320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ethan
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Vahe tekib ilmselt ka professionaalsuse tasemest. Gruusia U-19 mängijaid on ilmselt enamuses kindlalt tulevased A-koondise mängijad ja sinna kandideerivad, kui nad just narkootikume smugeldama ei hakka vms. Belgia ja Itaalia U-19 mängijatest ei hakka rääkimagi (seal on ka U-17 mängijad tulevased professionaalid). Eestis on aga U-19 mängijad ikka veel noored, ning pole üldsegi kindel, millised neist A-koondise tasemeni jõuavad. Pealtvaatajadki tulevad mänge vaatama selleks, et näha oma endisi joomakaaslasi või sõpru, kellega sai vahetundidel koolis tobi aasta-paar tagasi pandud. No selline asi ei kõlba ju kuhugi! Nii ei saagi areneda noortest mängijatest korralikke mängijaid, kes Euroopas läbi lööks. See pole nii ainult jalgpallis, vaid kogu Eesti noortespordis, nii palju kui mina sellega tegelejaid tunnen. Eredamad vastupidised näited on siis jalgpallis Tarmo Kink (kel oli ikka hulga õnne, et Spartakisse sai - mine tea, mis muidu temast saanuks), ning korvpallis Tanel Sokk, ning Gert Dorbek.
    lihtsalt selline mõte uitas ja pidin välja ütlema.

    Leave a comment:


  • 2mSööt3mMööda
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Kes siis meie ainsa värava ka lõi?

    EDIT: just spordist nägain seda väravat, autoriks siis Ats Purje. Kena värav oli peab mainima aga 1:8 on ikka 1:8

    Leave a comment:


  • ethan
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Kusjuures mina eelistaksin ründavama orientatsiooniga (sümpaatsemat) mängu, ning 1:3, 1:4 kaotusi, kui mõttetuid 0:0 viike ning 0:2 kaotusseisus suureskoorilise kaotuse vältimist, millega ei arenda suht midagi, sest kaasaegne jalgpall võib alata tugevast kaitsest, kuid võimeta rünnakuid üles võtta (mida tuleks just praktiseerida 30k pealise publiku ees) ei jõuta mitte kusagile, ning samuti ei arendata vastavat võimet.

    Puha koomik oli täna muuseas kohtunik (nagu ka Belgia vastu seesama). Vehkis käega oma tasku juures ja sügas rinda, ning siis lausub nii et kogu staadion kajab \"no more, ok?\" ja pealtselt imeb siis olematust olukorrast kollase välja.

    Leave a comment:


  • Juunior
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    EESTI – GRUUSIA 1:8 (0:3) LÕPPSEIS

    Ja mõtlesin et see on nali aga võta näpust!!!!!!!!

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Need 3 mängu andsid küll hulganisti kogemusi U-19’le, aga ma lihtsalt ei suuda aru saada, miks juhib noortekoondist Tiit Raudnagel. Tõsiselt imelik minu arvates. Kui midagi saavutada tahetaks tuleks mõni targem vend meeskonna etteotsa upitada. Kasvõi Jelle isiklikult, aga midagi on vaja muuta. 1:8 kaotus on suhteliselt mage hoolimata sellest, et mängu ise kohal vaatamas ei käinud.

    Belgia mäng oli tõsiselt masendav. Eestlased ei jõudnud kordagi pealelöögini. Grishini karistuslööki võis pealelöögiks nimetada, aga kaarpall, mis lendab väikesel kiirusel väravavahi kätte ei ole see, mida ma ootasin. Samas kaitseliin eksis pidevalt. Loomulikult on valikuvõimalus väike selles vanusegruppis, aga 1 värav kolmest mängust ning 13 endale lasta on suhteliselt kehv tulemus.

    Mulle on mulje jäänud, et ainult A koondis on võimeline võitlemaks võitude nimel. Kõik vanusegrupid U-21, U-19, U-17 saavad suureskoorilisi kaotusi ning väravatearve avamiseks on pidevalt suuremat sorti probleeme. Mängitakse kaitsvaorientatsiooniga ning rünnakule jõutakse harva.


    Olles tavaliselt alati tribüünil, kui A koondis mängib, siis ei näe põhjust, miks peaksin külmetama ja A. Le Coqil vaatama U-19 mängu, kus tulemus on ühepoolne.

    Leave a comment:


  • Tihane
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    uipljää .. lahe .. 8:1 saime tappa .. aga 90 minti oli meelelahutust

    Ja poisid mängisid kaua unistatud ründemängu .. mulle meeldis.

