320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kasahstan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mina arvan et meie ebaõnne süü on Lilleküla staadion... see kant on nii õudne et kui ma ka seal trennis käin siis lihtsalt mitte mingisugust tuju ei ole mängida... ja kas on siis raske nendele valgustitele see kate ja soojendus külge panna nagu nad lubasid... krt seal ju nii külm ning tuul tuleb ka kõikjalt


    Tagasi Kadriorgu
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      minu küsimus on Martinile. miks Soccernet nii lakoonilise uudise tegi. sa olid ju ise kohal ja nägid kõike, mis toimus.
      minu kommentaar on lühike. muidu justkui huvitav ja sündmusterohke mäng, kus "taanlased" suutsid viigi koju tuua. ahastav saavutus!

      Kommentaar


        nüüd on jälle hea võimalus Florat promoda
        eile ei suutnud Eesti Kasahhit alistada, aga kui see eilne puhkekodu Flora särkides võidab, küll siis kollane press hüüdlauseid leiab ...

        Kommentaar


          See on tõesti imelik, et kas treener ei näe, kui mees ei pinguta või näeb ja lepib sellega. Flora-mehed mängisid küll alla oma võimete. Ainsaks erandiks oli Haavistu.
          See mäng oli tõsiselt jube, ainuke, mis selle vähegi nauditavaks tegi, oli kasahhide mäng. Pall hoiti maas, lühike sööt käis kogu aeg (Ei tea, kuidas see pallivaldamise protsent ka jagunes?).
          Kui Kotter kollaseid hakkas jagama, soovisin juba, et Kasahstan värava lööks, kuna mängupildi järgi väärisid kasahhid võitu.

          Kommentaar


            ma arvan tõesti et flora selle mängu võidab ja kulik jälle skoorib sest kui tekivad sellised võimalused nagu eila olid siis tema kasvõi kukub palliga sisse aga see sinna läheb (aga kes seda teba)
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              Tra, nii s**t on olla! Esiteks muidugi nullimängu tähistamisest , aga sellest ei tahtnud ma kirjutada. Põhjus, miks tegelikult s**t olla on, on eestlaste mäng. No kurat, andke andeks, aga mina pole küll mingit arengut täheldanud. Ikka samasugune palli ette tagumine ja rapsimine.
              Kuradi po-LITS-EI-NIKU-d on ikka "täitsa mehed" - tänu nende operatiivsele tööle viidi peale esimest poolaega ära selline teada-tuntud "huligaan" nagu Mayhem Tribüünil oli kohe palju julgem istuda teades, et enam ei või miski mu elu ohustada. (Eeslmist lõiku palun võtta irooniana (kes sellest varem aru ei saanud))
              Loomulikult tabati ka Senaator, mistõttu kõva osa Tarbatu rahvast öö mingis koridoris mööda saatis. Eelnevalt visati nad ka miskist pubist välja, kuna mõnel mehel lihtsalt vajus silm kinni.
              Igatahes tuleb loota, et sellise külmaga enam ei mängita.
              PS kõik, kes vangis käisid, MIS ON TEIL ENDA ÕIGUSTUSEKS ÖELDA?? jääme ootama...

              Kommentaar


                miq kuda sa saad öelda et kasahhid ei osanud midagi. olid sa ikka mängul? esimesele poolajal mingi aeg hoidsid kasahhid palli enda käes mingi kaks minti ilusa ühe-puute vutiga. mis oli ka ainus positiivne elamus tervest mängust. hea oli vaadata kuda lõunamaa pojad 0 kraadise ilmaga eestlasi jooksutasid.

                nüüd muud juttu kah

                saviauk ja allas panid ikka sellist t**a et karju appi. sellise värdjaid ei ole küll enne nähtud. mis neil on keelatud üle keskjoone minna vä. kuradi idikad raisk. paljud rünnakud läksid p***e siis kui polnud enam kuskile sööta ja selle asemel et appi tulla vahtis kaitseliin nagu vanad t***d 40 meetrit tagapool ja ootasid homset päeva

                reim oli kah vari endast. täitsa pael. hea et lõpuks ühe löögi väravale sai. ja kanniste on ka üks värakas kes mängida ei oska.

