320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-BULGAARIA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

    Jah kuid Balakov m6tles Bulgaaria esinduskoondist mitte U-21. Kuid ikkagi meie U-21 poolt ilus tulemus!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

      Jah, Bulgaaria vastu viik on kõva tulemus (U21 mõtlen) ja üldse, Eesti jalgpalli tulevik hakkab üsna positiivset ja meeldivat suunda võtma. Sellele andis minu arust hästi tõesust Kanada mäng, kus nii Jääger, Reinumäe kui ka Zahhovaiko väga hästi oma ülesandega hakkama said. See näitab, et järelkasv on kõva ja kui noortele natuke enesekindlust sisendada, tuleb vanadel tegijatel oma kohtade pärast muretsema hakata. Mulle isiklikult oli väga positiivne Zahhovaiko esitus Kanada vastu, kus mees näitas, et pole tema midagi halvem kui meie suus Zelinski

      Aga jah, aeg näitab, kas praegused ootused ka vett peavad. Loodame igatahes

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

        Originally posted by aazik


        Originally posted by pelmeen


        Uurisin vålja, et ETV-d kahjuks LIVE-na ei nåe. Ega keegi tea, mis bulgaaria kanal seda mångu nåitab ja kas seda on vøimalik live-na vaadata? Ehk nåitab peale kahe kanali seda veel møni(håsti kull ei usu)??
        Kas sa siit proovisid?


        EI tøøta ju see link! Kas sa ise proovisid? sul tøøtab?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

          Kui mina oleksin täna Arno, siis stardiksid...
          Mart Poom
          Teet Allas - Marek Lemsalu - Enar Jääger - Urmas Rooba
          Kert Haavistu- Liivo Leetma - Marko Kristal - Sergei Terehhov
          Andres Oper - Kristen Viikmäe.

          ...ning kui ründeliini peaks mängu käigus lisa jõudu tooma, siis eelkõige võiks see olla Zahhovaiko, siis alles Zelinski ja Teever. Zellu pole minuarust praegu piisavalt nö. heas hoos, et tuleks ja säraks. Nagu Glazza juba mainis on kaitseliin hirmutav tõesti, sest Lemsalu ja Jäägeri koostöö ei ole just hiilgav. Nagu näitas mäng Kanada vastu, mis sest et see edukalt lõppes, kuid omad totakad vead olid sees küll. Raio, Andrei, Martin ja Erko - teist tuntakse tõsiselt puudust. Ah mis siin ikka...kui võimsad need bulgaarlased ikka olla võivad, 3 punni pole kaugeltki võimatu (U21 sai viigiga hakkama, siis selle järgi peaks meie meeskond võiduga hakkama saama ). Abiks tuleb ka kindlasti suur ergutustöö fännide poolt ,nii et jõudu ja häält.
          VÕIT KOJU :P

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

            Noh, ma arvan, et võib vast rahule jääda. Suured tänud Soccerneti otseülekande tegijatele ning mõistagi ka Kuku raadiole. Aga siiski võiks mõni mängu näinu ka mingi üldisema ülevaate/analüüsi anda.
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

              Jah, olen vaadanud aastast 1991 alates Eesti meeskonna mängu alates taasiseseisvuse esimesest mängust Sloveeniaga 1:1 Kadrioris , kuid pean tunnistama et see mäng oli kõigi aegade parim mäng Eesti meeskonna poolt. Mängu sisu siis, mitte resultaadi poolest. Peamine erinevus, algusaastate meeskonaga on eelkõige selles, et väljakul tegutsetakse MÕTESTATULT.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                Kaunis mäng. Ainult ma ei saa aru, miks startis Zelinski, mitte Viikmäe. Zelinski oli ikka täna täielik 0.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                  mäng oeks hulkamaad parem olnud kui eestlased oleks oma võimalused ära kasutanud,kasvõi ühe!!!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                    kahju jah et võimalused kasutamata jäid ,kud vähemalt viik juures ee tulnd kaotus ,nüüd võib isegi loota et edasi saame
                    võitle eesti

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                      Originally posted by KP


                      Jah, olen vaadanud aastast 1991 alates Eesti meeskonna mängu alates taasiseseisvuse esimesest mängust Sloveeniaga 1:1 Kadrioris , kuid pean tunnistama et see mäng oli kõigi aegade parim mäng Eesti meeskonna poolt. Mängu sisu siis, mitte resultaadi poolest. Peamine erinevus, algusaastate meeskonaga on eelkõige selles, et väljakul tegutsetakse MÕTESTATULT.
                      no see näitab et meie noored üle kõige varsti on eesti maailma meister

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                        Ilus algus on tegtud sellele hooajale , nukrax teeb ainult need 3 punkti mille meie mehed olid küll ära teeninud!
                        Fc Uuemõisa

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                          rebu ära nuta. Tegemist on MÄNGUGA. Ja Eesti MÄNGIS - tuli viik, so what, aga ta MÄNGIS ja see on peamine.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                            EESTI RUULIB 107%

                            Nii nagu ma arvasingi tuli täna viik! Igati hea tulemus! Olen koondisega rahul - super! Muidugi olex võinud ka võita, aga Bulgaaria väravavaht oli minuarust selles mängus kõikidest parem! Terehov rulez 120%!!! Kui mängus Kanada vastu tuli võit tänu Operile, siis täna oli Sergei eestlastest parim mängija...
                            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                              Originally posted by Magpie

                              Mulle isiklikult oli väga positiivne Zahhovaiko esitus Kanada vastu, kus mees näitas, et pole tema midagi halvem kui meie suus Zelinski
                              Mis ei ole vist kyll eriline n2itaja...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                                ee...kuidas kommenteerid sergei 1:1 olukorda mis oli surmkindel v2rav?? muidu m2ngis t6esti eesti superh2sti, aga see nii t2htis v6imalusi tal oli.....aga j2ttis kasutamatta(
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X