320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas willane Vaata postitust
    siis EJL saab seada prioriteedid ja otsustada, et vajame Zenjovi ja S.Puri U21 mängule. seda saab ju EJL juhtkond otsustada ja peatreeneritele mängijate valikul tingimuseks seada.
    Ma arvan (ja loodan), et see on ikka peatreeneri asi, keda ta saab A-koondisesse kutsuda. Aga iseenesest oleks Zenjovi ja S.Puri U21-s kasutamise mõttel jumet, neil on veel võimalik valiksarjas sinilindu püüda
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Mõtlen ja juurdlen, kas 5 aasta pärast suudab A-koondis samuti alustada valiksarja nii väärikalt kui seda on täna ja praegu noored teinud?
      Äkki need poisid ongi nö võitjate põlvkond?
      Aga miks ka mitte. 21 alla kuuluksid S.Puri ja Zenjov, kes ka juba täiskasvanute eest väärikaid etteasteid teinud. Sandri kaksikvend, Pedõk väravas, Saag (kellese mul ei olnud Viggo ajal grammigi usku, kuid täna pean suu kõrvuni vett täis tõmbama), kaitseliinis Morozov, Kallaste. Lisada veel Alliku ja Anier, Ojamaa, Tamm. Vestiga Mees on raiunud ja nämmutanud ja ehitanud ning tundub, et varsti on meil tõesti tiim, kes võõrsil taob šveitsi taolisi ära.
      Koondist toetan Ubakivi aegadest ja siis oleks ka tänased tulemused ulmena tundunud, kuid täna tulevikku vaadates paistab nii mõndagi ilusat.
      Ei viitsi parastama hakata, aga "rahvuslik spordiala" korvpall tiksub kenasti fekaalis. Saaks nüüd rahva eestikatele ka veel, siis istuks ka Eestis kuningas kenasti troonil.

      Ja lõpetuseks. Minu jaoks oleks A-koondise võit Bosnia üle sinilind ja aasta tippsündmus, sõnaga igaljuhul Puri ja Zenjov suurde koondisse.
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        1406 väidab jalkaliidu kodukas.
        aia taga istus kah neid natukene

        Kommentaar


          Madis Kalvet: jalgpallibuumi ootel
          >>

          Kommentaar


            13. oktoobril mäng Liibüaga kodus, äkki rakveres?

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust

              Ja lõpetuseks. Minu jaoks oleks A-koondise võit Bosnia üle sinilind ja aasta tippsündmus, sõnaga igaljuhul Puri ja Zenjov suurde koondisse.

              Absoluutselt vastupidisel arvamusel. Bosnia mäng ei oma mingit olulist tähtsust, Zenjovi ja Puri osaähtsus suures koondises pole võrreldavgi, kui olulised nad on U21-le, kelle mängud omavad ka mingit olulist kaalu hetkel.
              Mina ootangi tulevikuks mitte võitvat eesti koonidst, vaid ka olulisi mänge võitvat Eesti koondist. Bosnia, kes on Türgist kõvem sats, tuleb küll siia igal juhul võitu tooma ja tõenäoliselt anname neile korraliku lahingu, sest meil pole midagi võita-kaotada. Ja see ongi siiani olnud suure koondise heade mängude eelduseks. Nii, kui asi läheb pingeliseks ehk mõlematele on võit tähtis on lood Eestile keerulised. U21 mängudes on hetkel võimalik seda valupunkti arendada.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                13. oktoobril mäng Liibüaga kodus, äkki rakveres?
                Oleks meeldiv.


                Ning jah oleks tore kui Zenjov ja Sander Puri hoopis U21 eest mängiks, võimalus ju teha natukene ajalugu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  13. oktoobril mäng Liibüaga kodus, äkki rakveres?
                  Ooot oot, mis kes kus kellega?
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                    Ooot oot, mis kes kus kellega?
                    Liibüaga, 13. oktoober, Eestis.

                    Kommentaar


                      urmar alustas U-17 teemas ja ma siis jätkan siin seda ,et U-21 tuleks nüüd tõesti parimas võimalikus kooseisus mägima panna. Zenjov ,Sander Puri, Tajo Teniste mängu ja saaksime võibolla veel korra Shweitsi üllatada.Need tulevd kindlasti siia ,püha viha täis ja tormavad rünnakule. Millegi pärast arvan ,et Frank surubki oma tahtmise läbi ja saab nad satsi ,kui nad muidugi terved on.
                      Kindlasti oleks see vaatamistväärt mäng.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        ma olen poolt!

                        Kommentaar


                          Kindlasti võiks Zenjov, Puri ja Teniste U21 eest mängida, U21-l on tõsine võimalus edasipääsuks alagrupist, A koondisel mitte.
                          LFC

                          Kommentaar


                            Hoolimata U-21 tublist esinemisest ja edasipääsu lootustest, on ikkagi endastmõistetav, et esmatähtis on nüüd ja edasidi parimate mängijate kaasamine A-koondisse.
                            Tegelikult U-21 mänguks Šveitsiga võiks tõesti väikese erandi teha ning A-koondise võimalikke kandidaate U-21-s mängitada.
                            A-koondise valikmänguks Belgiaga oleks kindlasti vajalik parimad poisid, keda Rüütli sooviks, A-koondisse lubada.

                            Kommentaar


                              Kui Operi viimane vigastus jätab ta koondisemängudest kõrvale, siis Zenjov arvatavasti ikka põhikoondises. Teniste ja S.Puri ka vist veel vigased?
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                Kui Operi viimane vigastus jätab ta koondisemängudest kõrvale, siis Zenjov arvatavasti ikka põhikoondises. Teniste ja S.Puri ka vist veel vigased?
                                Morozovist võivad ka ilma jääda, kuna keskkaitses erilisi virtuoose pole A-koondisel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X