320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lehelt jalgpall.ee

    Esindaja: Toomas Kaldma
    Treener: Aleksei Vasko
    Aadress: Harju tn.6, Tallinn

    Keegi Aleksei Vasko on EJL-i andmetel hetkel Kalju II treener. Muideks selline nimi figureeris ka esindusmeeskonna peatreenerina veel mõni aeg tagasi
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Siin ei oska ma muud öelda, kui saatke Liitu kiri, kus andke teada õiged andmed, Tallinna ja Nõmme omad võivad ka ise kohal käia.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Siin ei oska ma muud öelda, kui saatke Liitu kiri, kus andke teada õiged andmed, Tallinna ja Nõmme omad võivad ka ise kohal käia.
        Andmed pannakse ju registreerimislehe kaudu, seega on liidus õiged andmed olemas ja kala ikka sealpool. Mille krdi pärast peaks keegi veel sinna lolle harima minema?
        Klubisid iga väikse asja pärast trahvida ollakse kohe mihklid ( mitte uibolehed) aga vastupidi on siis tuleb ainult lapselalinat sealt...
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Ma lihtsalt ütlen, et kui klubid märkavad ülesandmislehel puudujääke, siis peaksid nad sellest Liitu teatama. Kui tahate andmeid täpsustada, siis tegutsege.

          Ütlen ühtlasi ka Olympicule asjamehele, kes siiamaani sellest aru pole saanud, mis pole muidugi mingi ilmaime, et mina ei tööta EJLis kohapeal ja teie eest selliseid täpsustusi sinna saatma ei hakka.

          Kommentaar


            sama mees, Aleksei Vasko , on FC HaServ treener-küll oskab töötada........

            Kommentaar


              Kirjutavad, et arena saab koondisemängudeks heasse korda. AGA KES SELLE PASA ÜMBER ARENA ÄRA KORISTAB???? mis mulje väliskülalistele jääb, korralik pasalaager seal praegu

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ma lihtsalt ütlen, et kui klubid märkavad ülesandmislehel puudujääke, siis peaksid nad sellest Liitu teatama. Kui tahate andmeid täpsustada, siis tegutsege.

                Ütlen ühtlasi ka Olympicule asjamehele, kes siiamaani sellest aru pole saanud, mis pole muidugi mingi ilmaime, et mina ei tööta EJLis kohapeal ja teie eest selliseid täpsustusi sinna saatma ei hakka.
                Kle till, kus ma kirjutasin et sina peaks selle ära tegema kellegi eest või kustkohast sa välja lugesid, et minu küsimus liidu jama suhtes oli sulle esitatud?? Tra sa üldse sõna võtad kui pärast jälle mingit sodi ajama tuled? Kõik saavad ju aru, et liitu peab helistama või siis kirja saatma, et need lambad oma vead ära parandaks. Aga mille krdi pärast on vaja üldse registreerimisleht täita kui keegi ei suuda sealt pealt isegi andmeid õigesti maha kirjutada, samas ollakse ise varmad iga asja pärast juuksekarvu ka lõhki ajama, et kedagi kuidagi karistada saaks
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Ja mis sa siis õiendad, saada kiri ära ja tehakse korda. Räägi parem, miks oled neli aastat järjest pingipoisi rollis olnud? Õigemini, pingile pääsesid alles eelmisel aastal.

                  Kommentaar


                    Teema on: Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???
                    Seega täiesti õige koht kus õiendada!
                    Rumalate küsimuste teema on mujal!
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Aga mille krdi pärast on vaja üldse registreerimisleht täita kui keegi ei suuda sealt pealt isegi andmeid õigesti maha kirjutada, samas ollakse ise varmad iga asja pärast juuksekarvu ka lõhki ajama, et kedagi kuidagi karistada saaks
                      Marcello, kuna see Aleksei Vasko on mitme klubi esindajaks läinud, siis on ju loogiline, et tegu on programmi veaga, et mingitel võistkondadel on selline kodanik esindajaks läinud. Selliseid asju juhtub ja need tuleb ära parandada. Kõik eksivad. Midagi keerulist siin pole ja vaielda pole mõtet Kui teil Urmariga on mingi kana kitkuda, siis see on teine teema.

                      Mis puudutab karistamisse, siis ei saa sinuga nõus olla. Tundes neid inimesi, kes võistluste osakonnas töötavad, siis ei ole seal mitte ühtegi, kes tahaks kedagi karistada. Peamised karistused tulenevad sellest, kui keegi kasutab disklafi all olevat või registreerimata mängijat ja kui keegi saab punase kaardi (vägivaldse käitumise eest nt) - esimesed kaks karistust on automaatsed, punase kaardi aga määrab kohtunik. Ega muud moodi võistluste osakonnal "karistada" polegi võimalik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Räägi parem, miks oled neli aastat järjest pingipoisi rollis olnud? Õigemini, pingile pääsesid alles eelmisel aastal.
                        Kurat, ma ei teagi, kas julgen enam sõna võtta. Viimased hooajad vigastustega kimpus olnud ja ei tea, kas eelmise hooaja peale ikka piisavalt mänge sain.

                        Kommentaar


                          Põhikoondise Urmar paneb su kohe paika.

                          Kommentaar


                            Kui tähele panite, siis ma lihtsalt küsisin, mingit paikapanemist ei olnud. Seega nõrganärvilised, olge ikka vaprad edasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas asdf Vaata postitust
                              Ega muud moodi võistluste osakonnal "karistada" polegi võimalik.
                              Mul oli selline tore olukord eelmine hooaeg, mil leidsin võistluste reglemendis lõigu, mida annab kaheti mõista. tegemist oli üleminekute korraga juulikuus mängija puhul, kes sel hetkel pole enam ühtegi meeskonda regatud. Soovides regamist uude meeskonda, EJL keeldus ning tõlgendas juhendi minu kahjuks. Öeldi, et olen juba sel hooajal korra mänginud teises klubis ja juulis, küll juba vaba mängijana, klubi vahetada ei saa. Õnneks Pohlakule kurtes muret sai asi klaariks ja sain ülemineku tehtud.

                              Tahan öelda, et olukorras, kus on võimalik reglementi kahtpidi mõista, võiks EJL olla mängija poolel, mitte toru ära visata, ilmselgelt ärrituda mu väidete peale jms. Töötajad võiks ikka asja mõistusega võtta ja tõlgendada asju mängija kasuks, eriti kui tegemist on kivipalluriga neljandast liigast. Tegemist pole küll antud juhul kellegi karistamisega, kuid sellist suhtumist sõbralikuks nimetada ei saa.

                              Kommentaar


                                Kas mingi aeg ka paika on pandud kui kinnitatud tulemus liidu lehele jõuab? Kohtunikud peavad 48 tunni jooksul pärast mängu protokolli liitu viima aga tulemuste kinnitamine võtab hirmpalju aega. Saan aru, et palju mänge on aga kui klubi mängib pühapäeval ja siis juba kolmapäeval pole kuidagi võimalus omi kalu avastada ja nii võib mitu mängu peesse minna. Meiega oleks nii juhtunud kui poleks õigel ajal saanud küüned taha sellele, et ühel mängijal eelmisest aastast mängukeeld kaartide pärast all. Ma olen töötu, võin andmeid sisestama tulla küll
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X