320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    usun siiski et klavan mängib keskel, sest ta seda ise ka soovis, nagu yhest intekast lugeda võis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      Kui Operi viimane vigastus jätab ta koondisemängudest kõrvale, siis Zenjov arvatavasti ikka põhikoondises. Teniste ja S.Puri ka vist veel vigased?
      Puri peaks nüüd Flora vastu ikka mängima, seega Puri peaks terve olema

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Hoolimata U-21 tublist esinemisest ja edasipääsu lootustest, on ikkagi endastmõistetav, et esmatähtis on nüüd ja edasidi parimate mängijate kaasamine A-koondisse.
        Tegelikult U-21 mänguks Šveitsiga võiks tõesti väikese erandi teha ning A-koondise võimalikke kandidaate U-21-s mängitada.
        A-koondise valikmänguks Belgiaga oleks kindlasti vajalik parimad poisid, keda Rüütli sooviks, A-koondisse lubada.
        Nagu varem mainitud ei jaga ma seda arvamust.

        Kommentaar


          Loodan ka, et U-21 ikka saab täiendust mitte ei pea loovutama Morozovit, kes on kaitse alustala selles meeskonnas. Kui Teniste ka mängukorda saab siis see vasakääre kaitse ka ehk ei leki enam nii nagu Gruusia mängus näha oli. Vasakkaitse oli ikka totaalne läbisõiduhoov.

          Muidugi kui S.Puri lastakse U-21 juurde võib tõesti loota, et võit tuleb.
          Karta on, et A koondise ühte paremat poega sinna ei lasta päris kindlasti kohe ja ega ei tea ka Sanderi enda motivatsiooni, tahab mees ju siiski jääda silma välisklubidele ja A-koondises saab kindlasti rohkem silma paista ja meelde jääda.

          Zenjovi lisandumist U-21 juurde ma ei pea eriti tõenäoliseks ning vajalikuks, sest praegused ründajad on juba tõestanud, et saavad hakkama ning oskavad vajadusel midagi ilusat ära teha. Mulle isiklikult tundub, et pigem oleks see meeskonna sisekliima lõhkumine kui Zenjov lööks algkoosseisust mõne mehe välja. Olen üsna kindel, et Frank teda ei kutsuks isegi siis kui oleks teada, et Rüütli teda kindlasti platsile ei paneks.

          Kommentaar


            Kui hästi läheb siis Teniste on vormis kahe nädalaga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              Loodan ka, et U-21 ikka saab täiendust mitte ei pea loovutama Morozovit, kes on kaitse alustala selles meeskonnas. Kui Teniste ka mängukorda saab siis see vasakääre kaitse ka ehk ei leki enam nii nagu Gruusia mängus näha oli. Vasakkaitse oli ikka totaalne läbisõiduhoov.

              Muidugi kui S.Puri lastakse U-21 juurde võib tõesti loota, et võit tuleb.
              Karta on, et A koondise ühte paremat poega sinna ei lasta päris kindlasti kohe ja ega ei tea ka Sanderi enda motivatsiooni, tahab mees ju siiski jääda silma välisklubidele ja A-koondises saab kindlasti rohkem silma paista ja meelde jääda.

              Zenjovi lisandumist U-21 juurde ma ei pea eriti tõenäoliseks ning vajalikuks, sest praegused ründajad on juba tõestanud, et saavad hakkama ning oskavad vajadusel midagi ilusat ära teha. Mulle isiklikult tundub, et pigem oleks see meeskonna sisekliima lõhkumine kui Zenjov lööks algkoosseisust mõne mehe välja. Olen üsna kindel, et Frank teda ei kutsuks isegi siis kui oleks teada, et Rüütli teda kindlasti platsile ei paneks.
              U21'ga kaugele jõudmine on ideaalne viis noortel silma jääda. Ma arvan, et palju parem kui A'ga pähe saada või viiki mängida.

              Kommentaar


                ma usun, et esmalt otsustab A-koondise treener, keda ta kutsub ning kõik kutsumata jäänud on U21 päralt.
                pidasin silmas, et ta A-koondis ja tema treenerid vajavad korralikke tulemusi

                Kommentaar


                  Uudist veel pole, aga lisan siia koosseisu Šveitsi vastu:

                  1. Nesterovski Roman, JK Sillamäe Kalev
                  2. Zenjov Sergei, Karpatõ Lvov
                  3. Savitski Daniil, Nõmme JK Kalju
                  4. Tšegodajev Martin, Nõmme JK Kalju
                  5. Ventsel Alan, Paide Linnameeskond
                  6. Kallaste Ken, Tallinna FC Flora
                  7. Frolov Andre, Tallinna FC Flora
                  8. Mošnikov Sergei, Tallinna FC Flora
                  9. Peitre Meelis, Tallinna FC Flora
                  10. Pedõk Stanislav, Tallinna FC Flora
                  11. Teniste Taijo, Tallinna FC Levadia
                  12. Morozov Igor, Tallinna FC Levadia
                  13. Artjunin Artjom, Tartu JK Tammeka
                  14. Anier Henri, UC Sampdoria
                  15. Veis Andrei, Viljandi JK Tulevik
                  16. Naris Armand, Viljandi JK Tulevik
                  17. Võtti Tanel, Viljandi JK Tulevik
                  18. Taar Albert, Viljandi JK Tulevik
                  19. Sillaste Ats, Viljandi JK Tulevik
                  20. Jevdokimov, Juri Viljandi JK Tulevik
                  21. Alliku Rauno, Viljandi JK Tulevik
                  22. Luts Siim, Viljandi JK Tulevik

                  Kommentaar


                    hmmm ma saan aru, et Saag ja Zenjov on läinud koondiste vahel vahetusse... ja Eino Puri? A koondisesse? Huvitav...

                    Kommentaar


                      Mille krdi pärast selline loll vahetus tehti, et Saag a-s ja Zenjov u 21-s.
                      Mitte, et Zenjov halvem variant oleks kui Saag aga see meeskond oli juba kokkumänginud.
                      Ja Purid?
                      Pohh see bosnia mäng pürgida nagunii kuskile pole enam erinevalt U-21-st
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Kuidagi väha kahtlane valik tõesti, et Saag vahetati zenjoviga välja ja eino puri üldse kosseisus pole? Äkki vigastus?

                        Kommentaar


                          ma arvan, et äkki tuleb veel korrektuure

                          Kommentaar


                            Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
                            Kuidagi väha kahtlane valik tõesti, et Saag vahetati zenjoviga välja ja eino puri üldse kosseisus pole? Äkki vigastus?
                            e.puri täna küll mängis, saag ja s.puri võiks ka ikka olla, aga hea zenjov on koondises

                            Kommentaar


                              oioi, O'jaama olete ära unustanud, sõbrad
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Eino Puri on kaartidega väljas .Zenjovi peale ma erilisi lootusi ei paneks. Hispaania mängus oli ta nii nõrk ,et lausa valus oli vaadata.
                                Ning Ojamaa ei kuulu just Franki lemmikute hulka, vähemalt mitte nii palju ,et ta U-21 kutse saaks.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X