                ja opist ja innust pole midagi rääkida. erilised v***d raisk kas neile taanis trenne ei olegi vä.

                ainus positiivne nähe eesti koondises olid viikmäe ja haavistu. algul ei saadud kuidagi mängu käima kuid pärast näitasid päris head mängu. ainus mis soovida jättis oli viimane pall mis pidevalt kasahhidele langes.

                ja kas arno ei tea et friendly'd on meeste katsetamiseks. miks ta tegi aint kolm vahetust. värdjas

                ja nüüd kõige tähtsam
                TARMO RÜÜTLI PEATREENERIKS!!!!!!!


                by wiiner: SELLISE ROPENDAMISE EEST BÄNN MÄÄRAMATA AJAKS

                PS. Aifo ja Rainman - miks te ei tee oma tööd ja ei teata sellisest ropendamisest? vähemalt kustutage vastavad sõnad tekstist ära... damn i'm pissed

                by aiFo: seesuuret... ei ripu 24h interneti otsas... ja miks sa ise s6nu ära ei kustutanud???

                by wiiner: sest see on sinu töö :P ja ok, saan aru et alati ei jõua kohekiiresti...

                Kommentaar


                  kas keegi ütleks mis ajast mis ajani oli tarmo rüütli eesti peatreener... oleks hea kui küllaltki täpsed kuupäevad
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    Ise ei saanud tulla, palju rahvast oli?

                    Kommentaar


                      mitte just eriti palju üks pool väljakust oli peaaegu täiesti tühi... seal kus fännid olid seal oli vist kusagil 100 inimest ja I II ja III sektoris kokku oli kusagil 1000
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        Orginally posted by eestieest

                        kas keegi ütleks mis ajast mis ajani oli tarmo rüütli eesti peatreener... oleks hea kui küllaltki täpsed kuupäevad
                        T.Rüütlit ei maksaks üle ka kiita; vajalikud võidud (EST-AND 1-0) tulid läbi häda ja ajasid jalgpallivaatamise isu mõneks ajaks ära. Tegelikult ei peaks kommenteerima, sest sügavat pettumust ette aimates ma keeldun kohale tulemast (sama eile)
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          sellise ilmaga ei ole võimalik staadionil jalgpalli nautida. eriti veel mänge, mis 0:0 lõpevad.
                          eile nägin seda kohta uudistes, kus keegi (vist zelinski) oli üksi läbi. jube, kui sellisest kohast otse
                          kollkiprile pihku kihutatakse.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            “Varbad hakkasid külmetama ja hääl läks ära,” kurtis Lilleküla staadionil debüüdi teinud väravavaht Mart Poom. “Aga küllap oli fännidel veel külmem. Aitäh neile, kes tulid - vaat need on tõelised jalgpallisõbrad. Nii kommenteeris siis eilset mängu Mart Poom. Mingi respekt peaks futi funktsionääridel fännide suhtes ikka olema. Politsei tegutsemist kohe mitte ei kommenteeri. Arenenud jalgpalliriigist oleme sellise suhtumisega küll väga kaugel.

                            Suured tänud kõigile kes kohale tulid ja koondist toetasid.

                            Kommentaar


                              Kõiki teie kommentaare kuuldes tuleb mul nutt peale , ma kahjuks mängu ise vaadata ei saanud ja ei tea seepärast mängu täpset käiku. Aga kui kuulda mida te siin mainite, et 1-1 olukordadest ei suudetud midagi teha ning ka seda et palli hoidmisega ei saa meie mehed kuidagi hakkama, on lihtsalt vastik kuulda. Muidugi ei jää minagi rahule tulemusega. ahh lihtsalt sõnu on vähe....

                              Kommentaar


                                Ma ei saa aru, kuidas te saate nii kurjasti Eesti koondisest rääkida. Ma armastan koondist samamoodi nagu ma armastaks oma last. Isegi kui ta lillepoti põrandale keerab, ega ma siis ei saa pahandada. Ja mu meelest mängis Eesti eile sitaks hästi.

                                Muuseas ma ootasin niikaua kuni koondis bussi tuli ja ronisin ka bussi .Küsisin iga viimse kui kuti käest plakati taha allkirja. See pidi olema küll mu elu parimad 10 minti.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X