320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bulgaaria vs. Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

    olime sõbraga, tahtsime vaadata jalgpalli. läksime baari, kus seda mängu näitas(mitte tallinna baar). ütlesin baaridaamile, kas saaks jalgpalli vaadata. võis. vaatasime, kuni tuli üks mees ja ütles mulle, et eesti jalgpall on täielik sitt, vaata parem markko märtinit. ma ei tahtnud. ta käis mulle pinda. ma lõin teda. kas tegin õieti??
    Jalgpallifänniks ei saada

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

      Väljavõte Delfist

      nodsale siin ei meeldi lätlaste mäng. aga mulle meeldib, sest vaatamata kaotusele on lätlstel lootust, et midagi paremaks läheb. sest meeskond ründab! ja kui ükskord väheke joppab, küll nad siis ka edasi pääsevad ning ei näeks kusagil finaalturniiril sugugi haledad välja.
      ründavad ka gruusia, moldova, albaania (oi kui ilus oli vaadata, kui nad venelasi peksid), ka valgevene, makedoonia. aga eesti istub kaitses ning loodab 0:0 viikidega midagi korda saata.
      ma ei sõimaks ründajaid - kui palju on selliseid ründajaid, kes vähemalt 50 prossa võimalustest ära löövad? kui operil tekib mängus üks olukord, ja ta seda ära ei löö, siis on ta paha-paha! tegelt, kui teha statistikat, kui palju olukordi protsendiliselt eesti reliseerib, siis ma usun, et see protsent on üks maailma suurimaid. kurbloolisus on selles, et neid olukordi praktiliselt ei tekigi. kui tekib, siis vastaste jämedast eksimusest, mitte ise looduna (no meenutagem suuri hõiskeid esile kutsunud võitu vankade üle. kellele selle teise värava \"au\" langes - kas eesti \"kombinatsioonile\" või venelaste lohakusele?)
      eesti meeskonnal pole kunagi olnud, ja karta on, et niipea ka ei teki, korralikku keskvälja. kui mõni enam-vähem mees (reim, terehhov) ka veel väljas on, siis on lausa katastroof käes.
      ma ei saa pamperi optimismist aru - a la \"tervikuna mängis meeskond hästi\". jalgpallil pole mitte mingit mõtet, kui kõik mehed mängivad tuima näoga - ainus mõte peas, et mitte vigu teha. kui vigu ei tee, on parimal juhul tulemus 0:0. võitmise jaoks on aga eneseületust, säramist vaja. aga meie keskväli ei sära - treener ei lubagi - ainus eesmärk on pall ära sööta ja kaitsesse tagasi liduda. sest kui sa ette poole hakkad trügima, siis võib-olla ei jõua sa ebaõnne korral kaitsesse tagasi ja ongi jälle treeneri kurjad sõnad kaelas. eesti ju suudab rünnata - paljud mängulõpud on seda näidanud. mulle ei mahu pähe, miks eesti (õigemini pamper) lähtub seisust 0:0, kui võiks ju ometi peale esimest vastaste survet ise seda sama teha, mitte oodata ühteainsamat kobavarianti. vastane oleks palju rohkem närvis ja eksiks palju rohkem, kui eesti lööks 20. minutil ise 1:0 ära.
      minu arvates on pamper liiga alalhoidlik treener ja ta on end ammendanud. igal juhul seediksin ma palju rohkem lätlaste 0:2 poolale, kui eesti 0:2 bulgaariale.

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

        Originally posted by Juunior
        minu arvates on pamper liiga alalhoidlik treener ja ta on end ammendanud. igal juhul seediksin ma palju rohkem lätlaste 0:2 poolale, kui eesti 0:2 bulgaariale.
        Mnjah - meenuvad vanad ajad, kui Roman Ubakivi tahtis Eesti koondise ründavat mängu mängima panna...kahjuks arvestamata, et meeste oskuste tase sellises stiilis mängimist ei luba.
        OK, oskused on aastatega paranenud ja meeskond tervikuna mõnevõrra tugevam kui toona, aga kas me ikka oleme valmis vahetama 0:0 viigid tugevamate vastastega 0:3 kaotusteks? Ja seda mitte korra, vaid praktiliselt iga kord mängima minnes?
        Üle oma varju hüpata ei saa.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

          Originally posted by Henri19


          olime sõbraga, tahtsime vaadata jalgpalli. läksime baari, kus seda mängu näitas(mitte tallinna baar). ütlesin baaridaamile, kas saaks jalgpalli vaadata. võis. vaatasime, kuni tuli üks mees ja ütles mulle, et eesti jalgpall on täielik sitt, vaata parem markko märtinit. ma ei tahtnud. ta käis mulle pinda. ma lõin teda. kas tegin õieti??
          Sa tegid õieti, sõber!
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

