320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
    Kas ma olen ainus keda häirib, et meil on ikka veel U21 koondise nimekirjas mõned vennad, kes see hooaeg ainult esiliigat mänginud? Võiks valik juba olla piisavalt lai, piisavalt nooremapoolseid on MLis. Nt Tammekast ehk Kiidron kes stabiilselt vooru parimate seas, alternatiivina Veis, kelle statistika alt ma ei leia ühtki mängu meistriliigas see hooaeg.
    nõustun. u21 on pmst viimane noortekoondise variant ju ehk kunas siis veel koondise tasemel kogemust saada kui nüüd. kiidron peaks kindlasti oma võimaluse saama.

    Kommentaar


      mina küsiks hoopis et mida paganat teevad Puri ja Morozov A koondises kui u21-l on otsustavad mängud ja Akoondis mängib oma lõbuks naabritega???

      Kommentaar


        Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
        mina küsiks hoopis et mida paganat teevad Puri ja Morozov A koondises kui u21-l on otsustavad mängud ja Akoondis mängib oma lõbuks naabritega???
        Morozov on mõlemas nimekirjas. Eeldan, et A-koondises pigem varumehena.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
          Morozov on mõlemas nimekirjas. Eeldan, et A-koondises pigem varumehena.
          aga Puri? mehi keda ründavate äärtena kasutada on akoondises niigi küll. morozovi puhul saaks vähemalt mõttest aru, keskkaitsjaid on tõesti vaid 2.

          Kommentaar


            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
            aga Puri? mehi keda ründavate äärtena kasutada on akoondises niigi küll. morozovi puhul saaks vähemalt mõttest aru, keskkaitsjaid on tõesti vaid 2.
            Rüütli varasem ütlus: Ühest purist U-21 piisab küll.....

            Kuigi, minagi tahaks mõlemaid näha, aga mis seal ikka...

            Kommentaar


              ega kellelgi pole siseinfot, kui palju rahvast Armeenia mängule minemas on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                ega kellelgi pole siseinfot, kui palju rahvast Armeenia mängule minemas on?
                1208 on viimased andmed

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sen Vaata postitust
                  1208 on viimased andmed
                  Ma pean ikka alt hüppama, lähen Lõuna-Eestisse tembutama, 1207 jääb siis praegu.
                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    Täna ajage kõik ennast ilusa ilmaga välja ,Kadriorgu U-21 toetama. Mida hing veel võiks tahta ,kui omade võitu ja täistribüüne. Mis siis ,et edasipääs on läinud aga nii korralikku punktisummat pole me kunagi saavutanud.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Mingi teoreetiline võimalus peaks veel olema või mitte?

                      Kommentaar


                        Teoreetiliselt, kui türgi kaotab gruusiale ja Tallinnas ka meile, siis on meil ju võimalik lõpetada grupp teisena. Kas sellest ei piisa Play-offidesse pääsemiseks? Või saan ma millegist valesti aru?
                        Barcelona.

                        Kommentaar


                          Teisele kohale on võimalik veel saada, aga Eesti enam edasi ei saaks kuna on teise asetusega meeskondade seast kõige väiksema punktide saldoga.

                          Kommentaar


                            Okei, kahju kuulda. Ei teadnud, et arvestus nii käib
                            Barcelona.

                            Kommentaar


                              No mis nüüd? Pedõk imes jälle ühe sisse?
                              Mõni härra liidu kodukal oleva streami ka tööle saanud?

                              Kommentaar


                                nojah, see stream näitab algusest peale vaatajate limiidi ületamist, ehkki loendi annab 60-70 vaatajat; et mis siis kogu ülekande-asjast arvata tuleb...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X