320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pareiko fännide survel koondisse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by chilli_bo

    Kui Arno nii tark on, siis miks ta Operit vasakul äärel mängitab? Me ju teame, et ta mitte s*****i seal korda ei saada. Mh?
    Just-just, selle koha pealt on ta küll tark. Oper äärde nihutada oli tema poolt minu meelest kõige õnnestunum muudatus koondise eesotsas.

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by yeg

      Minagi aravsin, paari ja aasta eest, et Olumets võiks tõesti veel tagasi tulla ja nii ka Krõm, aga see ei ole lihstalt enam võimalik, esiteks meestel on kül lplatsil meeletu enesekindlus ja kogemus eestlaste tasemel, kuid nad ei sobiks kuidagi enam kokku mängima Flora-süsteem meestega + siis meie võõrleegionärid ja samuti on mõlemad nagu vanavõitu kah juba. Teiseks - njah, mis mõttega siia ikka midagi kirjutada, tegelt tuleks siis juba kirjutada, ka kolmandaks, neljandaks jne...

      Olumets pole just eriti vana ainult 30 (aprillis sai) ja kui välismaal suudavad suurte rivaalklubide mängijad omavahel mängida siis ma arvan et selle hädise Eesti liiga mängijad saavad ka kokku mängitud... aga Olumets on niikuinii osadega juba koos mänginud
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #18
        Olumets ja Krõm ei oska enam kahjuks.

        Oper vasakul äärel on mõttetu. Tal pole vasakut jalga, vaata ta tsenderdusi. Paremal oleks ta veel ok.
        i don\\\'t want cos i just get

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by yheksa

          väga hea eestieest... :-)
          Tõsiselt noh!

          Siis veel Toomas Krõm jne...

          Misasja Te põlksite. Kas Te tõesti arvate, et peatreenerit huvitavad Teie kääksumised? Usaldage meest! Ta on sada korda targem kui Teie ja uskuge s*ttasd Ta koondisse ei kutsuks!

          Ärge minu häälega siis arvestage :-)

          Kuule jobu, misasja sa ise siin plõksid? Miks sa arvad, et just sina siin see kõiketeadja oled? Kui allkirjad kokku saavad kogutud, siis on suur tõenäosus, et asi läheb ka pressi ja kui sa veel ei peaks teadma, siis pressil on väga suur jõud.
          Ja mis sa arvad, et ma tahan sinu allkirja vägisi saada? Tahan ainult nende inimest allkirju, kes asjaga siiralt nõus on.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #20
            what the hell is going on?
            smutov oli minu meelest varem jube kaalma fänn, mis siis nüüd juhtunud on, et siuke teema nüüd äkki?
            loomulikult lähevad ka minu poolt kümme häält teele, et lõpuks ometi kaalma end kuskil vigastaks, võib olla oleks siis pareikol lootust.
            tegelt on lugu nii, et pijpersile tuleks korralikult tappa anda, et ta aru saaks mida tähendab eestis töötamine.
            http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by eestieest

              Olumets pole just eriti vana ainult 30 (aprillis sai) ja kui välismaal suudavad suurte rivaalklubide mängijad omavahel mängida siis ma arvan et selle hädise Eesti liiga mängijad saavad ka kokku mängitud... aga Olumets on niikuinii osadega juba koos mänginud
              Kokku mängida võibolla oskavad aga mis siis? Stiil ei sobi, kas keegi siis sellest aru ei saa. Olumets pole kunagi viitsinud väljakul tööd teha, Eesti liigas võib nii ässa panna küll, aga rahvusvahelises mängus ei saa ta ju palligi. Oma "kassiliku kavalusega" võib ta samahästi mängijatele ju rätikuid ja joogipudeleid ulatada kui keset väljakut lihtsalt passida. Oleme ausad, Eesti mäng põhineb vastaste mängu lõhkumisele ja selle poolest on Sadama kamp ümmargune null.
              Mul on liiv ja sul on savi.

              Kommentaar


                #22
                kas Eestil on mingi taktika kui nad seal väljakul tõmblevad... aru ei saa just et mingi vastaste taktika lõhkumisega tegelatakse rohkem püütakse mitte väga suurelt tappa saad ja kontrat teha
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #23
                  krt! Mul saavad töö juures isegi 34-50 aastased mehed ja naised aru, et kaalma ei sobi väravasse ja annavad allkirju puhtalt selleks, et ÄKKI midagi siis muutub... (kuigi ausalt öeldes pole paljud Pareikost midagi kuulnud....) Ja teie näägute siin...
                  keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                  Kommentaar


                    #24
                    Kosk - noorhärra palun mõelge enne, kui solvama hakkate "Kuule jobu, misasja sa ise siin plõksid?"
                    Siis - "Miks sa arvad, et just sina siin see kõiketeadja oled?" - millisel hetkel ma seda väitsin? Ehk meenutad mulle!

                    Sander - ma loodan, et Sa seda tõsiselt ei mõelnud onju "et lõpuks ometi kaalma end kuskil vigastaks". Vigastust kellelegi soovita on alatust alatum. Tundub, et Sa ise ei tea, mis tähendab olla vigastatud!

                    Kommentaar


                      #25
                      kui pikka aega pijepers on juba lubanud pareikot kutsuda ja vaadata
                      see tema jutt hakkab juba tüütavamaks muutuma
                      jürgen
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #26
                        Võiks sellest allkirjade kogumisest väikse kokkuvõtte teha. Minul isiklikult on u. 150 alllkirja ning mingi 50-60 saaks veel suht kerge vaevaga kätte.

                        Kommentaar


                          #27
                          Ma alkkirja juba andsin,nüüd tahaks teada mida arvavad asjapulgad ja milline on nende seisukoht.
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #28
                            Mis seis selle Pareikoga on,kas ta Kasahhi vastu platsile tuleb?
                            Elame Näeme mis saab?

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by Grunge

                              Mis seis selle Pareikoga on,kas ta Kasahhi vastu platsile tuleb?
                              Kuhugi ta ei tule. Pijpers pole teda veel vaatamaski käinud. A muideks, Poom on küll kutsutud ja ise tahab ka tulla. Küsimus võib nüüd olla veel ainult Toddis.
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar


                                #30
                                kuulge vennad ,üks Levadia tüüp pidi ka allkirju koguma,kas keegi teab tast midagi. teiseks: teeme ühe suure loosungi,kus nõuame PAREIKOT koondisesse.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X