    Esimese poolaja lõpupoole sai hr Kink punase, sõites üsna selge kavatsusega tallad ees türklase poole, kes muidugi surmakisa tõstis ja pärast pikali olles veel nutma hakkas, kui aga kohtunik selja keeras, tõusis püsti ja lippas ilma lonkamata oma koha peale tagasi. (punane oli sellegipoolest õigustatud, sest kui kink oleks talle pihta saanud, siis see poisike poleks mitu head aastat mänginud).

    nõme on muidugi see, et raffas vihma kartis ja kohale nõnna vähe rahvast tuli.

    Leave a comment:


  • Jaan
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Arvata võib, et mängude ühel ajal pidamine on reegel vältimaks kokkuleppemänge.

    Leave a comment:


  • ethan
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN


    Kahju ,et homsed mängud samal ajal toimuvad. Tahaks ka Itaalia -Belgia mängu näha
    aga ,mis parata ,veri ikkagi paksem ,kui vesi . Seega jääb üle vaid Arenale marssida.
    Mul samad sõnad. Selle peale saanuks küll varem tulla, et Itaalia ja Belgia võitja otsustavad, ning tahaksin ka ise seda põnevusmängu kaeda.

    Aga Eesti on ikka Eesti...

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Kahju ,et homsed mängud samal ajal toimuvad. Tahaks ka Itaalia -Belgia mängu näha
    aga ,mis parata ,veri ikkagi paksem ,kui vesi . Seega jääb üle vaid Arenale marssida.

    Leave a comment:


  • 2mSööt3mMööda
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Originally posted by pesa


    Originally posted by daywalker



    Kindlasti teda ning tulevasi Itaalia superstaare. Kahju, et seal kavasid ei antud, siis saaks paari aasta pärast uurida keda olen oma silmaga mängimas näinud.
    seal sai küll kava ju kus kõik nimed kirjas
    Võib-olla kui mina sinna jõudsin olid need juba otsas sest kes ikka nii palju rahvast oleks oodanud. Igatahes pohh selle kavaga

    Leave a comment:


  • pesa
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Originally posted by daywalker



    Kindlasti teda ning tulevasi Itaalia superstaare. Kahju, et seal kavasid ei antud, siis saaks paari aasta pärast uurida keda olen oma silmaga mängimas näinud.
    seal sai küll kava ju kus kõik nimed kirjas

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Rahvast oli tõesti palju ja eriti tore oli see,et noori oli palju. Jalgpalli huvi kasvab just noorte seas. Minu hinnangul oli üle tuhande inimese kindlasti. Noorte koondise mängu kohta oli seda väga palju. Minu teada pole noorte koondise mängul kunagi nii palju rahvast olnud. Elasime ikka päris mõnusalt kaasa ja tunne oli nagu oleks A-koondise mängul.
    Eeesti mängis kokkuvõttes siiski hea mängu ,kuigi puudusi oli aga kahe väravaga pole Itaaliale häbi kaotada. Mõned aastad tagasi said meie noored kogu aeg kuue ,seitsme väravaga tappa. Usun ,et meil on shansse ka Belgia ja Gruusia vastu. Üleilne mäng andis lootusi ja poiste eneseusk kasvas.
    Kui keda esile tuua siis kindlasti Ats Purjet ja Tarmo Kinki aga ka Andrei Mazurkevitsh oli kaitses hea. Reelo oli väravas tubli.Keegi eriti ära ei kukkunud ja teine poolaeg oli Eestil isegi vaat ,et rohkem võimalusi. Kui nüüd võrrelda ,kui suur kandepind ja valik on meil ja Itaalial siis selle taustal oli tulemus väga hea. Kui veel ka värava oleks löönud ,mis oli täitsa reaalne siis see oleks juba super saavutus.
    Täna siis jälle Arenale ja paneme vastased kotti.

    Leave a comment:


  • 2mSööt3mMööda
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Originally posted by woodoo


    Kas Kink´i tuldi vaatama?
    Kindlasti teda ning tulevasi Itaalia superstaare. Kahju, et seal kavasid ei antud, siis saaks paari aasta pärast uurida keda olen oma silmaga mängimas näinud.

    Leave a comment:


  • woodoo
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Mis te arvate pealtvaatajate arvust.Oli see tõesti nii suur.Ma mõtlen, Eesti kohta on see peris tubli arv rahvast.Kas Kink´i tuldi vaatama?Varsti vist pole Kaljuveeril pääsu ja ta peab röökima midagi siukest \"Meie staarründaja lõi VÄRAVA\"

    Leave a comment:


  • 2mSööt3mMööda
    replied
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Mingis mõttes on U-19 Eesti meestekoondise vastand vms. U-19 kaitseliin oli suht kahvatu(peamäng väga nõrk - kõik tsenderdused lõppesid vastase pealelöögiga, löödi pallist mööda jne) ning ründeliin jälle väga terav. Purje jäi silma suure võitlusvaimuga ning kink oma tehnika ning kiirusega. Loodame, et Gruusia vastu läheb paremini.

    Leave a comment:

Working...
X