320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pohlak rääkis ju miskit, et Arenale ehitatakse lisatribüün ka veel, mis peaks omakorda 4000 matsi mahutama. Ja kui see nii on, siis pileti hind kindlasti langeb.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      ei rääkinud ta midagi. Lootis et valitsus annab raha lisatribüünide jaoks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Pohlak rääkis ju miskit, et Arenale ehitatakse lisatribüün ka veel, mis peaks omakorda 4000 matsi mahutama. Ja kui see nii on, siis pileti hind kindlasti langeb.
        Lihtne arvutus näitab, et sel juhul langeks piletihind ca 500 krooni võrra.

        Kommentaar


          ..lepingus siis punkt sees et brassid peavad tulema kõikide staaridega (v.a. vigastuatud muidugi)!!!

          Hind ca 125 Eurtsi on muidugi kallis aga ma ei kahtle et statka saab väljamüüdud....

          Inglismaa vs Eesti oli pilet üle tonni lisaks lennukipiletid ja hotellid nii et eelarve oli tugevalt üle 5000.- ja ometigi oli üle tuhande eestlase Wembleyl...
          '
          ja nüüd oma kodus ..ja Brasiilia - kellega ei kohtuta meie elus enam kunagi - ma olen 100% kindel et täismaja ja soovijaid jääb värava tahagi!
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Hmmm.

            2000 x pereliikmete arv = ...

            Pole just ideaalne stsenaarium.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Brasse oma staaridega ja võitlevat EESTIT 2000krooni eest peab lihtsalt vaatama minema!!! Loodan et ma ikka pileti saan

              Aga üksi mitte koos naisega muidu 2x2000
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                ei rääkinud ta midagi. Lootis et valitsus annab raha lisatribüünide jaoks.
                "Vutijuht avaldas lootust, et valitsus toetab suurüritust A. Le Coq Arenale lisatribüüni ehitamisega. See annaks staadionile 4000 istekohta juurde, mis lubaks ka piletihinna madalamale lasta."

                Ehk tundub, et asi võib üsna tõeks saada.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  "Vutijuht avaldas lootust, et valitsus toetab suurüritust A. Le Coq Arenale lisatribüüni ehitamisega. See annaks staadionile 4000 istekohta juurde, mis lubaks ka piletihinna madalamale lasta."

                  Ehk tundub, et asi võib üsna tõeks saada.
                  et valitsus toetab jalgpalliklubi lisatribüünide ehitamisega? ma oma hüpoteeki sellelele küll ei panustaks ...

                  Kommentaar


                    oi oi. no tõesti. tahaks ka minna. eks vaatap seda nalja veel

                    Kommentaar


                      Pohlak võib sellest mahedad, maasikavahuga ja sokoladikreemilist und näha.

                      Peaks tuletama talle meelde et Eestis on majandus väga häiritud, ja kriisis, mis tähendab seda et valitus vähendas ka spordikulutisi, nagu Läti, mitme miljoni võrra.

                      Aga samas teada inimest, kui Pohlakut, kes sai ka Viisitamme andma pool miljonit Pärnule, siis ehk suudab augu pähe rääkida.

                      Kõik on võimalik. Valitsus peaks ka mõistlik olema ja toetama meie spordiala nr.1 .

                      Kommentaar


                        teeme nyyd lihtsa arvutuse...madonna maksab 900 eeku ja on 1 staar, jalkaväljakul on brasiiliast 11 staari seega 900 korda 11 v6rdub 9900 eeku peax olema jalka pilet..suht odavalt saadud ju 2000 eeku ainult lisax staare soojendavad veel meie kohalikud méhed

                        Samalt IP-aadressilt on siin

                        Kommentaar


                          väike lisakärbe ja jäävadki mõned kümned miljonid üle, millega polegi midagi tarka praegusel hetkel peale hakata...

                          Kommentaar





                            See pole veel kõik

                            Eesti jalgpalliliit on juubeliaasta ette võtnud täie põhjalikkusega. Brasiilia on mõistagi üks kroonijuveel, ent Aivar Pohlaku vihjete põhjal on neid veel oodata. „Pea sama kindlad lepped on veel kahe jalgpalli tõeliselt suure riigiga kellega maavõistlus Eestis tuleb. Ja lisaks kolme mitte nii suure, aga siiski arvestatava vastasega samuti kodus.” Nimesid veel nimetamata, sest lepingud seda praegu ei luba teha. Ühest riigist võib aga juba rääkida. 2011. või 2012. aastal on peaaegu kindel maavõistlusmäng.... Argentiinaga!

                            Kommentaar


                              "Pohlak ei soovinud küll Brasiilia mängu rahalist väärtust välja tuua märkides, et see on lepingu kohaselt konfidentsiaalne. Küsimuse peale, kas on selleks brasiillaste „turuhind” 2 miljonit dollarit vastas ta vaid muiates: „Kuidas tänapäeval moodne öelda ongi, suurusjärk on õige.” Ning jätkas põhilisemaga."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                et valitsus toetab jalgpalliklubi lisatribüünide ehitamisega? ma oma hüpoteeki sellelele küll ei panustaks ...
                                Idee järgi toetaks riik siis esialgu jalglpallikoondist...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X