320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

    Originally posted by ek


    loogiline et kui pubi töötajad näevad et keegi ukse ees viina joob siis seda inimest sisse ei lasta.

    Pubi UKSE EES ei joonud mitte kui keegi viina!!!!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

      hmm... mõttetu jaurata kas ukse ees või natukene eemal, kuid võiks arvestada sellega, et pubi personali palk sõltub suuresti käibest, siis on ka arusaadav, et tegu pole antud juhul kiidusõnu ega õigeksmõistmist väärt. Mis aga puutub \"suure kassa\" tegemist antud inimeste poolt , siis ma ei nimetaks viite teed või kolme õlut suureks investeeringuks, millrga kaasneks pubi poolt heategevus ja töö lihtsalt oma rõõmuks..
      Igal juhul väljaviskamine (sisse mittelubamine) oli korraldatud väga profesionaalselt ja viisakalt, nii et rahulolematuseks pole vast põhjust
      @hytt

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

        HEAD UUT AASTAT TEILEGI....

        Wellingtoni sõbralik ja töökas kollektiiv, kes elab ainult õhust ja armastusest....

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

          mul on ettepanek st palve wellingtoni letirahvale
          kas oleks kuidagimoodi voimalik arvet pidada, minu joodud ja joomata ollede ja muu kraaami kohta ??
          loodan, et meie meeldiv koostöö sujup ka edaspidi

          *ma olen juba lähedal*
          *oleme sõbrad edasi*

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

            siis ma ei nimetaks viite teed ..
            statistik .. kloun oled
            Jalgpallihaigla Liige

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

              http://www.album.ee/?o=300018623http://www.album.ee/?o=300018623

              sigpic

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                Originally posted by hyttynen
                viite teed või kolme õlut
                hmm..kui sa tahtsid siin hetkel hiilata sellega,et püüdsid kokku lugeda mida ma jõin,siis soovitan sul algklassidesse tagasi pöörduda.samas,sul võib olla ka väga valikuline nägemine või oled sa lihtsalt lammas
                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole\'

                  Ma võtan nüüd selle pisut ebameeldivaks kiskunud teema kokku sellega, et tänan Wellingtoni selle eest, et ei olnud kahju premeerida maailma toredaimat amatöörvutiklubi siseturniiril saavutatud tugeva kolmanda koha eest.


                  Suur aitäh!!!
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X