320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

    Teadmiseks Pulleritsule ja teistele, kes üheltpoolt võrdlevad Lätit ja Eestit ning teisalt kiruvad Eesti koondise Flora keskust, siis Läti EM koondise 11-st algkoosesisu mehest 9 mängivad Skontos või on Skonto kaudu välismaale läinud. Rääkimata sellest, et nii koondisel kui Skontol on üks ja seesama peatreener. Seega pole see süsteem Eesti omast sugugi erinev.
    Y R A

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

      Ma olen mikkuga n6us ,flora systeem on andnud Eesti jalkale palju rohkem kui nt. levadia, TVMK jne. ,nt. v6rrelge seda kui palju on välismaale mängima läinud florakaid ja kui palju m6nest muust Eesti klubist (tegelikult pole see ju yltse v6rreldav!).
      FCF Järva-Jaani Eesti meistriks!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

        mõtlesin, et kirjutan siia näietks meeskonna, keda näen aasta kahe aastapärast uue EM jalgpallitsükli alguses koondise eest mängimas. Nimed enamvähem samad mis nüüd, positsioonid vahel muudetud.

        ------------Poom-------------- (Lepik)

        Allas-Stepanov-Piiroja-Rooba

        -------Jääger-Lindpere-------- (Reim)

        Oper ------Kink------Klavan (Purje, Zahhovaiko)

        -----------Teeveer---------

        Mõned põhjendused ka: väravavaht ja kaitseliin on nii nagu praegu.
        Jääger on küllalt lühike et mängida keskkaitsjat ja aeglane et olla äärel - keskpoolkaitsesee sobib ta oma normaalse tehnika ja kaitseomadustega. Lindperele on samuti oma võtluslikkuse kuid paraku mitte just erakordse väravavaistuga sobivam poolkaitsja roll.
        Oper kui üks kiiremaid ja mitte just suurepärase tehnikaga paremajalgseid mängijaid võiks olla äärel -Kink kui ülitehniline ründaja keskel. Teeveer on tüüpiline targetman kes mõistab peaga mängida ja palli hoida kui vaja. Ning klavani ründajaomadused on oluliselt paremad kui kaitsja omad (värav TVMK vastu!).

        memer of Gaskoff fan club

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

          Vabandage mu teadmatust, aga kes on Lepik?
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

            Klavani teema kohta niipalju, et tema kasutamine äärekaitsjana tundub küll raiskamisena. Samas, mis kohas ta hakkab mängima oma tulevases klubis. On ta ju nö kohe-kohe välismaale minemas, mis positsioonile ta seal pannakse? Mis kohal ta rahvusvahelises mõttes on kergeim läbi lüüa? Kas siin ei või tekkida mingi oht tema klubi ja koondisekarjääri vahele?
            Y R A

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

              Originally posted by jyriöö


              Vabandage mu teadmatust, aga kes on Lepik?
              Ma mõtlesin sama ja välja mõtlesin Lepmetsa. Kuid arvatavasti vale.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                Nojah, see tartu väravavaht - ma nende kõigi pallitogijate nimesid ka ei pea teadm. ju siis lepmets - eesnimi vist venepärane - igor või oleg või midagi sellist.
                memer of Gaskoff fan club

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                  Sergei Lepmets.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                    kink ja teever teevad meil ründeliinis puhta töö ära.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                      Originally posted by saar


                      Sergei Lepmets.
                      Nagu Kingil, nii on ka temal suhtumisega probleeme.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                        Originally posted by treze


                        Originally posted by saar


                        Sergei Lepmets.
                        Nagu Kingil, nii on ka temal suhtumisega probleeme.
                        Aga väravas seisab Merkuuri eest küll suht hästi
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                          Noh Sidorenkov sai nüüd ka Eesti kodakondsuse, seega on tal lootused ka varsti koondise eest mängida. Arvestades vormi mida ta näitas enne vigastust, siis poleks midagi imestada kui ta ka a-meeskonda varsti arvestataks. Nagu ma aru saan on ta ka üks väheseid idaviru pallureid kellel on suhtumisega kõik korras. loodetavasti on ta nüüdseks täielikult taastunud.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                            Originally posted by Amadeus


                            Noh Sidorenkov sai nüüd ka Eesti kodakondsuse, seega on tal lootused ka varsti koondise eest mängida. Arvestades vormi mida ta näitas enne vigastust, siis poleks midagi imestada kui ta ka a-meeskonda varsti arvestataks. Nagu ma aru saan on ta ka üks väheseid idaviru pallureid kellel on suhtumisega kõik korras. loodetavasti on ta nüüdseks täielikult taastunud.
                            Minu meelest on tema kutsumine u\'sse väga positiivne. Esmamulje on väga hea ning Sidorenkovi tehnika on kah paigas. Suhtumine tundub korras olevat ning, kui teda vajatakse, siis miks mitte. Igati poolt.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                              Huvitav millal esimene \"Nigga\" hakkab eesti koondises mängima.
                              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                              If you're good at something, never do it for free - See above.
                              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Eesti koondise tulevik\'

                                mis see nigga veel tähendab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X