320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pareiko fännide survel koondisse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Orginally posted by ROOTSI KUNN

    kuulge vennad ,üks Levadia tüüp pidi ka allkirju koguma,kas keegi teab tast midagi. teiseks: teeme ühe suure loosungi,kus nõuame PAREIKOT koondisesse.
    Levadia fännile saatsin mailiga sellle ankeedi ära küll. Millegipärast pole ta mulle mingit vastudt saatnud , kuigi lubas paari päevaga kõikide fännide allkirjad mulle koguda.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #32
      Hetkel imelik mõelda,et 9 aastat tagasi ei tahtnud treenerid Pareikot koondisesse.aga väga huvitav seda teemat lugeda
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #33
        Tore siis, see postitus oli ilmselgelt vajalik, tõid nüüd teema kuskilt foorumi sügavustest välja- hakkad veel mõndade uute liikmete seas paanikat külvama, miks Pareiko välja jäeti.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Tore siis, see postitus oli ilmselgelt vajalik, tõid nüüd teema kuskilt foorumi sügavustest välja- hakkad veel mõndade uute liikmete seas paanikat külvama, miks Pareiko välja jäeti.
          Väga tore ju. Mulle meeldis ja ma arvan, et teistele ka.

          Veidi vale teema valisid, mille ülestõstmise üle kurta, jobu.

          Kommentaar

          Working...
          X