320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Aaro on loomulikult kõige erapooletum ja õiglasem olukorra hindaja. On ta ju Kanniku pikaaegne sõber ja meeskonnakaaslane, ning just teda tahtis Kanniku leer uueks peasekretäriks Sireli asemele.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas Nuutu


      Ei maksa oma nina toppida sinna, kus sul see pärast maha võidakse lüüa.
      Mida need kirjad ja protest aitavad?
      Mitte s*****i.
      Teeb see siis Pohlaku ja Kanniku suhted korda? Päästab Eesti jalgpalli, kui sellise? Lööb korra majja? Pheh, Vaevalt küll.
      Lihtsalt ühed rikutud särgi ja pahna täis postkast EJL-il arvel.
      Noh, eks see on iga inimese oma asi, mis ta teeb.
      Ise asi kas see midagi ka aitab/päästab?
      Loomulikult on targem osavõtmatult pealt vaadata.
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas Oll


        Algselt postitas Nuutu


        Ei maksa oma nina toppida sinna, kus sul see pärast maha võidakse lüüa.
        Mida need kirjad ja protest aitavad?
        Mitte s*****i.
        Teeb see siis Pohlaku ja Kanniku suhted korda? Päästab Eesti jalgpalli, kui sellise? Lööb korra majja? Pheh, Vaevalt küll.
        Lihtsalt ühed rikutud särgi ja pahna täis postkast EJL-il arvel.
        Noh, eks see on iga inimese oma asi, mis ta teeb.
        Ise asi kas see midagi ka aitab/päästab?
        Loomulikult on targem osavõtmatult pealt vaadata.
        Iroonia?
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Omamoodi on huvitav, et kõigi kolme Eesti suurima päevalehe (SLÕhtuleht, Postimees, Eesti Päevaleht) sporditoimetused on tänastes juhtkirjades Kanniku leeri poolt ja toetavad opositsiooni.

          Mida sellest arvata? Kas kõik kolm toimetust on Eesti jalgpalli vaenlased või on see märk millestki muust?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Eesti Jalgpalliliidu presidendi Indrek Kannikuga tülli pööranud FC Flora klubi omanik Aivar Pohlak ei välista, et istub ise alaliidu juhi toolile.

            “Ise pole ma sellele ühel lihtsal põhjusel veel mõtelnud — presidendil tuleb täita esindusülesandeid, kanda lipsu ja ülikonda ning tõsta bankettidel veiniklaasi, mis tundub mulle lollimängimisena,” rääkis Pohlak Postimehele. “Olen ju ikkagi töömees. Aga ma ei saa seda võimalust välistada ega kavatse vastutusest taganeda, kui mulle tehakse ettepanek kandideerida.”
            Reklaam




            “Pohlak tahab ainuisikuliselt olla nii jalgpalliliit kui Flora, tippjalgpalli komisjon ja kõik muu,” tõdes Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) juhatuse liige Eiki Nestor. “Kui tema toetajate ülekaal juhatuses püsib edasi, valitagu siis Pohlak ka jalgpalliliidu presidendiks. Las ta olla ametlikult sellel kohal, kus ta niikuinii juba aastaid on olnud.”

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              päevalehes mingi artikkel, kus berenson väidab, et lennupiletite case on juba kevadest lõpetatud ja tarmak puhas poiss. kui see on tõsi, siis pole ju pohlaku leeril mingeid sisulisi argumente kanniku-tarmaku vastu... ainult väga veenvalt esitatud emotsionaalne bluff.
              seda vaid juhul, kui päevalehes kirjutatu on tõde, muidugi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Ma arvan et Pohlakul oleks aeg jalgpalliliidust taanduda. Ta võiks aru saada et kõik ei saa tema käpa all olla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Algselt postitas Sats1


                  \"Kui poleks tema hulle ideid( Kehtna Jalgpallikool, Lilleküla staadion) puuduks rahval endiselt igasugune huvi jalgpallurite tegemiste vastu, nagu liigamängudes\" Sitys.


                  Kas sa tead REGISTREERITUD vutipallurite-amatööride arv (Eestis) 1 jaanuari 1986 aasta seisukorral ?Ametlikute andmete järgi-11000 (!!!) vutipallurit.

