320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    robinho sobib hästi sinna manchester citysse igast virisejad koos

    Kommentaar


      Tõesti, Robinhol oli iga asja peale midagi ütlemist.

      Stark, mis Savika välja vilistamisest sai?

      Kommentaar


        Algselt postitas v50 Vaata postitust
        Tõesti, Robinhol oli iga asja peale midagi ütlemist.

        Stark, mis Savika välja vilistamisest sai?
        mudilaskoor oma pasunatega segas ära
        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
        Klavani debüüt Meistrite liigas!

        Kommentaar


          0:-8 miljonit.

          Palju õnne Eesti jalgpall.

          Kommentaar


            Ma arvan et peale sinu lihtsalt keegi ei vilistanudki, hah.

            Kommentaar


              Aga jah, need pasunad võiks ka perse panna. Kui Eesti koondis väljakule saabus ja see pasuna-jama hakkas oli tunne nagu vilistataks Eesti koondist välja.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Muidu oli nagu oli. Ei maksa alla hinnata tehtut - vastane oli kõva ja mängis täiesti isuga.
                Kuule, sa Aramis oled muidu mõistlik mees. Milleks nüüd selline jutt siis? Isuga mängivaid brasse küllap ikka oled näinud. Muidu.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  mul ei tulegi ette, kas kunagi on üldse eesti koondis väljavilistatud ?
                  Koondise põhimängija

                  Kommentaar


                    Väike kokkuvõttev pildigalerii kohtumisest : http://sport.err.ee/index.php?0596671
                    Nõmme Uskumatud!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Mis sa arvad et Savipäts sinna niisama kätlema pääses - uus tabloo on samahästi kui olemas. Aga jah, suht häbi sellise tablooga brasside vastu mängida telepildiga 150sse riiki.
                      Mina sain aru niiviisi, et Vabariigi President sõbralikult keeldus kutsest ja Peaminister oli puhkusel ning seetõttu sai kutse Linnapea. Kuidagi propagandistlikult ta seda küll ei kasutanud. Ja see tabloo jõuab ju ka ainult nendeni, kes statal, sest teised näevad kordusi ja nii. Rumal jutt seega.

                      Üleüldse võiks kohaliku poliitika asemel mõelda sellele, et meie mehed mängisid mitmesaja miljoni vaataja ees ja said sellega täitsa hästi hakkama. Meie järgmistel vastastel midagi lihtsat küll ei ole ning Eestile sai korralikult reklaami tehtud.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        nagu arvata oligi.

                        Several Brazilian players, including Kaka and Luis Fabiano, complained that the Northern Europeans were "very violent", and tried to "purposely" injure them.

                        huumor.

                        Kommentaar


                          keegi aftekale ka jõudis?
                          slimm.ee

                          Kommentaar




                            Mida paremat oleks saanud veel tahta?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Kuule, sa Aramis oled muidu mõistlik mees. Milleks nüüd selline jutt siis? Isuga mängivaid brasse küllap ikka oled näinud. Muidu.
                              Sul on brasiiliast hea arvamus. Mul pole. Olen lives näinud nende võitu MMil Horvaatia üle ja ma ei näinud siis midagi enamat. Vähemat ete küll ei tule.
                              Mis puutub nende juttu suvepuhkuselt naasmise kohta, siis nojah võibolla küll, et füüsise osas pole 100% peal praegu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                Mina sain aru niiviisi, et Vabariigi President sõbralikult keeldus kutsest ja Peaminister oli puhkusel ning seetõttu sai kutse Linnapea. Kuidagi propagandistlikult ta seda küll ei kasutanud. Ja see tabloo jõuab ju ka ainult nendeni, kes statal, sest teised näevad kordusi ja nii. Rumal jutt seega.

                                Üleüldse võiks kohaliku poliitika asemel mõelda sellele, et meie mehed mängisid mitmesaja miljoni vaataja ees ja said sellega täitsa hästi hakkama. Meie järgmistel vastastel midagi lihtsat küll ei ole ning Eestile sai korralikult reklaami tehtud.
                                Ma ei saa täpselt aru, mida sa teed, aga ma soovitaks sul külastada ükskõik mis riigis mingit normaalset staadioni. Või veel parem, saad aega astu läbi Kadriorust. Seal on ka mingi selline asi ülal, mis peaks olema statkal. Saviets on nali, mida alati tehakse ja need inimesed, keda need kuidagi puudutavad pole normaalsed inimesed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X