320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

    Ma millegi pärast kahtlustan, et selleks ajaks on Poom oma jalgpallikarjääri lõpetanud.
    David Seaman on ka tegelikult vaim. Väravavahi puhul pole mingi küsimus 35 aastaselt mängida tippjalgpalli. Poomi puhul on muidugi see jama, et pidevalt vigastused ja mees on ilmselt igalt poolt karjääri jooksul katki olnud...
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

      Poomi-sugused mehed mängivad 40nda eluaastani...ega Mart mingi sitapea pole, ta on ikka tõsine võitleja
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

        Kingi koha pealt võin kihla vedada, et kui teda ka kutsutaks u21 eest mängima teataks ta, et alla eesti põhikoondise ta ei mängi ja iniseks edasi, et vaadake ma olen spartakis ja mind nüüd koondisse ei kutsuta. Need kes vene jalgpalli jälgivad võivad täpsemalt öelda, mis seisus spartak see hooaeg on, kuid nii tabeliseis kui ka fännide kommentaarid ütlevad, et tegemist on igati viletsa koosseisuga.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

          Ma pigem arvan, et Kink on põhikoondises esinemiseks valmis alles paari-kolme aasta pärast. Eesti koondis ei ole piisavalt tugev, et saaks endale lubada isetegevuslasi. Samas võib oluliselt distsiplineeritum mängija Klavan kuuluda põhikoosseisu juba järgmisel aastal.
          Ja veel - teades Sassi töövõimet ja andekust olen kindel, et Sahharovist saab Reimile või Terehhovile väärt mantlipärija.

          its sammetaim!!!

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

            Originally posted by FCOperBK
            ega Mart mingi sitapea pole, ta on ikka tõsine võitleja
            Üsna nõme võrdlus Eesti koondise puuriluku kohta...
            Püüa \"huumoriga\" mitte üle pakkuda, ei ole sinu ala...

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

              Originally posted by FCOperBK


              Poomi-sugused mehed mängivad 40nda eluaastani...ega Mart mingi sitapea pole, ta on ikka tõsine võitleja
              Ma eriti ei usu, et Mart 40ndani mängib. Tal on niigi palju olnud vigastusi ja paari aasta pärast muutuvad need eriti kergelt tulevaks. Ja loomulikult mängib rolli ka klubi kus ta mängib. Kui ta on paari aasta pärast ikka Inglismaa esiliigas ei tundu jätkamiseks eriti suurt põhjust olevat.


              Kuigi paljud pallurid lõpetavad ära koondise karjääri aastaid varem kui klubikarjääri, siis Mardilt ma seda ei usu. Ta isegi öelnud et koondises on ta niikaua kui teda seal vajatakse ja niikaua kui tase lubab.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                muide rääkides eelseisvast kohtumisest eesti-poola u-20, siis väga palju mängijaid on levadiast maardu omast, flora süsteemi omad muidugi maha ei jää, aga florakaid endid on vähe. aga koondis tundubtugev, kui arvestada paljude silmapaistvat mängu meistriliigas.
                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                  Eks oma osa tundub olevat ka Levadia p6lvkondadevahetuses, mis n2ib hakkavat k2tte j6udma. Floral toimus see juba 3-4 aastat tagasi.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                    Pakun et ott Reinumäe poolkaitsesse ja Enar Jääger kaitsesse oleksid ühed väga suured tulevikulootused!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                      Originally posted by indrek


                      Pigem tegingi selle kolme aasta ehk siis koondis valikmängude alguseks aastal 2006 naljaviluks, selleks et minust targemad inimesed saaksid oma koosseisu kirja panna. Ja kui need failid säilima peaksid, siis oleks tore vaadata, kes kui palju täppi pani.
                      Nu, prooviks ka

                      2008.a EM-i valikturniiri Eesti koondise esimene mäng:

                      Peatreener: Åge Hareide,Trond Sollied või äkki hoopis Janno Kivisild?

                      Algkoosseis: Poom-Allas,Piiroja,Stepanov,U.Rooba-Raudnagel,Jääger,Ratnikov,Klavan-Kink,Oper

                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                        Ragnar Klavan on 18 mitte 17 aga muidu täitsa põhjalik jutt ja loodame et tuleviku meeskond jõuab ikka kaugemale

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                          selles teemas tehtigi juttu viimati eelmisel aastal kui klavan oli 17.. doh

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                            Minu arust Eestil tuleviku on. Sest meil on häid noori ja mitte vähe. Kink, Jääger, Klavan, kaitseliin on tore. Ning Poom õnneks pole ka asendamatu. Ning ma arvan et olukord paraneb ka ELi minekuga, kui mängijele antakse rohkem võimalusi ennast näidata.
                            Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                              Koondise seisukohalt on huvitav see on hakatud saama suuri vastaseid. Mitte neid kõige suuremaid, aga suuri jalgpallimaid siiski. Taani, Shoti, Tsehhi. Neist 2 toodi lausa koduõuele.

                              Hetkeseisuga on Eesti koondisel see aasta pidada jäänud 10 kohtumist, võibolla lisandub 1-2 head pakkumist, mis ära kasutatakse.

                              Milleni tahtsin aga tegelikult jõuda on Marko Kristali peadne jõudmine maailma enim maavõistlusi pidanud jalgpalluriks. Peale Põhja-Iiri mängu on tal kirjas 140 kohtumist Eesti särgis. Kui ta mängiks ka kõigis järgenvates selle aasta mängudes jõuaks ta Venemaa vastu mängides 150-ni. Ja aasta lõpus on Marko kõigest 31 aastane. Peaks ta veel 2005 aasta vastu, oleks tiitel käes.

                              Ma ei mäleta, mis see rekord hetkel on, aga kuhugi 150-160 vahele peaks ta jääma.

                              Meie Jalgpalliliidu esindajad on selgelt ennast väljendanud, et huvitutakse taoliste rekordite enda valdusse saamisest. Marko rekordist ei ole juttu olnud, aga usun, et seda peetakse kindlasti meeles. Samuti nagu on eesmärk olla esimene Euroopa koondis, kes kõigi teiste koondistega mänginud on.

                              Edu Markole, ja loodame, et see tiitel jääb tema kanda pikaks ajaks Eestisse.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                                FIFA tabel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X