                  Kas sa sel aastal käisid jalgpalli (Eesti meistrivõislus)? Kui \"jah\" siis sa nägid, et rahval (erand-tartlased Meistiliiga mängudes) ei ole huvi jalgpalli vastu. Näided-paar kuud tagasi teisi liiga JK Nõmme Kalju-JK Kalev Sillamäe mängus oli üks vaataja; eelmisel aastal Kuressaares toimunud esimese liiga FC Kuressaare-FC Dunamo mängus ei olnud ühtki vaatajat...

                  Lilleküla staadioni suhtes arvan, et Eestile oli MAJANDUSLIKULT (ma ei ütle prestiizilt)mitteratsionaalselt ehitama uut staadionit mis on 20 ja üle % täitnud neli-viis korda hooajal. Oleks MAJANDUSLIKULT ratsionaalselt Kadrioru või Kalevi staadioni kapitaalselt renoveerida.
                  Registreeritud vutipallurite arv on loomulikult meeldivalt suur, aga publikud endiselt ei ole. Seda ma ju ka mainisin. Neid jalgpallureid võib ju olla ka kordades rohkem, aga mis kasu sellest on, kui staadionid on tühjad.

                  Pean kurvastusega tõdema, et koduse meistrisarja vastu puudub ka minul igasugune huvi. Huvi tõusis alles siis, kui oli lootust uueks rekordiks väravalööjate arvestuses.
                  Kes konkreetselt võidab selle meistriliiga ei lähe ka mulle eriti korda. Olen selle hooaja meistriga rahul, aga olin ka eelmise ja üleelmise aasta meistriga rahul.
                  Kõige kurvem selle huvipuuduse juures on see, et oman Flora toetajakaarti ja Lilleküla staadionil peetud mängudele oleks olnud tasuta sissepääs.

                  Kadrioru või Kalevi staadioni eelistamine Lillekülale on juba 100% vutivõhiku jutt. Selliseid emotsioone mida on andnud mõned mängud Lillekülas ei suudaks kunagi anda jooksurajaga eraldatud staadionid.
                  Majanduslikult ei saa alati neid asju vaadata, muidu ei oleks meil ka KUMU, Rahvusraamatukogu, Estoniat.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Olen Kunniga nõus ja protestin samuti säärase sigaduse vastu meie kõigi pool armastatud eesti jalgpalli suhtes. Et mitte ka fännide vahel tekkima hakanud lõhet väga suureks kiskuda, ei hakka ma siinkohal karavani peale haukuda kartvaid indiviide ja nende seisukohti kritiseerima. Minu EJL embleem on trotsist niisuguse asjaajamise ja lapsikuse vastu nagu vutiliidus praegu toimub, Soome mängul kinni teibitud. Hea idee, Kunn!

                    Ja lugupeetud vutifännid, kes siin foorumis avaldasid arvamust, et Kunni ja AiFo vaated on pelgalt ajaleheartiklitest välja kujunenud, võivad selle jutu kenasti lõpetada. Tean mõlemat härrast väga kenasti, samuti tean, kellega nad viimastel päevadel suhelnud on.

                    Külma närvi ja konstruktiivseid otsuseid jalgpalliliidu isadele! Sama fännidele. Isekeskis kisklema minna pole nagu eriti mõtet.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Äkki need ülekleebitud EJL logod ei anna ikka seda efekti mis annaks staadionil üks korralik plagu? Lisaks kantakse ka mängu üle ja õigesti paigutatuna oleks sõnum paljudele näha. Iseenesest see võiks olla veidi intelligentsem kui \"savisaar on pede\".
                      Muidu kümme-kakskümmend ülekleebitud ristidega fänni ei anna ehk seda efekti.
                      memer of Gaskoff fan club

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas indrek


                        Äkki need ülekleebitud EJL logod ei anna ikka seda efekti mis annaks staadionil üks korralik plagu? Lisaks kantakse ka mängu üle ja õigesti paigutatuna oleks sõnum paljudele näha. Iseenesest see võiks olla veidi intelligentsem kui \"savisaar on pede\".
                        Muidu kümme-kakskümmend ülekleebitud ristidega fänni ei anna ehk seda efekti.
                        Üks ei sega teist aga kas sinna Finnari staadionile on seda plagu üldse riputada kuhugi?
                        It says so in the scriptures!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          minu arust sümobliseerib see rukkilill minu sinisärgil midagi enamt kui ühte organisatsiooni ning see on ka põhjus, miks mina isiklikult seda millegagi kinni ei kata, küll aga on loosung hoopis teine teema.
                          Aga jah soovin ka isiklikult kõikkidele fännidele, et ärge Teie palun omavahel sõlme minge! Lõppude lõpuks võidab ikkagi jalgpall!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Sümboolne oleks katta EJL logo särgil kinni näiteks eesti lipu kujulise klepsuga, see väljendaks suht selgelt, mis asja ajavad fännid ja millise asja ajamist ootaks alaliidult.

