320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Selge on see et Pohlak on ka suur nihverdis aga peamine on see et Kannik ei saaks Liidu etteotsa sest muidu on asi pekkis ka. Parim lahendus oleks ilmselt see kui tuleks päris uued inimesed Liidu ette.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas jyriöö


      Kuidas seostub Kanniku väidetav tegevus poliitikas ca 15 aastat tagasi ja ka väga umbmäärane vihje Ojulandi saaga suunal hetkel Jalgpalliliidus toimuvaga - st. Pohlakule pandud süüdistustega klubi/liidu rahakoti segiajamises, Liidu juhtimise ümberkorraldamisega seotud küsimustus jms Liidu presidendi tegevusega kaasnevates valdkondades. Sellest pole paraku Pohlak kõssugi rääkinud. Vastaku parem Mõttuse loos tõstatud küsimustele, mitte ärgu heietagu täiesti tühiseid jutukesi.

      Masendav värk. Läheb, kuidas läheb, kuid olen suht kindel, et täpseid tüli põhjuseid ja tagamaid ei saa laiem avalikkus teada. Nagu ka Pijpersi puhul.
      Jyriöö, mis selle Pijpersiga siis on? Jumala pärast, treeneri leping lõppes ja kuigi ta kuidagi ei soovinud lahkuda, pidi ta seda ometi tegema! Kuidas saab selles kahelda!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Ei tea...minu meelest Pohlak ja Kannik on lihtsalt ebanko!!!!!Need inimesed kes on eesti jalgpalli juhivad on vardjad ja fanaatikud...tahan kedagi teist naha seal...aga keda ?Koik normaalsed on juba ammu hui zabili!!!!Pohlak sa oled mitte haige ,sa oled naljakas tropp!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Kusjuures hämmastaval kombel on see libaundi lugu kõikjalt kadunud, nagu kommentaatorid märgivad. Milligipärast tundub, et tekkimas on paanika. Kanniku häälgi värises, kui raadios rääkis.
          Olen siin varemgi küsinud, millal Kannik omale palga orgunnis. Alguses oli ju juttu ilma palgata kohast, või eksin?
          Miks Tarmak saba jalge vahel lahkuda kavatseb. Loogiline oleks ju oma süütus tõestada kindlalt, mitte vihjega, et see on UEFA-ga ära klatitud. Kahtlane asi.
          Igatahes on hetkel kõikjalt kommide lugemine mõttetu tegevus, kuna tegutsemas on pea eranditult uued tegijad. Ju siis organiseeritud värk. Ja loodetavasti saabub selgus ka millalgi. Ja vihkajaid jalka edu tõttu ju jätkub. Mitte ainult jalgpallurid, ka kõik teised saavad aru, et jalkakoondis on tõsise tõusu lävel.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas luutik


            Kusjuures hämmastaval kombel on see libaundi lugu kõikjalt kadunud, nagu kommentaatorid märgivad. Milligipärast tundub, et tekkimas on paanika. Kanniku häälgi värises, kui raadios rääkis.
            Olen siin varemgi küsinud, millal Kannik omale palga orgunnis. Alguses oli ju juttu ilma palgata kohast, või eksin?
            Miks Tarmak saba jalge vahel lahkuda kavatseb. Loogiline oleks ju oma süütus tõestada kindlalt, mitte vihjega, et see on UEFA-ga ära klatitud. Kahtlane asi.
            Igatahes on hetkel kõikjalt kommide lugemine mõttetu tegevus, kuna tegutsemas on pea eranditult uued tegijad. Ju siis organiseeritud värk. Ja loodetavasti saabub selgus ka millalgi. Ja vihkajaid jalka edu tõttu ju jätkub. Mitte ainult jalgpallurid, ka kõik teised saavad aru, et jalkakoondis on tõsise tõusu lävel.
            jajah

            (vanade aegade mälestuseks ja uutele tegijatele õpetuseks )
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas luutik


              Kusjuures hämmastaval kombel on see libaundi lugu kõikjalt kadunud, nagu kommentaatorid märgivad. Milligipärast tundub, et tekkimas on paanika. Kanniku häälgi värises, kui raadios rääkis.
              Olen siin varemgi küsinud, millal Kannik omale palga orgunnis. Alguses oli ju juttu ilma palgata kohast, või eksin?
              Miks Tarmak saba jalge vahel lahkuda kavatseb. Loogiline oleks ju oma süütus tõestada kindlalt, mitte vihjega, et see on UEFA-ga ära klatitud. Kahtlane asi.
              Igatahes on hetkel kõikjalt kommide lugemine mõttetu tegevus, kuna tegutsemas on pea eranditult uued tegijad. Ju siis organiseeritud värk. Ja loodetavasti saabub selgus ka millalgi. Ja vihkajaid jalka edu tõttu ju jätkub. Mitte ainult jalgpallurid, ka kõik teised saavad aru, et jalkakoondis on tõsise tõusu lävel.

              see libahundi lugu on kõikjalt kadund ilmselt selle pärast, et mitte ükski väljaanne ei julge koos pohlakuga vastutada neis avaldatud üsna räigete (aga eesti jalgpalli hetkeolukorda absoluutselt mitte puutuvate) väidete tõesuse või võimaliku tegelikkusele mittevastavuse eest.

