320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes tahab aivari vesti nuusutad???

    Kommentaar


      ehitab FC Florale sisehalli

      Kommentaar


        tänases Vikeraadio saates Uudispluss küsiti Aivar Pohlakult kommentaari selle kohta et Eesti koondis Fifa tabelis nii madalal on.see pidigi meie hetke tase olema.saatejuht küsis siis miks ei ole koondises eesti liiga parimaid väravakütte Ingemar Teeveri,Pohlak siis ei see küsimus on küll võhiku poolt kes koondise asjadest midagi ei teadvat,Teever olevat Staarmängija keda on mõtet vaid sis kutsuda kui vastaseks on selline rahvuskoondis keda me suure tõenäosusega võidame aga kui ikka tugevam vastane siis temast ei pidavat kau olema
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          link viule.

          Pohlak ise küll päris nii otse, nagu lojus parafraseeris, ei lajatanud.

          ja juttu oli muustki.

          Kommentaar


            Pohlak kasulik või kahjulik ?

            Ma isiklikult arvan et pohlak on olnud eesti jalgpallile kasulik ta on teinud siin palju asju aga samas viimased paar aastat on hakkanud ta seda järjest rohkem pidurdama oleks aeg uutel inimestel proovida vb kogu jalgpalli liit peaks ümber vahetuma aga uut verd on vaja ja muutusi kui nii jätkub ja kunagi pohlak troonilt lahkub on vb juba hilja ja siis oleme jalka kaardilt kadunud

            Kommentaar


              mina arvan ,et tehtud on palju ja hästi kuid nüüd on aeg anda tüür üle,kuna seisame paigal

              Kommentaar


                Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                mina arvan ,et tehtud on palju ja hästi kuid nüüd on aeg anda tüür üle,kuna seisame paigal
                Vb isegi ei seisa ainult paigal vaid ka taandareng

                Kommentaar


                  ja teie ettepanek on anda see tüür kellele ...

                  Kommentaar


                    Sulle Willane!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas inspektor Vaata postitust
                      Sulle Willane!!!
                      vilets valik. paku kedagi paremat

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack
                        Tahaks ka teada kellele annaksite siis tüüri? Lahendusi on vaja lisaks kriitikale mitte ainult kriitikat. Ainult kriitikaga ei lähe mitte kuhugi. Kellel on palju suhteid üle maailma ja kes on vähemalt sama hingestatud? Kiunutakse palju palju aga tehke ettepanekuid ja põhjendage valikut siis.
                        Palun kohe väga-väga vabandust, kuid see on umbes maailma kõige lollim, idiootsem ja värdjam küsimus. Täiesti tõsiselt ja südamest. Nagu mismõttes «kellele sa annaks tüüri»? Kuidas annab üldse midagi nii rumalat küsida? Tahad mingit konkreetset nime või?

                        No ütleme siis Juhan Tuha. Või Mart Laar või Juhan Parts või Taavi Veskimäe või Savi Edgar või sina või mina. Mis nüüd teed? Hakkad ilgelt analüüsima? Nõuad mingit müstilist Eesti jalgpalli positiivse arengu kava, mida isegi praegusel seltskonnal olemas pole?

                        Või kujutad sa tõesti ette, et pole ühtegi inimest, keda see koht huvitaks? Juba poliitikute seast tuleks neid tüüpe malakaga eemale peksta (kusjuures see on hea). Nüüd võiks muidugi siia tormata armaada tüüpe, kes hakkaks seletama, et poliitik ikka jalgpalliliitu juhtida ei tohiks ja see pole rentaabel või kurat teab veel mida (minu pärast võib ärimees ka olla). Aga need kriitikud võiks loetleda, milliste arenenud Euroopa jalgpalliriikide liite juhib konkreetse klubi juht. Lisaks Lätile (kui see Skonto tüüp seal veel pukis on) on Eesti vist ainus ja iga normaalne isik peaks aru saama, et kumbki nendest pole teab mis arenenud jalgpalliriik.

                        Samuti ei kujuta ma ette, kuidas isegi Juhan Tuha suudaks seda liitu viletsamalt juhtida, et ligi kakskümmend aastat pärast meeletut arendamist ja organiseerimist käib meistriliiga mänge vaatamas keskmiselt sada inimest ja järgmisest hooajast on kõrgliigas võib-olla ainult kaks professionaalset klubi. Tõesti jube hea arendustöö, ei taha väga mõeldagi, mis siis saab, kui sama hooga edasi pannakse.

                        Ainuke ja tõesti ainuke küsimus, mida uue inimese puhul oluliseks võib pidada, on tema oskus ja võimalused jalgpall atraktiivseks muuta – sponsoritele, poliitikutele ja lihtsalt inimestele. Praegu ei koti see ala kodumaisel tasandil sisuliselt kedagi, mistõttu pole liigas publikut, linnadel väljakuid ja klubidel raha. Huvitav tõesti miks.

                        Rant over.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Aeg-ajalt olen hakanud mõtlema, et kas poleks ehk mõtekas Meistriliigast puhtal kujul amatöörliiga teha - koondis kaotaks küll väga kõvasti, kuid Mestriliiga põnevust arvestades annaks see palju juurde:P
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            kuna praktiliselt jalkaliit = flora, siis on minu arvates ainult juhi vahetamisest vähe tolku
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack
                              EJL tegeleb koondisega. ML külastatavusega peab tegelema iga klubi ise.
                              EJL tegeleb peale koondise veel väga paljude asjadega, mille hulgas on kindlasti ka ML ja selle külastatavus. Kui hästi liit sellega tegeleb, see on juba teine küsimus.

                              EJL põhikirjast:

                              Artikkel 7 – Ülesanded
                              1.EJL:
                              töötab välja ning viib ellu jalgpalli arengusuunad ja tegevuskavad;
                              loob tingimused jalgpalli arenguks, harrastamiseks, järjepidevuse kindlustamiseks ning jalgpallurite meisterlikkuse tõstmiseks;
                              ...
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Vastased teada?

                                Selles intervjuus mainitakse muuhulgas ära ka Eesti koondise juunikuised vastased:

                                Sel aastal näevad Eesti vutisõbrad peale brasiillaste ka Prantsusmaa ja Portugali koondist. Millised unistused teil veel on?
                                Kui teed oma tööd päevast päeva, siis kipuvad emotsioonid kaduma. Kuid ma püüan pidevalt seada endale värskeid eesmärke, see hoiab vaimu virgena. Ma püüan jalgpalli kaudu levitada puhtinimlikke väärtusi. Ma tahan, et jalgpall teeks Eesti elu ilusamaks ja rõõmsamaks. Seda eesmärki pole võimalik täielikult kunagi täita, aga alati saab selle poole liikuda ja leida sel teel midagi uut.

                                Tõsi, Aivar ise seda otseselt välja ei ütle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X