320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

    Originally posted by Poborsky


    Kojamees organiseeris selle praktiliselt üksinda!

    .................................................. ...............................

    ... see küll hea uudis, sellisel juhul olgu igal kodu mängul mingit kontserti oodata ju...või juhtub selline võimalus vast ikkagi kevadel 2003 kui on Riigikogu valimised paralleelselt jälle päevakorral , või 3 aasta pärast sügisel samal ajal??... Mõtle ennem mida sa räägid - see OLI poliitiline üritus, sellele vaatamata ei olnud ta halb idee, aga tavalisel A-poliitilisel ajal organiseerituna oleks ta JH üritus....

    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::..

    Kuigi see üritus oli Isamaaliidu ja Mõõdukate poliitikaga seotud (ja poliitikast on mul täitsa savi), tuleb Kojale au anda, et Kosmikud, Tuberkuloitedi ja Blindi ühele lavale esinema sai!

    Eesti-Islandi after-party toimumise koht on ka enam-vähem paigas (peagi hüüame avalikult välja) ning Koja teeb ka sellest üritusest omal vingel moel väga korraliku asja. Jõudu, kurivaim!
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

      Jansa, ma olen sinuga ühel meelel.

      Samas on väga oluline fakt, et Kojamees organiseeris Kosmikute, Tuberkuloitedi ja Blindi kontserdi põhimõtteliselt üksinda ning selle eest tuleb talle au anda!
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

        ...see nyyd teemast mööda, aga tubekad ja blind suht lihtne saada koos esinema..neil ju üx ja sama manager (vähemalt minu teada)
        ..aga kindlasti oli tegija üritus ja au tuleb Kojamehele anda selle orgunni eest

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN


          Ja mulle tundub ,et ka enne Eesti -Islandi mängu on juba kahe konkureeriva afterparty lõhna tunda üks ,mis toimub Wellingtoni pubis ja teine ,mida planeeritakse ilmselt Kamikazesse. Viimasepeal koostöö ,ütleks ma selle peale.
          Kuid ainult üks neist on jalgpallihaigla pidu!
          Jalgpallihaigla juhatuse liige

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

            .. to Poborsky

            ..kui näiteks Res Publica pöördub minu poole (teades eelnevalt et ma olen lahe vend ja kõva rockimees- ja sama partei liige) ning ütleks et näe : siin on 10 miljonit - ole täitsa ja orgunni U2 ja Madonna meie üritusele esinema... - kas siis on see minu ainuisikuline orgunn??? Ma ei saa aru kuidas aru ei saada mis on valimispropaganda ja mis on ISE rahade ja sponsorite otsimine ja ürituse organiseerimine...
            Ehkki ütlen siinkohal uuesti, ega see kontsert halb mõte ei olnud! Elik ma arvan et kui näiteks Keskerakond ehitaks stata valmis ja teeks iga kodumängu eel samasuguse kontserdi nii et see oleks järjepidev traditsioon - vot siis hakkaks võibolla ka ise tuhandete pensokate ja ajukääbikute armeesse kes pimesi Savisaarele hääle annavad ja toetust avaldavad... seniks aga tehkem vahet poliitikapropagandal(ehkki ka ise toetan Isamaliitu ja Mõõdukaid - seda ennekõike nende lubaduste baasil staadion valmis ehitada, sest muud lubadused on b....s..tt - mõelda vaid igale lapsele 1000 EEKi - c`mon) ja loomulikult Savikas ahju!
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

              Originally posted by Stinger


              Originally posted by ROOTSI KUNN


              Ja mulle tundub ,et ka enne Eesti -Islandi mängu on juba kahe konkureeriva afterparty lõhna tunda üks ,mis toimub Wellingtoni pubis ja teine ,mida planeeritakse ilmselt Kamikazesse. Viimasepeal koostöö ,ütleks ma selle peale.
              Kuid ainult üks neist on jalgpallihaigla pidu!
              , mis tuleb panna üldkoosolekul hääletusele ja siis juhatuse otsusega kinnitada . Ja kui keegi julgeb kusagile mujale minna siis ei tea kas enam staadionilegi lastakse ,rääkimata fännitribüünist. Hullemal juhul satud Jalgpallihaiglast pärishaiglasse

              FCF Forever

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                Jansale:

                Kojamees käis idee välja ning organiseeris. Väga hea idee ju ning ka väga hea orgunn!
                Ja kontserdi aegu müüdi Lillekülas õlut ning sai süüa osta!