            Originally posted by greenday


            Originally posted by Ono



            Kui selline kirjandus eksisteerib, soovitan sul seda himuga uuriam hakata.
            Üldiselt, kui tegemist on valikturniiriga, kus loevad punktid, siis on suht poh ka 0:2 või 0:4, ma saaks aru, kui oleks tekkinud selline olukord, kus me oleksime võidelnud esi 2 koha pärast ja mõeldes siis väravatevahele, aga hetke olukord oli kas punk või sittagi, niiet sa võid oma humoorikused endale jätta ja natuke aju kasutada.
            See kõik on elementaarne aga asju peab ikka vastavalt olukorrale vaatama. Mängime Prantsusmaa vastu ja oleme poolajal 0-5 taga, siis tuleks kõik kaitsjad välja vahetada ja ründajad asemele panna jah? Bulgaaria vastu oli Eestil rünnak ja keskväljal rünnaku ülesehitus täiesti null ja Smirnov poleks siin mingit imet teinud, usun et see ei jäänud Arnole kahe silma vahele.
            Kuule, Greenday. Isegi minusugune rahulik tüüp ei jõua su demagoogitsemist enam ära kannatada. Saa nüüd kenasti pointist aru - me ei olnud poolajal Prantsusmaa vastu 0:5 taga, vaid 60 minutil Bulgaaria vastu 0:1 taga. Meie jaoks ei olnud tol hetkel vahet, kas kaotada 0:1 või 0:2. Punkt. Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis soovitan kõigil käed üles tõsta ja alla anda. Kaua sa ikka seletad ...
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

              Tsiteerin Pijpersit: \"Samas tõdes Pijpers, et ei kahetse tagantjärele ühtki mängijate- ega taktikavaliku otsust. «Tahtsin Maksim Smirnovi viimaseks 20 minutiks sisse tuua, aga just siis sai Andres punase kaardi. Mu plaan luhtus,» selgitas Pijpers. «Mis taktikasse puutub, siis ei juhtu vist mitte kunagi, et Eesti võõrsil Bulgaaria vastu domineeriks. Me lihtsalt ei saanud mängu avada, pidime kaitsest lähtuvalt tegutsema.» \"

              Ma rohkem ei viitsi vaielda, case closed, end of discussion.

              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

                Originally posted by greenday


                Tsiteerin Pijpersit: \"Samas tõdes Pijpers, et ei kahetse tagantjärele ühtki mängijate- ega taktikavaliku otsust. «Tahtsin Maksim Smirnovi viimaseks 20 minutiks sisse tuua, aga just siis sai Andres punase kaardi. Mu plaan luhtus,» selgitas Pijpers. «Mis taktikasse puutub, siis ei juhtu vist mitte kunagi, et Eesti võõrsil Bulgaaria vastu domineeriks. Me lihtsalt ei saanud mängu avada, pidime kaitsest lähtuvalt tegutsema.» \"

                Ma rohkem ei viitsi vaielda, case closed, end of discussion.
                Oh shit. Mis kuradi 0:5 näiteid sa siin, tood ja pealegi isegi kui ollakse, siis tavaliselt üritatakse auväravat lüüa, mitte seda \'kaitsest lähtuvalt taktikat arendada\'.
                Ja nagu eelenval mainitud, reinumäe läks varem sisse, kui Oper punase sai, pijpers oleks võinud küll kellegi teisega oma plaani kohaselt Smirnovi asendada, aga mida kuradit teevad niuksed mehed koondises nagu see reinumäe?
                Ja lisaks, seda kaitsest lähtuvalt (loe umbkaitse) mängime me absull kõigi vastu, juba kõik euroopa inimesed, kes jalgpalliga kursis, et kui eestiga mäng, siis tuleb mudasõda pidada 10 mehega vastaset karistuslalas.

