320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-BULGAARIA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

    Kusjuures bulgaarlaste mängujärgsetest kommentaaridest jäi kõlama, et nad ei kaotanud tegelikult kahte punkti (milles nende ajakirjanik neid süüdistas), vaid võitsid ühe Ning veel arvas üks mängija, et see ei sea nende esikohta ohtu, sest horvaatidel on veel Tallinnas käimata. Vot siis nii

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

      Vaat\' see oli küll tuline õigus. Pärast eilset on olukord juba kõikjal selline, et sellistelt võiskondadelt nagu Armeenia, Moldaavia, Leedu, Läti ja Eesti loodavad jalgpalli suurriigid saada hea õnne korral seda üht\' punktigi kätte. Ning kõik saavad eufooriasse, et jalgpall - vot selline üllatuslik-tasavägine mäng.

      Sellise platsi peal oli Bulgaarlastel tõesti õnne punktiga ära saada. Ja ka Eesti mängis hästi.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

        Nii , paar pildikest mängust ja afterpartylt Krahlis üleval siin.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

          Chazlor - Endal olid jalad küll jummala jääs pärast. No see on see kui loozi istuma ronida

          Priity - midfield player Marko Kristal, who won his 126th cap. He has now moved level with legends Paolo Maldini and Andoni Zubizarreta and there are only three more-capped Europeans ahead of him: Lothar Matthäus (150), Thomas Ravelli (143) and Peter Schmeichel (129). Tõsiselt võimas statistiline näitaja, vaadake mis nimede keskel on meie Marko ja ei sa ka öelda, et väiksel maal lihtne teha. Ega ikka ole - pole seal ühkti armeenlast... Marko ei lähe kindlasti mitte ainult statistlisse ajalukku - tema, Poom ja Reim on ikkagi tõelised kangelased olnud kogu taasiseseisvumise järel.

          Eemeez - Kaunis mäng. Ainult ma ei saa aru, miks startis Zelinski, mitte Viikmäe. Zelinski oli ikka täna täielik 0. Sellest pole ka veel räägitud. Olen suhteliselt kindel, et see oli taktikaline käik ja Pijpers teadis, kumb meestest on parem! Mõte selles, et lasta Intsul ees tuuseldada ning jätta kaitsele mulje meie aeglasest ainukesest ründajast. Seega ei oodata midagi teravat - ning kui siis tuua Kristen mängu, on see ootamatu ja väga hirmutav uudis kaitsele. Mida näitas ka mäng ja mida tõestas ka \"Udu\". Igaljuhul on Kristen minu silmis kaotamas oma kunagist Udu tiitli, temast on kasvanud tõsine löögirusikas koondisele ning Udu tiitel on edasi rännanud Haavistule (konkreetne 4 aasta tagune Viikmäe).

          Siin pildil http://web.starman.ee/ugla/estbul/P4020023.jpg (väga veider on vaadata 1.Poomi eksimust 2. kuidas sealt mööda lõi bulgar 3. kuidas tribüünil on 3 inimest - NB! ma tean et sinna ei müüdud) on üks minu meelt mööda kahest Bulgaaria supervõimalusest. Teine oli see kus löödi väga tugev löök 16lt, ent kaitse sai napilt vahele ja kohe lõi pöördelt bulgar palli, mille Poom suht raskelt madalalt ära võttis

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

            Originally posted by Glazza
            Siin pildil http://web.starman.ee/ugla/estbul/P4020023.jpg (väga veider on vaadata 1.Poomi eksimust 2. kuidas sealt mööda lõi bulgar 3. kuidas tribüünil on 3 inimest - NB! ma tean et sinna ei müüdud)
            Muide nii jutu jätkuks... sinna müüdi küll pileteid. See oli Bulgaaria fännide tribüün aga millegiprst neile ei meeldinud seal ja nad leidsid ise endale uue koha.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'


              Eemeez - Kaunis mäng. Ainult ma ei saa aru, miks startis Zelinski, mitte Viikmäe. Zelinski oli ikka täna täielik 0. Sellest pole ka veel räägitud. Olen suhteliselt kindel, et see oli taktikaline käik ja Pijpers teadis, kumb meestest on parem! Mõte selles, et lasta Intsul ees tuuseldada ning jätta kaitsele mulje meie aeglasest ainukesest ründajast. Seega ei oodata midagi teravat - ning kui siis tuua Kristen mängu, on see ootamatu ja väga hirmutav uudis kaitsele.




              ei usu et bulgaarlastele see suur üllatus oli,et kui viikmäe sisse tuleb siis teravaks läheb.nagu meediast läbi käis tutvus bulgaaria eesti mänguga est-bel ja est-can mängude põhjal.kanadaga mängus oli sama vahetus ju.
              ju arno kahtleb veel viikmäe vastupidavuses vist,et terved 90minmängida vist,et ei julge teda opiga koos algrivistusse panna.


