320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks meil ole oma tõde, neil jälle enda oma. Nii see tsiviliseeritud idasektoris käib.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Ausalt öeldas lõhnab selle järgi, et armeenia "krutõje patsanõ" upitavad ennast isegi meedias ja ei suuda kuidagi maha rahuneda. Asjatundjad räägivad, et nende jalka liidu president on ikkagi korralik "ärimnees-poolbandiit". Igatahes mina enam armeenia koondisele kunagi kaasa ei tunne. Kusjuures mängida nad samuti ei oska.

      Kommentaar


        Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
        Aru ma ei saa. On see tõsi või armeenlased ise mõtlesid selle välja. Minu teada olevat armeenlane äärepealt Pohlakule kallale tulnud.
        Vist see: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=322839 ?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Armeeniaga mängud läbi, lähme eluga edasi

          Kommentaar


            Millal üldse varem on eluga tagasi saanud minna. Ulmefilmides aint.

            Kommentaar


              sõbrad, kellel on hunnik küsimusi varuks, andke tuld. uus formaat tähendab seda, et online intervjueeritav vastab otse kaamera ees ja see siis nähtav striimina




              27. mail alates kell 14.00 on sport.err.ee online-intervjuude rubriigi külalisena kaamera ees Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

              Küsimusi saab juba esitada, kuid seda võib teha ka kuni intervjuu lõpuni! Küsimusi saab esitada SIIT.

              ERR SPORT

              Kommentaar




                algas online intekas kohe hakati filosoofiliselt tulistama

                Kommentaar


                  Aivar Pohlaki iga kolmas lause: "mul nendega väga hea suhe"

                  Kommentaar


                    tänan! mina sain küsimused enda kõikidele küsimustele ja veel paljudele teistelegi mis hetkel olid õhus. Kes hoolega kuulasid said Pohlaku arvamused näiteks Kalju ja inspektori, miks ülekanded flora lehel on ja miks on saidid nii koledad jne, kas on tulemas veel staadioneid Eestisse,( Pohlak tahab 2024 em finaalturniiri Eestisse, keskerakonnaga olevat arutletud sellel teemal), miks ta juukseid ei lõika ja paljudele meistriliiga klubide küsimustele ja paljudele teistele.

                    Tänu sellele muutus minu arvamus Pohlakust totaalselt ja väga ilusti põhjendas kõik küsimused ja probleemid ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      ( Pohlak tahab 2024 em finaalturniiri Eestisse, keskerakonnaga olevat arutletud sellel teemal)
                      Kerge feil. Reformikatega ikka, sellest on varem ka juttu olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust

                        Tänu sellele muutus minu arvamus Pohlakust totaalselt ja väga ilusti põhjendas kõik küsimused ja probleemid ära.

                        peaks sama mainima et suht sümpaatsena tundud vana täna.no kui tema ideed ka teoks saaks siis sellest oleks eesti jalgpallile paljugi kasu.

                        aga see ulme võiks küll teoks saada et EM toimuks eestis kuigi siis kas koos põtradega või kiluvaraste ja kuuevarbalistega.eelistaks esimesi,kuna ei pea alati olema koguaeg kolm balti riiki koos.Finaal siis toimuks Aegna saarel asuval Räime areenal
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          võiks ikka venemaaga koos teha em-i
                          kesikutel on head kontaktid kah putini ja co-ga

                          Kommentaar




                            kogu intekas ka täies pikkuses juba ERR spordiportaalis üleval!

                            Kommentaar


                              Eesti jalgpallijuht Aivar Pohlak tutvustas eile FIFA ja UEFA bossidele Sepp Blatterile ja Michel Platinile hulljulget ideed: võõrustada 2024. aasta EM-finaalturniiri.

                              EM Eestisse.

                              Kommentaar


                                Mida kõrgemale oma sihid seame, seda suuremaid saavutusi ka saame!

                                Loodame, et Aivar Pohlak jätkab Eesti Jalgpalli nimel sama head tööd, ning näeme varsti Lilleküla Staadioni valmimist, ning Argentiinat ja Prantsusmaad ka Eesti murul meie poistega maadlemas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X