320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Portugal - Eesti, 8. septembril 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Portugal - Eesti, 8. septembril 2004

    Kuna see tore mänguke on mu suurepärase puhkuse ajal, siis ega keegi (Jansa) pole arvutanud, kui palju see reis maksaks?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. spetembril 2004\'

    .. krt siga kallis kipub tulema ja kuna ilmad meil jm. skandinaavias on sel aastal ka sellised nagu nad hetkel on siis on eesti/soome/rootsi turbürood ka kõik soojamaareiside täis hindadega paketid maha müünud nii et soodustust ka suht suurele grupile on raske saada aga tegeleme asjaga ja anname teada. Igatahes ei toimu ka EJL-u charterit Portugali Iseenesest kipub hind sinna 9000.- ... 10 000.- kanti minema mida on ilmselgelt palju. Enamus sellest maksab lennupilet (ca 6000.-)...niisiis äkki jällegi RyanAiri teema on asjakohane... kahjuks endal sellega kokkupuude puudub... bussi või autoga sinna sõitmine oleks sulaselge enesetapp
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

      Hmmm, suht kallis. Ehk mingi odav lennufirma aitab muidugi välja, kuigi tahaks nädalakese peesitada küll Portugali rannas vms.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

        Snowflake rootsist pakub hetkel eesti rahas 2700 krooni eest edasi-tagasi piletit lissaboni. Kes ees, see mees

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

          Originally posted by tank


          Snowflake rootsist pakub hetkel eesti rahas 2700 krooni eest edasi-tagasi piletit lissaboni. Kes ees, see mees
          ... aga võtame siis selle variandi... sest ööbimised kohapeal on odavad ja elu-olu ise ka... kas sa Tank ise ka tulija? Mul olex mingi 20...25 inim. kes tahax tulla..
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

            20-26 kui arvestada mind ka

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

              Originally posted by zidane5
              20-26 kui arvestada mind ka
              noo, zidane5 ... aga emme ja issi? ilma nendeta ju sind lennukisse ei lasta

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

                Piraaja esindus läheb väikese bussiga. Tagasi tulles on plaanis Saksamaalt Eestisse seilata laevaga, siis jääb tüütu Poola-Leedu-Läti ära. Kõik kokku läheb u 5k per face nii et pole hullu.
                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                http://www.jkpiraaja.ee/

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

                  Mina lähen kaa Snowflakega juba 31.aug - - kohtadega pidi suht kitsas olema...ja rootsi peaks vähemalt päev varem minema,kuna lend on hommikul kell 6.00....
                  @hytt

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

                    Originally posted by hyttynen


                    Mina lähen kaa Snowflakega juba 31.aug - - kohtadega pidi suht kitsas olema...ja rootsi peaks vähemalt päev varem minema,kuna lend on hommikul kell 6.00....
                    ...palju maksas? Millal tagasi tuled? Äkki konsolideerume...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

                      29.08 Victoriaga rootsi
                      31.08 kell 6.00 stockholm-lissabon
                      tagasi
                      10.09 lissabon-stockholm
                      11.09 Victoria, stockholm-tallinn
                      12.09 kodus

                      Kokku hind kindlasti alla 4000.- (oleneb kuidas rootsi saad)
                      Sellest summast (4000) lennupiletid koos maksudega on ~ 2700.-
                      Stcokholmist lennujaama 100 sek\'i : www.arlandaexpress.com (alla 25.a - saab 90 sekiga)

                      Portugalis oli plaan rendibuss võtta (9 kohaline koos konditsioneeriga on 500-700 euri nädal)
                      ..
                      Samas kui Tallinkis tuttavaid saad, tal-sto-tal 50%-90% odavamalt...(kupongid)
                      -------------------------------------------------------------------------------------------
                      Kui oleks suurem punt oleks lahedam, aga lennu peaks bronnima nii vara kui võimalik, sest hind tõuseb+kohti võib jääda kaa vähemaks...(lissaboni peaks minema boeing 737, niiet kohti võib seal olla 100. kandis või nac rohkem)

                      ahjaa, minek meil SAS\'i Snowflakega..
                      @hytt

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

                        Originally posted by hyttynen


                        29.08 Victoriaga rootsi
                        31.08 kell 6.00 stockholm-lissabon
                        tagasi
                        10.09 lissabon-stockholm
                        11.09 Regina Baltica, stockholm-tallinn
                        12.09 kodus

                        Kokku hind kindlasti alla 4000.- (oleneb kuidas rootsi saad)
                        Sellest summast (4000) lennupiletid koos maksudega on ~ 2700.-
                        Stcokholmist lennujaama 100 sek\'i : www.arlandaexpress.com (alla 25.a - saab 90 sekiga)