              minu eelistused mängu parimateks oleks terja ja enar jääger ,kes tegutses kindlalt.
              poomi ja lemsalu vahel vist miskit kehvasti et mitmeid kordi tekkis lahkhelisi ja ütlemisi.
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                Lühike kommentaar ka minu poolt.See,et EESTI võitles teenitult viigi välja on alguse saanud 90 aastate algusest kui EESTI läks peaaegu igale mänkule kaitsemängu taktikaga.Arvan ,et selle 12 aastaga on EESTI kaitse mäng üks maailma parimaid.Pakuks välja varjandi,et järgmise 12 aastaga saame ka keskvälja piisava kontrolli alla ja ründajatel jääb üle vaid näidata oma tehnilisi oskusi.See ,et EESTI on väike riik ei tähenda seda sama jalgpalli kohta.Edu soovides EESTI koondisele ja tema peatreenerile Arnole.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                  järgmise 12 aastaga saame ka keskvälja piisava kontrolli alla ja ründajatel jääb üle vaid näidata oma tehnilisi oskusi.
                  Võibolla varem, või ka jah. Selleks on vaja ründavat mentaliteeti ning piisavalt andekaid mängijaid, või siis midagi sellist. Pijpersiga selline asi lähimal ajal ka tuleb. Muide Eestil võiks olla korraliku kattega väljak ning mingid mängijad naigi või adidase reklaamides. Siis läheb kõik nagu Hollandil endal ning on võimalik kaotada vaid juhusliku kaitseprohmaka või pennaldega.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                    Originally posted by vare

                    Muide Eestil võiks olla korraliku kattega väljak ning mingid mängijad naigi või adidase reklaamides. Siis läheb kõik nagu Hollandil endal ning on võimalik kaotada vaid juhusliku kaitseprohmaka või pennaldega.
                    Jah, muru pole kiita aga Õhtulehes olevat kirjutatud, et uus kate on tulemas (ise ei saa praegu veel seda lugeda).
                    Aga mis puutub siia reklaam?? Reklaami abil võidame? Ei taipa nagu..
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                      Originally posted by vare
                      Muide Eestil võiks olla korraliku kattega väljak ning mingid mängijad naigi või adidase reklaamides. Siis läheb kõik nagu Hollandil endal ning on võimalik kaotada vaid juhusliku kaitseprohmaka või pennaldega.
                      Mõnikord ma suudan sinu veidrusi välja kannatada, aga teinekord jälle mitte. Korraliku kattega väljakut meie ilmastikutingimustes märtsi lõpus ning aprilli alguses lihtsalt ei saa. Vahest nõidudes, aga muidu küll mitte. Talvel muru lihtsalt ei kasva ja faktiliselt on praegu väljas talv.
                      Holland, oo Holland on mingi jumalus sulle, sellest ma olen juba aru saanud küll. Ja Arsene Wenger veel midagi ülimat. Olgu. Aga please please - give the rest of us a break.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                        Miks ikkagi sellisele supermatshile tuleb kokku vaid vaevalised 4 tuhat inimest? Peaaegu kõikides sel päeval euroopas toimunud mängudes oli pealtvaatajaid rohkem ,kui meil . Isegi Leedus ,Moldovas oli tundyvalt rohkem, ka Luxemburgis oli 3.500 jne.
                        Põhjuseid on mitmeid. Halb hilm ei ole neist kõige suurem. Esiteks täielik segadus piletite müügiga, paljud ei tea perepiletitest midagi ,piletipunkti müüjad ei oska neid ka pakkuda ja väga paljud inimesed jätsid selle tõttu lapsed koju ja pidid ka ise kallimaid pileteid ostma.
                        Staadion ,selle ümbrus ,heakord ,organiseerimatus kõikjal. Staadioni sees kõikjal vihisev külm tuul, mis segas isegi väljakumängu. Mitmest otsast kinni ehitamata ,puuduv katus see kõik tekitab meeletu tõmbetuule ,mis segas mitte ainult bulgarite vaid ka meie meeste mängu. Toitlustus väga puudulik ja algeline. Tualetid osaliselt välja ehitamata,pikad järjekorrad .
                        Kõikjal mingid pooleliolevad ehituselemendid, juhtmed, torud ,telliskivid jne.
                        Ühesõnaga ,kui võrrelda kogu kompleksi Saku Suurhalliga siis nagu öö ja päev.
                        Meeletud miljonid Eesti jalgpallile mõeldud raha ,mis sinna on maetud ei teeni oma otstarvet täielikult ,ütleks isegi ,et teevad kohati jalgpallile antireklaami . Seda nii meile endile ,kui ka välismaalastele.
                        Ning esialgu küll ei ole kusagilt aru saada ,et kaks aastat tagasi alustatud ehitus jätkuks .
                        On ilmselge ,et Florale käib sellise kolossi lõpuniehitamine ja hooldamine täielikult üle jõu ning mida edasi seda raskemaks see muutub.
                        Jalgpalliliidu rahad ,mis mõeldud kogu Eesti jalgpalliarenguks taotakse varsti lagunema hakkava staadioni remondiks ja näiliseks ehituseks. Ka kahe aasta eest valminud kunstmuruga harjutusväljak ei kannata mingisugust kriitikat. See on täielikult kulunud ja vajaks ümbervahetamist. Mängijad vigastavad ennast seal kogu aeg: näit Martin Reimi vigastus on puhtalt seal mängimisest ja treenimisest tingitud. Platsi ümbrus on prahti täis ja räpane. Peremehe kätt ei ole mitte kusagil näha ja seda ausalt öeldes ei ole mina kaks aastat seal näinud. Isegi kaheaastane hein suudeti lõpuks JH -abiga maha raiuda alles eelmisel aastal.
                        Ma ei tea kuidas teistel ,kuid minul on sellest kõigest väga kahju ,et meie tempel on sellises lootusetus olukorras.
                        Kas ei oleks ehk FC Floral aeg mõelda sellele ,et enne kui asi veel hullemaks läheb teha linnale või riigile korralik koostööettepanek ja kogu kompleks saaks ehk kunagi valmis.
                        Kuidas ja mis vormis peaks omavalitsuse ja klubi koostöö välja nägema ,seda otsustagu juba tarkpead.
                        Jalgpallisõprade ühine mure on aga see ,et tahame võrdselt häid tingimusi nii korvpallurite, võrkpallurite ,tennisistide ,hokimängiate kui ka kergejõustiklastega.
                        Neil kõigil on vähemalt üks korralik valmis areen olemas aga meil pole veel ühtegi .