                            Paraku eeldaks see materiaalset väljaminekut, mida nagunii ei olda valdavalt nõus tegema.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Ma arvan, et asja sõnum peaks olema ju ühene: \"Jalgpall üle inimeste\". St omavahel kakeldes ei liigu ka jalgpallis midagi. Pigem peaks juhatus in corpore kohe tagasi astuma. Sõltumat keda keegi toetab, tuleb tunnistada et aur läheb jalgpalli arenguks vähetähtsate asjade peale.
                              Sellisel juhul oleks lootus et uus juhatus hakkab piisavalt varakult ennast liigutama. Tüliga kevadeni venitada on eriti mõttetu.
                              Aga eks tundub, et paljudele on oma tool tähtsam kui jalgpalli areng.
                              memer of Gaskoff fan club

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Paar mõtet. Kellegagi rääkinud pole, järeldused vaid ajaleheartiklite põhjal.

                                Esiteks, see et sellised vastuolud on tekkinud on väga s... lugu. Ja et nüüd üritatakse olukorda lahendada ajakirjanduse vahendusel on juba topelts... Mõistan täiesti Rootsi Kunni muret. Aktsioonidega aga ootaks paar päeva, kindlasti ujub lähipäevil välja uut infot.

                                Teiseks-praegune skandaal annab mõningaid viiteid sellele millised olid varasemate skandaalide taustad, konkreetsemalt Pijpersi lahkumise lugu. Toona hääletas EJL juhatus 13-0 Pijpersiga lepingu mittejätkamise poolt. Kuna praegune tüli näitab, et mitte kõik EJL liikmed pole Pohlaku lükata-tõugata, siis peaks toonane üksmeelsus viitama sellele, et tegu oli ikka pigem Pijpersi poolse jamaga.

                                Info tundub pressi läinut olevat ennekõike Pohlaku leerist. Kinnituseks sellele EPL laupäevane lugu ja esmaspäevased vabandused selle eest, et asjadest vaid ühe poole nägemus edasi anti. Ka SLOL ja PM lugude taustast kumab läbi see, et esialgne info tulnud Pohlaku poolelt. Tekib küsimus, miks seda tehti ja mida sellega saavutada taheti? Vastab igaüks ise vastavalt oma nägemusele.

                                Tarmaku koha pealt veel niipalju, et kui üks organisatsioon ehk UEFA kompenseerib lennupileteid sellise skeemi alusel, et ametnik ise ütleb, palju tal pilet maksma läks, siis ta lausa kutsub üles piletipettustele. Kui on tõsi see, et kuni selle aastani ei soovinud UEFA enda poolt kinnimakstavate piletite kohta arveid või muid dokumente esitama (milles ausalt öeldes sügavalt kahtlen), siis eeldaks, et taolised pettused milles Tarmakut süüdistatakse olid üsna levinud-missugune terve mõistusega inimene jätaks kasutamata võimaluse piletihinda kõrgemaks nimetamast kui tema väidetut keegi kontrollima ei hakka??? Euroopa Parlamendiski on taolisi võtteid mitmete saadikute poolt minevikus edukalt kasutatud.

                                Veel mõned küismused:
                                Kusagil telekanalil rääkis Pohlak pateetiliselt sellest kuidas ta oma rahad kõik jalgpalli on paigutanud. Küsimus-Pohlaku maavaldused Saaremaal ja mujal Eesti saartel, kas need miljonid on ka kõik jalgpalli paigutatud? Mitte et inimene ei võiks endale kinnisvara soetada, kuid ärgu ajagu siis rahvale kärbseid pähe.
                                Minu jaoks on veel küsimuseks, miks olid reedesel hääletusel Pohlaku poolel TJK ja Transi juhid?

                                Ahjaa, vaja EJL erakorralist kogunemist, märtsini asjal vinduda lasta pole küll mõtet.

                                P.S. Ja keegi võiks veel võtta nt UEFA-ga ühendust ja uurida kas neil nt olemas mingi info selle kohta palju ja kuhu UEFA EJL-le toetusi jaganud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X