320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kahju, et nii, aga...
    sitaks ilus mäng Eesti poolt.
    Puri ja Jääger - tänased staarid
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      fakk raisk , Alves on ikka räme värdjas , ta oli kunagi mu üks lemmikuid , aga nüüd ta respeckt minu silmis on 0%

      Kommentaar


        Puri is da man.

        Kommentaar


          Kohtunikul on küll kõrvade vahel ainult tuul vist.

          Kommentaar


            Jube kahju sellest väravast aga Brasiilased votsid mängu väga kergelt kui ikka surve peale pandi siis eriti hakkama ei saadud aga vahepeal votsid nad natuke tagasi siis saigi Eesti ainult keskväljal palli hoida.

            Kommentaar


              Kohtunik oli suht lohh ja brasiillased suht eided. Minu respekt brasside ees langes tugevalt. Tubli Eesti, tubli Sander Puri, äkki saad nüüd hea lepingu kuhugi Euroopasse.
              AILTON

              Kommentaar


                Portugali viik oleks võinud sama jätku saada, kuna sisselastud värav oli siiski selgelt meie endi kingitus, kui Bärengrubi väga lohakas sööt võimaldas brassidel skoorida.

                Tervikuna Seleccao jättis ikka üsna halli mulje maailma 1 koondise kohta. Eelmise aasta oktoobris kui hispaanlased samal positsioonil olid ja maarjamaal pallisid, tegid La Furia Roja poisid ikka kordades tugevama partii. Oma osa võib olla ka sõprusmängus, kuid brassid jätsid mitmeid võimalusi kasutamata, samas kui hispaanlased lõid oma kolm kolli nö poolvõimalustest (standardolukordadest kaks).

                Sinisärkide poolel olid väga head Jääger ja eriti Puri, kelle mitmed petted ja läbisööstud olid maailma klassi väärilised.
                Ka Pareiko oli hea, kuna väravas temal mingit süüd polnud. Esimesel poolajal oli terav ka Lindpere, kuid teisel kadus pilti ära.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Jääger ja Puri tase!Ülejäänd olid ka ok keegi eriti sittaga ka silma liigselt ei paistnud.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    kohtunik oli valus lammas raisk!

                    Kommentaar


                      Kui panna Viikmäe ja Vosko kahekesi ette, siis ega ründajatelt väravat loota ei ole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rauno Vaata postitust
                        kurb ,et selline pilt läheb 150 riiki... ei tea kas olen ma liiga kriitiline kuid mulle tundub ,et ülekande rezii puldi taga tehakse mingit imeasja...
                        kordused olukordadest kohe peale olukorda kui mäng edasi läheb.. ja kordust näidatake vähemalt 3x kuigi ühest piisab,taustaks Kaljuveeri kommentaarid :"eesti ründab,ei auti läks".. korduseid peaks näitama siis kui mäng seisab mitte siis kui pall kiirelt platsil ringi käib ning mingid täiesti imelikud suured plaanid nii et raske aru saada mis platsil toimub... a noh eks kogemust on vähe kuid võrreldes rus vs arg mängu ülekandega on ikka väga suur vahe kvaliteedis...
                        ootan aega kui ka meil ülekannet jalgpallist tehakse proffesionaalselt... kuigi jätkan edaspidi mängude vaatamist staadionilt...
                        loodame,et poisid lisavad midagi juurde ja vastavad väravaga ja ei vaju ära
                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Mis mottes? See, mis telesse läheb?
                        rahvusvaheline pilt oli teine kui see mis ETV näitas. esiteks kaamera oli teisel pool väljakut
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                          Kui panna Viikmäe ja Vosko kahekesi ette, siis ega ründajatelt väravat loota ei ole.
                          Täpselt, masendav lihtsalt, Vunk oli ka täitsa pask.
                          Aga Puri ja Jääger super head seal äärel.
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            Päris hästi said eesti poisid brasside rünnakute vastu, kuigi nad oleks võinud veel mitu tükki ära lüüa, kuna võimalusi oli.
                            Keegi siin kirjutas, et kordusi näidatakse liiga kaua, et mäng käib-käis närvidele küll jah

                            Kommentaar


                              Lootsin , et Brasiilia näitab ilusat mängu , aga noh.. Ma mõtlesin , et Kaka on normaalne , aga mölises ja tõmbles kogu aeg.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                                Kui panna Viikmäe ja Vosko kahekesi ette, siis ega ründajatelt väravat loota ei ole.

                                Aga nad suudavad pikki palle võita, minu arust oleks parim rünne Vosko ja Oper

                                Kommentaar

                                Working...
                                X