              Pohlak tegi omal ajal fc flora moodustamise: eelkõige esindusklubi tausale sõsarklubide ja jalpallikoolide võrgu loomisega ühelt poolt, aga teisalt vutis hokiga sarnase kodakondsuse nullvariandi ärahoidmisega väga suure, vajaliku ning tegemise ajal ebapopulaarse töö, aga revolutsioon on juba 3-4 aastat möödas. Nüüd on vaja tugevat tsiviiljuhti, komissaride aeg on möödas. Samuti on möödas nö. superklubi vajadus. ja seega võiks Pohlak taanduda lõpuks eelkõige oma klubide - e .flora süsteemi juhtimisele. Kui tegutseb vutiliidu juhatuses, siis vaid võrdse hääleõiguse ja mõjujõuga teiste meistriliiga satside esindajatega.

              Tarmak ei pea mitte midagi tõestama, kui väidetav kannataja UEFA ei süüdista teda pettuses. Süüdistus tuleb ümber lükata selle e. süüdistuse olemasolul: praegu ei ole adekvaatset süüdistust ehk adekvaatseid süüdistajaid: pohlak kui uefa asjades kõrvalseisja arvab, et tarmak on uefa\'le külma teind, kuigi uefa seda ise ei arva ning pohlakul ega sirelil pole voli ega pädevust olla uefa suuvoodriks.

              Mulle meeldib, et Kannik, Käo ja Nestor peale järelemõtlemist otsustasid jätkata, ehk nende kui opositsiooni olemasolu ja sellest tulenev avalikustamishirm tasakaalustab natukenegi teist poolt. Liit pole juhtimsivõimetu, sest Pohlak saab praegu häälteenamusega rahvusliku vuti hüvanguks teha kõike, mis vajalik ja seaduslik.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Peaasi muidugi, et see jant rahvuskoondise uue treeneri otsinguid ja/või läbirääkimisi Goesiga ei kahjustaks. Kuigi on üsna raske arvata, et ei kahjusta

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Pole viga, küll treener mõistab. Ei tulnud Goes ametisse kergel ajal. Aga tuli ja näitas oma tööga, et Pohlak oli jällegi selgeltnägija, tehes pea ideaalse valiku. Olete nõus?
                  Siiski on Tarmaku kiire taandumine veits ootamatu. Aga au talle, kui nii otsustas.
                  Ja see Kanniku palga lugu. Kes mäletab täpsemalt : oli alguses juttu palgata ametist või ei olnud?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas luutik
                    Ei tulnud Goes ametisse kergel ajal. Aga tuli ja näitas oma tööga, et Pohlak oli jällegi selgeltnägija, tehes pea ideaalse valiku. Olete nõus?:
                    Valik oli muidugi meeletu, variante suisa sadu.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik

                      \"Ja see Kanniku palga lugu. Kes mäletab täpsemalt : oli alguses juttu palgata ametist või ei olnud?\" - luutik


                      vat ei tea, polnud otsustajate hulgas, a Pohlak kindlasti oli

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        luutik, suure lugupidamise juures tekib mul siin kahtlus, et ega sa moni pohlaku lahikondlane pole? vahemalt koik sinupoolsed kommentaarid siin hetkel kull annavad selleks kahtlust...
                        ara motle, et siin ise kanniku ja tarmaku poolt olen, aga...

                        1. tarmak kadus orbiidilt nagu demokraatias kohane, kus ei hakata ilgelt oigustama oma positsiooni..kui on jama, siis astutakse tagasi ja koik..

                        koik sinu pohlaku ja flora teemal oeldud positiivsed asjad eesti jalgpallile- toesti, ajab vihale..tekib mul kusimus- kui nii kiivalt kaitsed pohlakut ja florat siis toesta mulle kui jalgpalli kaugele inimesele, et naiteks need flora susteemi rajatised ei ole loodud uefa voi fifa voimisiganes eesti vabariigi kasvoi rahadega? toesta mulle seda, et pijpers ei lahkunud pohlaku jama tottu kui nonda targad olete. ja veel- uhte utlen- kui ikka riigimees omast arust kasutab offshore firmasid oma ari jaoks...no andke andeks..ma saan aru, et eraarimees, aga riigiga seotud inimene ei tohi ikka olla seotud offshore firmadega ja see puudutab riigiametnikke uldiselt, voi sa ei noustu? ma arvan et tegu on eetika probleemiga...ja kui kannik ja tarmak on suudi, siis loomulikult peavad nad saama oma palga.