                Küsimus on selles, et õige mees on õigel kohal ja teeb korralikke asju. Kujutame näiteks ette, et Edgar Savisaar oleks Isamaaliidu noorpoliitik: usun, et 16. oktoobril oleks esinenud Seelikukütid, Joel Steinfelt ja kahemehebänd Esimene ning Teine Arnold.

                Kui Res Publica 10 miljonit välja käiks ning paluks mul kontserti orgunnida, kutsuks ma näiteks Kosmikud, Tuberkuloitedi ja Blindi ning ülejäänu eest ehitaks staadioni edasi

                Mina ei poolda ühtegi parteid, kuigi Jansa poolt mainitud põhjustel on I ja M veidi meelt mööda. Kas 1000 krooni plaanitakse anda lapse sünni korral või igakuiselt?
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                  Originally posted by Poborsky

                  Kas 1000 krooni plaanitakse anda lapse sünni korral või igakuiselt?
                  Loosung ju ütleb: Igale lapsele 1000 krooni kuus.
                  Jalgpallihaigla patsient #172
                  Diagnoos: raskekujuline futboliit

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                    Isamaalit lubas ikka ühe krooni ja kolm palli!:
                    karm värk on see jalgpall

                    ja ega see elu ka parem pole

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                      Isamaalit lubas ikka ühe krooni ja kolm palli!:
                      karm värk on see jalgpall

                      ja ega see elu ka parem pole

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                        Originally posted by Poborsky


                        Jansale:

                        Kojamees käis idee välja ning organiseeris. Väga hea idee ju ning ka väga hea orgunn!
                        Ja kontserdi aegu müüdi Lillekülas õlut ning sai süüa osta!

                        Küsimus on selles, et õige mees on õigel kohal ja teeb korralikke asju. Kujutame näiteks ette, et Edgar Savisaar oleks Isamaaliidu noorpoliitik: usun, et 16. oktoobril oleks esinenud Seelikukütid, Joel Steinfelt ja kahemehebänd Esimene ning Teine Arnold.

                        Kui Res Publica 10 miljonit välja käiks ning paluks mul kontserti orgunnida, kutsuks ma näiteks Kosmikud, Tuberkuloitedi ja Blindi ning ülejäänu eest ehitaks staadioni edasi

                        Mina ei poolda ühtegi parteid, kuigi Jansa poolt mainitud põhjustel on I ja M veidi meelt mööda. Kas 1000 krooni plaanitakse anda lapse sünni korral või igakuiselt?
                        ////////////////////////////////////////////////////////////////////////

                        sry aga ma ei viici siin vaielda ja lasteaeda mängida, las jääb siis nii nagu Jalgpallihaigla nime autor väidab ja muidugi on tore et sai Lillekülas SÜÜA ja ÕLUt osta - mõtle oleks veel tyhja kõhu ja kaine peaga mängu pidand vaatama..
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                          Jansa, olen sinuga nõus. Pole mõtet üht (nt oma) kiita ja teist maha teha.
                          poborsky@jalgpallihaigla.ee

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                            Ükskõik, kelle orgunnitud asi oli, oli üritus iseenesest täitsa normaalne. Sellisest asjast võiks kujuneda mingi traditsioon. Kindlasti oleks sellel palju toetajaid.
                            Vaikus

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Eesti-Belgia eelsoojenduskontsert\'

                              Originally posted by madman666


                              Ükskõik, kelle orgunnitud asi oli, oli üritus iseenesest täitsa normaalne. Sellisest asjast võiks kujuneda mingi traditsioon. Kindlasti oleks sellel palju toetajaid.
                              ::::::::::::::::::::::::::::::::::

                              Loomulikult oli normaalne ja loomulikult võiks kujuneda traditsiooniks (nagu ka kogunemised Tammsaare juures, rongkäigud läbi linna - loodan et ilma autode mõlkimiste ja pürotehnika loopimisteta, befor- ja afterpartyd jne) aga sellisel tasandil nõuaks see raha.. ja mitte vähe. Ja selle saamisest ja tagamaast juba eelpool palju juttu on olnnu, mistõttu mina enam seda teemat ei kommenteeri.
                              P.S. Kogu minu au ja imetlus kogu teadliku elu kuulugu jäägitult sellele inimesele või inimestele kes suudaks sellist üritust iga Eesti kodumäng (või kas või ainult EM ja MM alagrupimängude ajal) orgunnida ja raha leida, olgu kasvõi pealkirja all : \"Isamaliit-Mõõdukad ja JalgpalliHaigla korraldavad...\" -iseasi mis siis JH a-poliitilisest renomeest järgi jääb..
                              RummaBastards!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X