320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See karistuslöök, mis üks kümmekond minutit enne lõppu vasakult äärelt kasti asemel puhtalt paremale auti löödi, võtab kogu mängu tegelikult üsna adekvaatselt kokku.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Kaitse puterdas lõpu eel korralikult ja see karistati meile kenasti ära, lootsin et võtavad veel viigi aga... ...samas 2:0 polnud mängupilti vaadates kuigi paha tulemus.

      Kommentaar


        Kas võime öelda,et sama sitt,kui Eveli Saue 89-s
        koht MK etapil?

        Kommentaar


          Masendav ,
          Kuri keel on teravam, kui nuga

          Kommentaar


            Kui A-koondis ka pähe saab, siis ma ei oska kohe midagi öelda.

            Kommentaar


              No ma ei tea, pole see sõprusmäng vähemalt minusilmes nii tähtis ja oleks võinud Sandri ka u21 kasutusse anda. Oleks kuidagi ikka a-koondise keskvälja kombineerinud.

              Kommentaar


                2-0 värav:
                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                Kommentaar


                  Eino Puri mängust

                  Kommentaar


                    Meil on veel kaks kodumängu ja üks võõrsil mäng ees aga Frank kuulutab juba ,et kõik on kadunud. Mees loeb ainult punkte või ? Jalgpalligeenius või asi !
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Aga nii ongi, et edasipääsemise šansse meil enam pole, sest oleme teiste alagruppide parimatest teistest juba kogutud punktide poolest lootusetult maas.

                      Loomulikult tuleks aga riigi au edasi kaitsta ja võidelda nii kõrge koht kui võimalik.

                      Kommentaar


                        kes veel ei tea siis 20.05 ja 23.05 mängib Eesti U-21 koondis siis Armeenia ja Türgiga. Mõlemad mängud toimuvad Kadrioru staadionil, pileteid saab siit ja siit

                        Kommentaar


                          Kas ma olen ainus keda häirib, et meil on ikka veel U21 koondise nimekirjas mõned vennad, kes see hooaeg ainult esiliigat mänginud? Võiks valik juba olla piisavalt lai, piisavalt nooremapoolseid on MLis. Nt Tammekast ehk Kiidron kes stabiilselt vooru parimate seas, alternatiivina Veis, kelle statistika alt ma ei leia ühtki mängu meistriliigas see hooaeg.

                          Kommentaar


                            Sinu näite põhjal vähe teise positsiooni mehed ju ka?

                            Kommentaar


                              No Veis sai täna mängu käigus kohanedes hästi hakkama.

                              Kommentaar


                                Ja miks ei ole koondises Kennet Jädalit? Kas siis Sillamäe selleaasta kindel põhimees on kehvem kui Tutk, Võtti või Taar? Huvitav on ka see, et kellele usaldatakse väravavahi kindad..üks mees on kõvasti kriitikat saanud(Stas Pedõk), teine jälle kiita saanud(Mait Toom)

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X