                        veel eesti koondise teemal- kui hetkeseisul veel moni florakas koondises on, siis ma tahaks toesti teada mille alusel..ei eita, et kindlasti on ka floras silmapaistvad mangijad, aga kas ikka ei peaks tegema vordlust, vaatama meeste hetkevormi jne..mina pole treener, aga kui vaadata kuidas mujal maailmas koondiseid kokku pannakse, siis meil on ikka paras kino, vota voi koondist soome vastu

                        neid seisukohti oleks veel ja veel mille ule voiks sinuga vaielda, aga mis peamine- lahmite siin, et suudi on uks voi tegelt on teine paha...tahaks teada tode, kui see uldse valja tuleb muidugi, aga niisama lahmida asjade ule on ikka vaga kuuniline..toestage mulle, et kannik ja tarmak on pahad voi et pohlak on seda ja seda teinud...toestusmaterjali, poisid! edu diskuteerimisel! me ei ole mingid kohtumoistjad!

                        luutik ,ara arva et ma sind vihkan voi et mul sinu vastu midagi on! sinu kommentaarid lihtsalt jaid silma ja anna andeks, ei midagi isiklikku!
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          luutik, suure lugupidamise juures tekib mul siin kahtlus, et ega sa moni pohlaku lahikondlane pole?
                          Ei ole. Lihtsalt üks eestlane olen.
                          siis toesta mulle kui jalgpalli kaugele inimesele, et naiteks need flora susteemi rajatised ei ole loodud uefa voi fifa voimisiganes eesti vabariigi kasvoi rahadega? toesta mulle seda, et pijpers ei lahkunud pohlaku jama tottu kui nonda
                          Selge see, et suur osa rahast on tulnud mujalt, just sealt, mida mainisid.Pijpersi lahkumine oli ju õige. Ja ta ise tõstis teema üles peale 4-0 Luxiga. Ja omanik võib ju treeneri vallandada, kui tahab. <arnol sai aga leping läbi. Kõik korrektne. Vaid \"sõltumatud \"ajakirjanikud ajasid asja suureks. Nagu ka Teituri puhul. Teitur on oma solvumisest üle saanud ja käib vahel Eestiski.
                          veel eesti koondise teemal- kui hetkeseisul veel moni florakas koondises on, siis ma tahaks toesti teada mille alusel..ei eita, et kindlasti on ka floras silmapaistvad mangijad, aga kas ikka ei peaks tegema vordlust, vaatama meeste hetkevormi jne..mina pole treener, aga kui vaadata kuidas mujal maailmas koondiseid kokku pannakse, siis meil on ikka paras kino, vota voi koondist soome vastu
                          Las see olla treeneri ülesanne. Pole mõtet arvustada, ise oled veel jalgpallikauge inimene , sinu enda sõnad, muide.
                          toestage mulle, et kannik ja tarmak on pahad voi et pohlak on seda ja seda teinud...toestusmaterjali, poisid! edu diskuteerimisel! me ei ole mingid kohtumoistjad!
                          Üldiselt peaaegu kõik tunnustavad pohlaku tööd, lisavad vaid, et tema aeg olevat justkui möödunud. Nüüd olevat pidur jne. Kuid tõestada ei suuda seda nemadki.

                          uuriv ajakirjandus hakkas ka tegutsema, vähegi analüüsiv lugu EPL-is. Kuigi pealkiri pole just erapooletu. Vähemalt anti ka pohlakule sõna.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            tahendab kokkuvotteks- kui nuud leiab toestust koik need suudistused, siis ma ei leia kull voimalust et kes on eksinud et need veel oleksid EJL-i juhatuses...praegu on nii, et uks suudistab uht ja teine utleb et kolmas on veel rohkem suudi, see on a la savisaare-stiil vastata runnakule runnakuga

                            uhest ma ei saa aru- kui Tarmaku geiss oli juba kevadel vaidetavalt labi ja see puudutas uefat, siis milleks seda veel oli vaja siia tommata?

                            ah motetu vark..

                            ei ole minu asi tiimi kokku panna ja see loomulikult treeneri ulesanne, aga ikka suht ebaloogiline on see kull mis toimub. voi luutik, vaidad sa vastupidist?

                            ok, peace!

                            ja no see viimane epl-i artikkel naitab ju mis on mis ja kes on kes, kui see muidugi toene on
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Tänases Eesti Päevalehes on päris huvitavad nii artikkel LINK kui ka juhtkiri LINK.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Mis siis ikka.
                                Olen eksinud ennegi, eksin tulevikus ka.
                                Pohlakut on raske inimeneseks pidada.
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X