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

                  Originally posted by Ono
                  Ja nagu eelenval mainitud, reinumäe läks varem sisse, kui Oper punase sai, pijpers oleks võinud küll kellegi teisega oma plaani kohaselt Smirnovi asendada, aga mida kuradit teevad niuksed mehed koondises nagu see reinumäe?
                  Asi kipub siin juba tõeliselt koomiliseks minema. Paistab, et mõni tõsimeeli arvab, nagu muudaks paari Flora-süsteemi välise palluri agaram kasutamine koondises Eesti jalgpalli üldpilti nagu nõiaväel.
                  Nojah, vaadates Pohlaku viimase aja pessimistlikke avaldusi võivad teie soovid täituda. Flora ei pruugi igavesti eksisteerida ja otsustusõigus Eesti jalgpallielus võib peagi hoopis teiste inimeste kätte langeda. Thordarson\'i ja Pijpers\'i päevade peale mõtleme siis võib-olla hoopis teistmoodi...igatsusega. Miks ma küll arvan, et sellise stsenaariumi teostudes Eesti koondis Euroopas enam mitte nõrk keskmik ei ole, vaid midagi märgatavalt hullemat...
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

                    Originally posted by Ono

                    Järjekordne ajuhiiglane, muidugi flora noortel on neid kogemusi kuhajaga jah?
                    Enne kui lõugama hakkad, mõtle või loe nati ! Mina rõhutasin nimelt kokkumängu, mitte koondise eest peetud mängude arvu (kuigi praeguse statistika järgi on nüüd sedagi flora noortel rohkem) või üldse palluri elu jooksul professionaalsel tasemel mängitud mängude koguhulka. Hmm Flora noored sa ütled...seega mõtled sellega eelkõige Reinumäed, Klavanit, Saharovi, Jääger-it, siis JAH neil on paremad kokkumängu kogemused, kuna neil on :
                    1. Sama treener, mis koondiselgi. See tähendab paremini treeneri taktika ning tema mängupildi mõistmist. Vaatamata sellele, et klubis kasutatakse natuke teistsugust (ründavamat) taktikat, kui koondises.
                    2. Suur hulk samu mängijaid, kes esindavad tihti ka koondist. (Nt. Kristal, Reim, Viikmäe, Allas, Stepanov, Haavistu jne...) Seega mängijad mõistavad üksteise liikumist ja tegutsemist platsil paremini. Kindlasti seetõttu ka omavaheline suhtlemine platsil on arusaadavam/tuttavam.
                    Mu jutt muidugi ei tähenda seda, et ma ei pooldaks mõtet, kus koondisse kutsutaks ja kasutataks ka flora süsteemist väljaspool pallivaid mängureid aina rohkem (sõltuvalt kvaliteedist siis )

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

                      Mhmmm... Klavan l2ks Florasse juuli alguses, tohutu kokkum2ngu kogemus olemas seega...
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

                        Noo-jah, tema puhul sul vast õigus.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

                          Originally posted by oku


                          Originally posted by greenday


                          Originally posted by Ono



                          Kui selline kirjandus eksisteerib, soovitan sul seda himuga uuriam hakata.
                          Üldiselt, kui tegemist on valikturniiriga, kus loevad punktid, siis on suht poh ka 0:2 või 0:4, ma saaks aru, kui oleks tekkinud selline olukord, kus me oleksime võidelnud esi 2 koha pärast ja mõeldes siis väravatevahele, aga hetke olukord oli kas punk või sittagi, niiet sa võid oma humoorikused endale jätta ja natuke aju kasutada.
                          See kõik on elementaarne aga asju peab ikka vastavalt olukorrale vaatama. Mängime Prantsusmaa vastu ja oleme poolajal 0-5 taga, siis tuleks kõik kaitsjad välja vahetada ja ründajad asemele panna jah? Bulgaaria vastu oli Eestil rünnak ja keskväljal rünnaku ülesehitus täiesti null ja Smirnov poleks siin mingit imet teinud, usun et see ei jäänud Arnole kahe silma vahele.
                          Kuule, Greenday. Isegi minusugune rahulik tüüp ei jõua su demagoogitsemist enam ära kannatada. Saa nüüd kenasti pointist aru - me ei olnud poolajal Prantsusmaa vastu 0:5 taga, vaid 60 minutil Bulgaaria vastu 0:1 taga. Meie jaoks ei olnud tol hetkel vahet, kas kaotada 0:1 või 0:2. Punkt. Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis soovitan kõigil käed üles tõsta ja alla anda. Kaua sa ikka seletad ...
                          Ei ole loomulikult erilist vahet, kas kaotada 0:1 või 0:2 - peale mängu. Mängu ajal aga on 0:1 seis, millest võib välja mängida viigi ka viimasel minutil. Kui ei unustata kaitset ja ei lasta endale teine värav lüüa. Sest 0:2 kaotusseisust on ikka oluliselt raskem viiki välja mängida. Ehkki seda on juhtunud muidugi.

                          its sammetaim!!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Bulgaaria vs. Eesti\'

                            Minu meelest on taktikaliselt õige lüia esimese viie minuti jooksul kolm väravat. Peatreener, kes seda ei suuda, on täiesti mõttetu könn ja tuleks koha peal maha lasta!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X