320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

    Nojah, mul on väga kahju, kui ma midagi varjutasin. Samas, palun tooge kohale tunnistaja, kes võiks kindlalt öelda, et ma Wellingtoni ukse juures viina jõin. Ja kui selline isik leitakse, siis ma soovin ta valedetektori külge ühendada.

    Ilmselt ka minu Wellingtoni külastustel kriip peal.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

      Minu päev Tallinnas siis k.a. Wellinton :P

      http://www.album.ee/?o=300017760
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

        Suured tänud piltide eest.
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

          Mina soovin ,et ei Jots ega keegi teine ei peaks põdema ,mis vahest jommis peaga saab tehtud. WELL on meile alati avatud ja Mikko on normaalne inimene,kes saab asjast aru. Mina küll kedagi hukka ei mõista ,sest vahest olen täis nagu sea ema ja järgmisel päeval hakkan puzzlet kokku panema.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

            Oi-oi mis pildid Egas midagi, party on!
            Supplies!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

              Seda ma küll ei usu, et joTs käis kõrtsu ukse ees viina joomas, mitte mingil juhul. Vaevalt, et Erik ka see mees oli. Pealegi, kui oleks olnud kange tahtmine oma viina juua, siis sellise rahvamassi keskel poleks see mingi probleem olnud.
              Nii palju veel, et oma lakoholi keerasime sisse Piraaja peakorteris. Vsjo.
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                kosk,sina küll selle õhtu kohta sõna võtma ei peaks
                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                  Originally posted by mukiii


                  kosk,sina küll selle õhtu kohta sõna võtma ei peaks
                  aa...umbes nii siis, et sõprade kaitseks ja õigustuseks ei või nagu midagi öelda?

                  siinkohal jah väike vabandus ka - olin tõesti sigakännis ja ega nagu eriti palju pilte pole, mida mäletaks täiesti selgelt.
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                    vabandus vastu võetud, kuna enamus suurtematest pidudest oled sa wellis mitte-kaine olnud

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                      Mehed ,unustage kogu lugu ära, sest kes meist ei saaks vahest mõne sigadusega hakkama . Kui joodi siis joodi ,mis seal enam tagantjärgi targutada . Tean ,et Mikko nüüd selliste asjade pärast küll mingit vimma pidama ei hakka .
                      Lihtsalt edaspidi soovitan enne peo algust Mikkole probleemist teada anda ja küll ta juba inimliku lahenduse leiab.
                      Aga nüüd soovin kõigile Head Vana Aasta lõppu ja kohtumiseni juba uuel.:P
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                        Originally posted by Kosk

                        aa...umbes nii siis, et sõprade kaitseks ja õigustuseks ei või nagu midagi öelda?
                        Alati võib ja peabki,aga las võtavad sõna need,kes ka teavad,mis juhtus.

                        Ja vabandada pole mõtet,jõulupäkapikk Kosk
                        Enamus rahvast oli ju täis

                        Hmm...ja ilusat aastavahetust ka kõigile
                        You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                          Tegelikult oleks väga huvitav teada, mis määruse alusel pubipidajad Erxxi & Co\'d pärast majja sisse tagasi ei lasknud. Selge see, et avalikus kohas, mida Wellingtoni pubi esine iseenesest mõistetavalt on, viina ega muid alkoholisisaldusega jooke juua ei tohi. Aga kas te arvate, et asutus on see, mis peab vastutama tänaval toimuva eest? Tõesti, aga seda ainult juhul, kui pubiesine ala kuulub Wellingtonile. Kui mitte, pole neil nagu peale avalikus kohas alkoholi tarvitamise inimestele midagi ette heita. Ja mis kuradi pärast peaks Wellington hoolitsema selle eest, et keegi Tallinnas seadust ei rikuks? Aga loomulikult kehtivad lisaks kirjutatud seadustele ka mingisugused kindlad moraari- ja eetikanormid, millest tulevaks ideaalvariandis kinni pidada. Aga jällegi pole see pubi asi nendele allumist kontrollida, vaid see peaks jääma inimese enda südametunnistuse peale.

                          Ciao.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                            loogiline et kui pubi töötajad näevad et keegi ukse ees viina joob siis seda inimest sisse ei lasta. pubi eesmärk on kasumit teenida s.t. et inimesed ikka pubist jooki ostaksid.
                            see et n.ö. süütuid inimesi sisse ei lastud on loomulikult negatiivne aga kui ukse ees on ntx. 6 inimest ja nendest 2 ei joo siis turval on ju võimatu (ja ma usun et ka pohhui) jälgida et teie 2 võite tulla aga ülejäänud nelja me sisse ei soovi.

                            ka ööklubisse ei saa ju sisse kui liiga kapsas oled, miks siis pubisse peaks saama?

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                              Originally posted by ek

                              ka ööklubisse ei saa ju sisse kui liiga kapsas oled, miks siis pubisse peaks saama?
                              Sel õhtul oli seal pubis päris mitu inimest,kes olid kõvasti rohkem kapsad,kui need,kes välja visati.Ja ka kõik need,kes välja visati,jätsid pubisse enne seda ikka suhteliselt arvestatava hulga raha.
                              You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                                Näha oli cet tahtis raha teenida kui kell01:30 pandi baar kinni ja rohkem jooke ei müüdud.See näitab ideaalselt suhtumist.Enam ehku peale ei tule ,kui reserveeritud üritus lõpetetekse kell 01:30 hoolimatta sellest et maja rahvast täis.Lahe teenimisvõimalus.
                                jalgpallihaigla liige nr 170

                                Kommentaar

                                Working...
                                X