                        Tuli küll teemaga mitte eriti seotud jutt aga sai vähemalt südamelt ära rääkida.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                          Rootsi Kunnilt täiesti õige jutt. Staadion on armetus seisus ja mingit paranemist pole märgata. Korralik kodanlane niimoodi jalgpalli vaatama ei tule. Ja just korraliku kodanlase käest peaks proovima seda üüratut piletiraha kätte saada...
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                            Tore mäng oli ja Arno vasturünnakute ja vastase eksimuste ärakasutamistaktika õigustab ennast aina rohkem ja rohkem. Kuid kaks asja närivad hinge ning vääriks mõtlemisainet 1. Kui Poom teeb tõrje, siis ta võtab palli kätte ja hoiab seda 5 sek oma süles( tunne tekkis juba, et ta on hakanud oma tõrjeid imetlema) ,enamus maailma tippvahte jooksevad kohe kasti äärde ja panevad kiirelt palli mängu ja kui mõni üksik kord ta seda teha üritas,siis
                            2. Kristal ei tahtnudki palli saada, vaid näitas käega Poomile, et rahu, rahu pane pikk ette, mis ei andnud vist kordagi tulemust, kuna rüdajate- kaitsjate suhe oli selleks hetkeks 2-4le

                            ja mängus oli võimalus kiireteks vasturünnakuteks kuhjaga, kuna Bulgaaria ründas pidevalt 8 mehega, kellest 6 olid 16 kasti piiril

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                              tänases õhtulehes on hea artikkel kuidas bulgaaria tippametnik ehk siis bulgaaria jalgpalliföderatsiooni peasekretär viiki seltas oma ajakirjanikele
                              nad olevat viigi saanud sellepärast et eesti mängis antijalgpalli.antijalgpalli näiteks tõi et eestlased lõid kõrgeid palle ja jooksid kiirestikamoon
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                                Siis kogu asi veidras pakendis.

                                Ma ei mõelnud üldsegi mingit talve, või lund või kuratteab mida. Lihtsalt kohta, kus mängida. On see kehv? kümmekond aastat isesetegevust ning jah, on kehv.

                                Reklaami näol räägin enesestmõistetavat asja, et mängijaid tuleb uusi ja uusi, tehnilisemaid ning tehnilisemaid. See on arenemas koos ajaga. Kunagi on Eesti võimeline mängima ka maad-õhkupidi vastast segiajavat söödumängu, millega tulevad viigid ja võidud, mille kohta siis ei öelda \"80 minutit kaitses, 10 minutit lahmis palle ette, millest üks õnne kombel väravasse sai\". Eesti koondis on arenenud, kuid, kurat, kas selline on see, mis silmale ilu pakub. Südamele muidugi, olen ise ka eestlane siiski.

                                Holland ja Wenger, olgu võibolla.

                                Kui ma siia kirjutan, siis leian: teised teevad, no mina ka, mulle meeldib. Kui palju seda vaja on, see oleks tõepoolest kollektiivi sõnavõtu koht. Ja segaselt ning lünklikult kirjutan kah. Mitte, et ma siis midagi ei mõtleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X