320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas dareth Vaata postitust
  Penalti määramiseks ei pea käsi olema tahtlik.
  Otse reeglitest

  "Karistuslöök määratakse vastasvõistkonnale ka siis, kui mängija teeb ühe järgmisest kolmest rikkumisest :

  • mängib palli tahtlikult käega (välja arvatud väravavaht oma karistusalas).

  Penalti määratakse siis, kui mängija teeb ühe eespool nimetatud kümnest rikkumisest oma karistusalas, olenemata palli asukohast, eeldades, et pall on mängus."

  Et üldse vilistada käega mängu rikkumine (vahet pole kas karistusalas või mitte) peab käega mäng olema tahtlik.

  Nõus eelmise arvamusega, et tegelikult polnud seal tahtlik käsi ning penalti oli vale otsus. Aga see on tänapäeva jalkas kõige raskemini tõlgendatav asi vist üldse ja arvamused, millal käsi tahtlik on ja millal mitte, varieeruvad inimeste (ka tippkohtunike) peas kõvasti.

  Kommentaar


   Jah, eksisin.

   Selgitustes on muidu lisaks:
   Käega mäng hõlmab olukordi, kus mängija puudutab tahtlikult palli käega. Kohtunik peab arvestama
   • käe liikumist palli suunas (mitte palli liikumist käe suunas);
   • vahemaad vastase ja palli vahel (ootamatu pall).
   I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

   Kommentaar


    Täna siis poistel võtmemäng Šotimaaga. Eks näis, kes kuidas taastunud on ja kellele mänguaega usaldatakse. Šotlaste 2:1 võit Andorra yle on tavapäratult väike. Kääbusriikide noortekoondised saavad ikka suuremaid pakke. See fakt annab meile kindlasti tänaseks lootust.

    Kommentaar


     Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
     Täna siis poistel võtmemäng Šotimaaga. Eks näis, kes kuidas taastunud on ja kellele mänguaega usaldatakse. Šotlaste 2:1 võit Andorra yle on tavapäratult väike. Kääbusriikide noortekoondised saavad ikka suuremaid pakke. See fakt annab meile kindlasti tänaseks lootust.
     Nagu öeldud, siis selle üsna väikse kaotuse põhjuseks oli Andorra väravavahi ulmemäng, kes tegi mingi 4-5 maailmaklassi tõrjet. Samas, lisaks väravatele olidki need 4-5 võimalust Šotimaa ainsad, kust võinuks värava lüüa. Mängu lõpus oli Andorral veel üsna arvestatav variant viigi löömiseks, aga ühel mängijal jäi kõige vajalikumal hetkel natuke meisterlikkusest puudu. Ühesõnaga, kui Šotimaa samasuguselt täna peale tuleb, siis on kindlasti variant. Kui nad aga mingid järeldused on teinud pühapäevast, siis tuleb ilmselt kannatamine jälle. Just füüsilise poole pärast.

     Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Nagu öeldud, siis selle üsna väikse kaotuse põhjuseks oli Andorra väravavahi ulmemäng, kes tegi mingi 4-5 maailmaklassi tõrjet.
      Huvitav fakt: Andorra U17 koondise väravavaht on legendaarse Andorra väravavahi, korduvalt Eesti vastu mänginud Koldo (nüüd Andorra meeste koondise peatreener) poeg. Koldo ise on abitreenerina U17 koondisega ka Tallinnas.

      Kommentaar


       Lumesaju ohu tõttu algab mäng kell 18.

       Kommentaar


        Tra. Taanil on ikka elu joppamine olnud see turniir. Täna oldi megakusised Andorra vastu. Reaalselt on väärt oldud kahte punkti kokku. Aga tänu kahele penaltile on saadud 6. Kobin

        Kommentaar


         Algselt postitas ericbana Vaata postitust
         kui Šotimaa samasuguselt täna peale tuleb, siis on kindlasti variant. Kui nad aga mingid järeldused on teinud pühapäevast, siis tuleb ilmselt kannatamine jälle. Just füüsilise poole pärast.
         Ei tulnud, on teinud, tuli kannatamine. Eesti poolt täiesti allapoole igasugust arvestust poolaeg. Füüsiliselt nüri, tehniliselt nõrk, vaimselt täiesti hajevil. Kui poolajapausil päid klaariks ei saada, siis on selle turniiriga vsjoo.

         Kommentaar


          Ründemäng teisel poolajal paranes, aga kõik kolm väravat kokkuvõttes ise ehitatud endale. Kurb. Andorra võitmine ei ole iseenesestmõistetav, aga laupäevases mängus pole enam mingeid pingeid peal. Ehk tuleb miskit kaunimat.

          Kommentaar


           Mis sitt see nüüd siis oli??

           Kommentaar


            Kõige hullem oli jah see, et tegelt on Šotimaa mänguliselt üsna null sats. Kõik väravad olid totaalsed kingitused. Ega rohkem väga häid variante neil polnudki. Kõigutasid ja kõigutasid, aga see on lamp. Šotimaa - Taani mängust ei oska ka midagi arvata. Mõlemad on üsna impotentsed tegelikult.

            Kommentaar


             Nojah, kurb. Keeruline on rääkida mingist kvaliteedi tõusust kui isegi nii mängitava grupi puhul ei saa me kodus esimesest ringist edasi. Olukorras, kus viimati sai sellega hakkama 96. sündinud U17 vanuses ning üldse on see õnnestunud veel 90 ja 92/93 aastakäigul U19 vanuses. Materjal on jätkuvalt üks asi, aga puudub igasugune usk sellesse ringi, kes kordamööda neid noortekoondisi juhendavad.

             Kommentaar


              aga puudub igasugune usk sellesse ringi, kes kordamööda neid noortekoondisi juhendavad.
              Nõustun.

              Kommentaar


               Algselt postitas k2bo Vaata postitust
               Nõustun.
               keegi ju eivastuta millegi eest.

               Kommentaar


                Lars Hopp viis 96a kunagi ja Frank Bernhardt 90 ning 92 edasi. Nooh, täpselt nagu Romario ytles. Praegused treenerid kõvasti kritiseerisid eelmiseid, aga ise põruvad nyyd alatasa.

                Kommentaar

                Working...
                X