320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    pakun pileti hinnaks nii 500 eek ja kiire arvutus 10 000 inimest, iga näo pealt 500 vastus piletite pealt teenitakse 5 miljonit eek , pole paha, aga kui siin eelpool mainiti et brassid kysivad yhe s6prusmängu eest 2 milj dollarist siis seda tagasi kyll ei teeni selle mänguga.... aga täismaja tuleb kindlasti!

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas andre26 Vaata postitust
      pakun pileti hinnaks nii 500 eek ja kiire arvutus 10 000 inimest, iga näo pealt 500 vastus piletite pealt teenitakse 5 miljonit eek , pole paha, aga kui siin eelpool mainiti et brassid kysivad yhe s6prusmängu eest 2 milj dollarist siis seda tagasi kyll ei teeni selle mänguga.... aga täismaja tuleb kindlasti!
      raha on teleülekannetes. ja pilet ei tule peaaegu kindlasti 500.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
        raha on teleülekannetes. ja pilet ei tule peaaegu kindlasti 500.
        no mingi 300 kindlasti on

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Muuseas, kui ma esimest korda seda lugesin, siis helistasin sulle, et sa ruttu vut-vut hakkaksid mingeid kontaktepidi EJL-ilt kinnitust taga ajama. A praeguseks tundub suht kindel asi. (mul on mulje, et viimasel ajal on ilgelt palju sõpakaid annuleeritud vms. a see isiklik tunnetus)
          Sina selle uudise esimesena riputasid.. kust sellise avastuse üles leidsid?

          P.S Nüüd tean, kes minu unerahu hommikul häiris
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            #50
            Kuigi ma eriline brasiilia fänn ei ole siis selle mängu vaatamise eest oleksin ma isegi 5 tonni nõus välja käima ,kui nad ikka põhimeestega mängivad. Ennem maksan hea jalgpalli eest kodusele alaliidule ,kui 7-8 kilo mingite armeenia lambakarjuste vaatamise eest Jerevanis.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Kuigi ma eriline brasiilia fänn ei ole siis selle mängu vaatamise eest oleksin ma isegi 5 tonni nõus välja käima ,kui nad ikka põhimeestega mängivad. Ennem maksan hea jalgpalli eest kodusele alaliidule ,kui 7-8 kilo mingite armeenia lambakarjuste vaatamise eest Jerevanis.
              Maksa siis viis tonni ja vaata koos igast "sponsoritega" seda mängu kus brasiilia staarid globentotterseid tulevad tegema.
              Kõigest ju üks sõprusmäng, mis siis et tugeva vastasega.

              Armeenias aga jagatakse valkmängude punkte - küpsetatakse lambaid ja voolab vein. 7-8 000 on mõistlikum investeering kui mistahes poolteist tundi brasiilia staare vaadata.
              Aga eks igaüks teeb valikuid lähtuvalt oma mõistusest, väärtushinnangutest ja rahalisest võimalustest.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Kuigi ma eriline brasiilia fänn ei ole siis selle mängu vaatamise eest oleksin ma isegi 5 tonni nõus välja käima ,kui nad ikka põhimeestega mängivad. Ennem maksan hea jalgpalli eest kodusele alaliidule ,kui 7-8 kilo mingite armeenia lambakarjuste vaatamise eest Jerevanis.
                no ikka päris 7-8 kilo ka ikka ei raatsiks välja käia, vaatax telekast...aga suurema summa käiks kyll välja rahulikult kui tavaliselt, jalkpalli liit on selle kyll ära teeninud...huvitav palju inimesi valib nyyd madonna asemel jalka?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                  no ikka päris 7-8 kilo ka ikka ei raatsiks välja käia, vaatax telekast...aga suurema summa käiks kyll välja rahulikult kui tavaliselt, jalkpalli liit on selle kyll ära teeninud...huvitav palju inimesi valib nyyd madonna asemel jalka?
                  hahahaaaaa... see on samal õhtul madonnaga? mitte, et eriti vahet oleks, lillekülas tuleb kindlalt täismaja.

                  Kommentaar


                    #54
                    kahjuks mitte, madonna on 04.08, see mäng on 12.08.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                      hahahaaaaa... see on samal õhtul madonnaga? mitte, et eriti vahet oleks, lillekülas tuleb kindlalt täismaja.
                      Madonna on 4. august, seega ei.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        hahahaaaaa... see on samal õhtul madonnaga? mitte, et eriti vahet oleks, lillekülas tuleb kindlalt täismaja.
                        eestikoondise fännid laulavad madonna yle

                        Kommentaar


                          #57
                          millal springsteen ja mccartney on?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas NDRK Vaata postitust
                            Maksa siis viis tonni ja vaata koos igast "sponsoritega" seda mängu kus brasiilia staarid globentotterseid tulevad tegema.
                            Kõigest ju üks sõprusmäng, mis siis et tugeva vastasega.

                            Armeenias aga jagatakse valkmängude punkte - küpsetatakse lambaid ja voolab vein. 7-8 000 on mõistlikum investeering kui mistahes poolteist tundi brasiilia staare vaadata.
                            Aga eks igaüks teeb valikuid lähtuvalt oma mõistusest, väärtushinnangutest ja rahalisest võimalustest.
                            Nii kaua ,kui need 3 punkti ,mis me Armeenias VÕIBOLLA saame ja ,mis ilmselt ka ainukesteks jäävad on minu valikud mitte küpsetatud lambad ja voolav vein ( mis on armeenias paras lake, seal ruulib brandy ) vaid Eesti Meistriliiga ja kindlasti mängud jalgpallimaailma suurtega.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #59
                              Mind huvitaks täiega koosseis - kas staare ka nad paneks sisse :ddd,

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Nii kaua ,kui need 3 punkti ,mis me Armeenias VÕIBOLLA saame ja ,mis ilmselt ka ainukesteks jäävad on minu valikud mitte küpsetatud lambad ja voolav vein ( mis on armeenias paras lake, seal ruulib brandy ) vaid Eesti Meistriliiga ja kindlasti mängud jalgpallimaailma suurtega.
                                Mis ainukesteks? Kodus samuti 3punkti Armeenialt + vähemalt punkt Bosnialt jne. Seega ära ohi, valikmängude punktid on kõik väga olulised

                                Kommentaar

                                Working...
                                X