320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No U17 on juba täitsa eestlaste koondis!

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      U-19 sõidab siis 24. sept. Moskvasse alagrupiturniirile. Vaatasin just koondise nimekirja ja lugesin 12 vene nimega mängijat ja 8 eesti nimega tegelast. Kas ei pane mõtlema? Meil elab eestis alla 30 % venelasi aga koondise on neid 60%. Mis toimub? Kas eesti treenerid teevad üldse tööd ?
      Nii jõuame varsti sinna ,kus on hoki mida ma kunagi pole eesti hokiks nimetanud.
      Ei,ei ärge hakake kohe sõimama ,et vihkab venelasi jne. Asi pole selles. Jumal tänatud ,et vene poisid meil ka A-koondise on muidu oleks ju perse majas. Eestlaste osakaal on liiga väike. Kui venelased näiteks kõikide spordalade lõikes ära võtta ja vaadata ,milline spordiala ainult eestlaste seas kõige popim on siis kardan ,et esikolmikusse me ei mahuks. Sitt lugu või mis?
      Tegelikult võib praegu olukord juba parem olla ,sest U-19 kutid alustasid oma mängijateed 10-13 aastat tagsi.
      Aga ikkagi oleks huvitav sellist statsi teada. Kui suure % moodustavad jalgpalli mängivatest noortest eestlased ja kui suure venelased?
      PEAASI on mitte eestlaste ning venelaste protsentuaalses vahekorras aga teises. Sina (ja mina ka) ei saa aru noortekoondiste koostamise põhimõtet. Üleeile 90% koondislastest-eestlased, eile-80% FCF-st, täna-üle 60% venelast, homme-...

      Kommentaar


        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
        PEAASI on mitte eestlaste ning venelaste protsentuaalses vahekorras aga teises. Sina (ja mina ka) ei saa aru noortekoondiste koostamise põhimõtet. Üleeile 90% koondislastest-eestlased, eile-80% FCF-st, täna-üle 60% venelast, homme-...
        92 koondis on jälle FCF koondis.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          92 koondis on jälle FCF koondis.
          Kristal on liikvel,pole ime.
          i don t like u u don t like me

          Kommentaar


            millalgi kodus mõni koondise mäng ka tuleb U17/U19 ?

            Kommentaar


              23-26 okt. peaks olema EM-valikmängud U17

              Kommentaar


                Teadjad inimesed,öelge palun miks Ojamaa pole koonduse nimistusse arvatud?
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Ma pole küll teadjamees, kuid millise koondise nimekirjas ta olema peaks? U-19? Noorema aastakäigu valikturniir toimub ju alles kuu aja pärast.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Ma pole küll teadjamees, kuid millise koondise nimekirjas ta olema peaks? U-19? Noorema aastakäigu valikturniir toimub ju alles kuu aja pärast.
                    Ojamaa on sündinud 91a. seega võib ta esindada põhimõttelsielt mistahes koondist. Alustades U17ga ning lõpetades A-koondisega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuldne69 Vaata postitust
                      23-26 okt. peaks olema EM-valikmängud U17
                      täpsemalt ei ole teada ? mis kell , kus , paju pilet on ? kelle vastu ? sest ma tahaks näha kui hästi siis U17 mängib ka sõber rääkis et U19 mingi mängja pidi mingi sitt olema aga ma ei tea ka pole näinud aga niipalju kui näinud olen kuidas koondise noored mängivad meestega ei saa nad seal just palju hakkama...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas YuWo Vaata postitust
                        täpsemalt ei ole teada ? mis kell , kus , paju pilet on ? kelle vastu ? sest ma tahaks näha kui hästi siis U17 mängib ka sõber rääkis et U19 mingi mängja pidi mingi sitt olema aga ma ei tea ka pole näinud aga niipalju kui näinud olen kuidas koondise noored mängivad meestega ei saa nad seal just palju hakkama...
                        Kella ja kuupäevi ma ei tea, kuid A Le Coq Arenal ja alagrupis on Malta, Portugal ning Inglismaa

                        Kommentaar


                          www.uefa.com on kogu info kirjas.

                          Kommentaar


                            Flora lehel täna kell 15:00 EM-valikmäng Venemaa U19 vs Eesti U19 reaalajas

                            Kommentaar


                              Soccernet võiks ka natsa professionaalsemaks muutuda ja teha taolistest mängudest livekaid. Minut minutilt
                              Või siis peab ootama Kalevi spordikanalit, nad lubasid ka näidata taolisi tähtsamaid kohtumisi..
                              Aga öelda on kerge, teha raske. Eks näeme. Hea et flora sedagi teeb .
                              Ja pealegi saab näha mis areng on toimunud noortes peale Franzi saabumist .

                              Kommentaar


                                Tuleb korralik saun 3-0 ja poolaeg ei ole veel lõppenud. Prudnikov ,kes on kuulsa väravavahi poeg on juba kaks kolli löönud. Nüüd siis ka 4-0 juba.

                                Olgu meil peatreener Frank või Sir. Alex , suhkam tuleks nii või naa. Lihtsalt tasemevahe on kohutav. juba 5-0 ja jälle Prudnikov.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X