                        Portugalis oli plaan rendibuss võtta (9 kohaline koos konditsioneeriga on 500-700 euri nädal)
                        ..
                        Samas kui Tallinkis tuttavaid saad, tal-sto-tal 50%-90% odavamalt...(kupongid)
                        -------------------------------------------------------------------------------------------
                        Kui oleks suurem punt oleks lahedam, aga lennu peaks bronnima nii vara kui võimalik, sest hind tõuseb+kohti võib jääda kaa vähemaks...(lissaboni peaks minema boeing 737, niiet kohti võib seal olla 100. kandis või nac rohkem)

                        ahjaa, minek meil SAS\'i Snowflakega..
                        ...kuda ööbimistega oled planeerinud(2 nädalat ikkagi koguaeg telgis vist ei kannata?) ja kui suur sul seltskond juba on? Krt siin võib kahe reisiplaneerimise ja organiseerimisega lolliks minna...
                        Positive on see et Tallinkist saan 90% kuponge, neg. - mis me teeme terve päevad 30.08.ja 10.09. Stockis, st. enne minekut ja pele tulekut- tuleb ööseks võtta ööbimine-kallis...kui ei ole tuttavaid just seal ees/neg.2 - minu jaoks on 29.08.-12.09. e.
                        2 nädalat liiga pikk aeg eestist äraolemiseks ilmselt... saaks nädala peale lükata oleks OK!
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

                          Ööbimise pealt nii palju, et ilmselt mingid odavad motellid, kus hinna üle annab kaubelda.. ntx mingi kaks tuba.. ja lendame 7kesi sisse. See on proovitud variant+ saab tingida a\'la \"teises kohas lubati \"x\" raha eest 7 kesi\" jne jne.
                          Üldiselt arvan et tuuritame ringi ja otseselt telgis ööbimist väldiks.

                          Bronnisin pieltid täna ära ja 7 peale läks 10410 võib midagi sinna kanti. Paha lugu kyll selles ,et laev on 29.08 üsna kinni... Igal juhul ma ei saanud 7 inimese peale kahte 4st kajutit- mingi suva jörm \"võib\" tulla meie kajutisse. Nu ma saan ilmselt 50% kupongid,niiet inimese peale tuleks ~750...edasi tagasi.
                          Nu seal stockis polegi ju nii kaua aega... terve päev.. mis seal ikka. kell 4.30 hommikul rongi peale ja lennujaama. Meil seal olemas ööbimine,muidu olemas.

                          Pikk ajaliselt tuleb ta sellepärast et lennu- ja laeva aegu ei saanud yhe päeva peale

                          NU aga kui teil on ikka plaan sama lennuga, vähemalt tagasisuunal siis oleks tore.
                          Tagasi Stockholmi jõuab lennuk mu mäletamist mööda öösel kell 2..või.. siis 17.30 tuleb laev.. pole väga hullu ilmselt..
                          Pole midagi teha, otselendu meilt ei tehta
                          @hytt

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

                            Originally posted by hyttynen


                            Ööbimise pealt nii palju, et ilmselt mingid odavad motellid, kus hinna üle annab kaubelda.. ntx mingi kaks tuba.. ja lendame 7kesi sisse. See on proovitud variant+ saab tingida a\'la \"teises kohas lubati \"x\" raha eest 7 kesi\" jne jne.
                            Üldiselt arvan et tuuritame ringi ja otseselt telgis ööbimist väldiks.

                            Bronnisin pieltid täna ära ja 7 peale läks 10410 võib midagi sinna kanti. Paha lugu kyll selles ,et laev on 29.08 üsna kinni... Igal juhul ma ei saanud 7 inimese peale kahte 4st kajutit- mingi suva jörm \"võib\" tulla meie kajutisse. Nu ma saan ilmselt 50% kupongid,niiet inimese peale tuleks ~750...edasi tagasi.
                            Nu seal stockis polegi ju nii kaua aega... terve päev.. mis seal ikka. kell 4.30 hommikul rongi peale ja lennujaama. Meil seal olemas ööbimine,muidu olemas.

                            Pikk ajaliselt tuleb ta sellepärast et lennu- ja laeva aegu ei saanud yhe päeva peale

                            NU aga kui teil on ikka plaan sama lennuga, vähemalt tagasisuunal siis oleks tore.
                            Tagasi Stockholmi jõuab lennuk mu mäletamist mööda öösel kell 2..või.. siis 17.30 tuleb laev.. pole väga hullu ilmselt..
                            Pole midagi teha, otselendu meilt ei tehta
                            ... saada mulle oma tel nr. - olen selle kuhugi ära kaodanud...mul on ideid ja mõtteid mida vahetada...
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Portugal - Eesti, 8. septembril 2004\'

                              Imelik, privasõnum ei lähe kohale... helistan sulle ise või saadan numbri.
                              @hytt

                              Kommentaar

                              Working...
                              X