 üleval serval. Väike küll aga ikkagi.
              See piaks ju ka meedia olema
              *oleme sõbrad edasi*

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                Indrek,

                tribüünile ei tohi viia minu teada Inglismaal )vähemalt mõnes kohas), aga kui kultuurselt lähed, õlletops käes, ei panda kätt ette.
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                  Originally posted by Poborsky


                  16. oktoobril kell 18.30 whk enne Eesti-belgia kontserti algab Lilleküla staadionil eelsoojenduskontsert, kus astuvad üles ansamblid Kosmikud, The Tuberkuloited ning Blind. Lisaks soe ja külm söök-jook ning üllatused. Kontsert lõpeb kell 21.00 ja valikmäng algab 21.30.
                  Igati asjalik
                  Fc Uuemõisa

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                    nu põmst jah UEFA reeglid keelavad seda myymist ja meie staadionil seda myyma ei akata...ma sellega naci kursis mu ema miskit seotus sellega ....aga nu jah kui nad seda ka myyma akkavad siis võix seda mõistusepiires juua aga mitte käpuli juua ja siis veel proovida palju peale mahub

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                      Tubli Koja, loodan et kõik sujub sul selle konzaga.
                      Jalgpallihaigla juhatuse liige

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                        a kas mitte Saaremaal Eesti ja Azerite mängu ajal ei müüdud õlle... mina vhemalt mäletan nii (see aasta toimunud mäng)
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                          oi homme läheb põnevaks. kui homme sama ilm siis valgest pallist eriti kasu pole.
                          ja veelkord kas homme on siis ühine marss või ei. ja kui on siis kustkohast ja mis kell. siis oskaks arvestada, mis kell võiks esimesed õlled juua ja millal siis Wellingtoni minna (muidugi võiks ju seal isegi terve päev istu- aga kellel töö ja kellel kool). Nii, et mõni suurem Haige võiks mingi kellaaja siis välja pakkuda, mida äkki on kuskil pool ka arutatud.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                            heh, need \"üllatused\" on kindlasti lumehelbed, mis mulle iseenesest meeldib küll, aga ma nagu kuulsin, et belglased ei saa kusagil harjutada kuna staadionid lumes ja et kui nad harjutada ei saa siis ei mängi. aga kas see saab tõsi olla et eestis ei ole mitte ühtegi soojendusega treeningstaadioni??? kas see võistlusteplats alecoqis on ikka soojendusega? igatahes oleks nõme küll kui ära jääks. no spordiuudised veel täna õhtul ees, siis näeb.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                              Pakun, et seitsmeks staadioni juurde. Väike naps põuetaskus, näiteks
                              poborsky@jalgpallihaigla.ee

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                                nii, et sinu ideest loen välja, et ühist marssi läbi linna ei toimuks siis. Minu arvates on see vägagi vinge asi, mis näitab jalgpallifännide ühtsust. ja pealegi oleme homme ka natuke rohkem tähelepanu all, kui seda oli näiteks Uus-Meremaa kohtumisel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X