320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


    KULD!
    alates 25:55-st

    Kommentaar


      PÄris hüva jutt Pohlakult http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=2447066 kuigi ta seda juba juttu juba mitmes kohas ennem ka rääkinud!

      Kommentaar


        vaatan, et siia pole seda artiklit pandud, mille Tarmo Teder kirjutas Sirbis Visnapuu "analüüsile" vastuseks.

        Brasiilia tuleb ja läheb ning Eesti vutt jääb alles

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          vaatan, et siia pole seda artiklit pandud, mille Tarmo Teder kirjutas Sirbis Visnapuu "analüüsile" vastuseks.

          Brasiilia tuleb ja läheb ning Eesti vutt jääb alles
          Tõesti hämmastav lugu, kus teine ajaleht reklaamis juba 4-5 päeva varem üht valmivat artiklit. Mis seal ikka, mina lohutan ennast sellega, et kes neid lugusid ikka lugeda viitsib. Ja kui loebki, unustab kohe ära.

          Olen kahjuks arvamusel, et meil üha vähem viitsitakse mingeid lugusid tõsiselt lugeda. Võtame kasvõi ajakirja Jalka, seal on aeg-ajalt päris huvitavaid lugusid, kuid siia foorumisse nende arutelu ära eksinud ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Olen kahjuks arvamusel, et meil üha vähem viitsitakse mingeid lugusid tõsiselt lugeda. Võtame kasvõi ajakirja Jalka, seal on aeg-ajalt päris huvitavaid lugusid, kuid siia foorumisse nende arutelu ära eksinud ei ole.
            nende lugude puhul ei saa neid kasvõi loo lingina siia linkida, mis saaks olla peamine käimatõmbaja. arvatavasti sprst ka nende ümber niivõrd vähe arutelu. kuigi seltskondades, kus kõik on ajakirja lugenud, on need arutelud täiesti olemas

            Kommentaar


              kasulik , vest kahjulik

              Kommentaar


                Mäng brassidega oli sündmus omaette küll, aga selle raha eest oleks võinud turniiri korraldada.... (Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Venemaa) ja oleks mängupraktikat, tulu ja vaatajaid veelgi rohkem olnud!


                aga iseenesest hea oli näha, kuidas eesti brassidega võistles!

                Kommentaar


                  Lappasin siin oma vanu Manchester Unitedi ajakirju (Inside United) ja leidsin 2008. a veebruarikuu numbri Brian McClair'i kolumnist järgmise lõigu:
                  "All the European national football associations were at the recent UEFA youth conference, along with representatives of some of the elite clubs of Europe, which is why I went. We discussed the Under-17 and Under-19 UEFA competitions and how the governing body could help them more. A bizarrely dressed delegate from Estonia complained that everything was wrong with the tournaments and they needed more money! He delivered his comments in such a doleful manner that he reminded me of Marvin the Paranoid Android of Hitchhiker's Guide to the Galaxy. Prehaps he could spend some money on new clothes to cheer himself up..."

                  Muidugi kasulik! Choccy sai kõhutäie naerda. Ja paljud teisedki...

                  Kommentaar


                    Mitte, et Pohlak ei oleks, aga see mees on küll täielik cunt kui riided teda cheerivad uppi.

                    Kommentaar


                      ma mõtlesin ka sama kusjuures .

                      Kommentaar


                        Küsimus, et mis ajal see pilt tehtud on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          Küsimus, et mis ajal see pilt tehtud on?
                          Irw, algul ei tundnud üldse ära
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Kas ei olnud mitte Inglismaa-mäng?

                            Kommentaar


                              Kõh. Vest oli keemilises ilmselt
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Mind Pohlaku vest ei häiri, väga stiilneminu arust. Päris tõsiselt kohe.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X