320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laulujupid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    OK kui kellelgi on selline arvumus et eestieest on normaalne siis ei saa ma sinna midagi parata
    Mis puutub uutesse lauludesse siis ei ole mul nende vastu mittemidagi - peaasi et neid KÕIK TEAKS JA KAASA LAULAKS.
    Kuid ikkagi on mul selline tunne et noorem generatsioon võiks vanad laulud mis pärinevad 90 ndate algusest endale selgeks teha.
    mis puutub Spritesse siis maeelistaksin vana hea guinnessi rida "ole see kes tahad..."

    Kommentaar


      #17
      Võtame nüüd natike hoogu maha ja oleme sõbrad edasi.

      Mul on selline küsimus, et kas leidub selline inimene kellel on CD kõrvetaja, vaba ligipääs internetile ja piisavalt vaba aega. Kes viitsiks koguda ühe plaadi peale lood, mida siis juba staadionil lauldakse. Kojamehe laulu, siis see tulen tagasi võitjana, väike notsu, mässajate laul jne.

      Enne Kasashtani mängu otsiks rahvaga ühe odava õllega kõrtsu ja paneks plaadi mängima, et siis eelmainitud laulude sõnu koos meenutada, kui on juhtunud ununema.

      Kui nüüd selle teema pealt edasi fantaseerida siis võiks ju isegi näiteks enne uut EM-i tsüklit valmis nikerdada kogumiku, mida kannataks ka poodides müüa. Nii oleks laulude õppimise võimalus ka laiematel massidel, kes muidu staadionil ainult niisama karjuvad ja vilistavad.

      Ei hakka keerutama ja ütlen otse välja et ise ma ei tea plaadi tegemisest essugi ja ei evi mingit kujutlust palju ühe plaadi tegemine maksma võib minna. Et eks selle koha pealt targemad inimesed kommenteerivad seda ideed. Vaimusilmas näeksin siis seal nii vanu, kui veel valmimata lugusid, mida annaks staadionil laulda. Olemasolevad laulud võiksid kõlada originaal esituses (tõsi ta on et kasvõi see: “koidikul kui tõuseb päikene” on levinud mitmes esituses) ja mõned lood võiks ju fännikooriga sisse laulda. Oletan et Jalgpallihaigla on jõudsalt kasvav organisatsioon, kes suudab nii palju musikaalseid fänne küll stuudiosse saada, et asi võimsa mulje jätaks.

      Kommentaar


        #18
        kas kõik need lood on kusagil internetis olemas ka või? Või tuleb ise häält kõrgendada ja need \"Plaadile laulda\"? koja laul on netis olemas aga väike notsu?

        A tegelt oleks üldse parem värk kui plaadi mängima panemise asemel ise ette lauldakse, niikuinii ei hoia üks normaalne fänn suud kinni kui see lugu ka plaadi pealt tulex. Või samas, võiks selle plaadi poelettidele paisata ja suurte plagude jaoks pappi kokku korjata
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #19
          a miileks neid üldse plaadi peale vaja on
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            #20
            mis puutub plaadipeale sisse laulmisesse on idee ok,aga kust tuleb raha stuudio kinni plekimiseks?

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by PAPA

              OK kui kellelgi on selline arvumus et eestieest on normaalne siis ei saa ma sinna midagi parata
              hehe unista edasi !
              Ma kukkusin s6imama kuna arvasin, et sa m6tled et oled mingi staar. Su 2 esimest posti olid s6imava sisuga ja ma otsustasin vastata...
              Nyyd teemasse : Et mul on arvuti peal yx eestikeelne laul ja see on Maailmaameeisteeeer, siis tahaks teada kust ylej22nuid saada
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #22
                PAPA mina olengi nooremast genest ja kuna kusagil pole neid vanu laule kirjas siis ma ei oska kohe õppida neid
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Ma ei oska siia omalt poolt midagi lisada aga Papa jutt, jumala õige (kõige kohta). Teema juurde asudes tean öelda et CD-kirjutaja maksab poe lettidel 2000-9000 krooni, toorikud millele neid lugusid lasta aga märksa odavamad alates 9 kroonist. Tean kuna tutaval oli kunagi ja tulevikus soovin ka ise osta aga raha ei ole ning palgapäev alles kaugel ees. Sellest ma aru ei saa kuidas mõni siin tahab neid kodus arvutisse laulda, ei tea. See kvaliteet ei ole üldsegi kuulamist väärt, kuna mikrofon mis tavaliselt arvutitele on moonutab seda päris palju. Ja stuudio rendi hinnast ei oska ma midagi öelda.
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    #24
                    Lihtsalt vahemärkusena: mingi CD kõrvetaja leidmine on käkitegu, 5 minti ja olemas.

                    Ainus probleem: kust need laulud saada?

                    Lahendus:
                    1) mingil kandilisel olemas - siis saaksin ümber lindistada selle arvutisse ning edasi juba naljamäng
                    2) vinüülil olemas - natuke keerulisem, kuid mitte ka tappev.

                    Seega: otsige laulud üles, sest ülejäänud teostus on ülilihtne.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      CD kirjutaja

                      Endal olemas...asun aga tartus

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Martin

                        Lihtsalt vahemärkusena: mingi CD kõrvetaja leidmine on käkitegu, 5 minti ja olemas.

                        Ainus probleem: kust need laulud saada?

                        Lahendus:
                        1) mingil kandilisel olemas - siis saaksin ümber lindistada selle arvutisse ning edasi juba naljamäng
                        2) vinüülil olemas - natuke keerulisem, kuid mitte ka tappev.

                        Seega: otsige laulud üles, sest ülejäänud teostus on ülilihtne.
                        loe PC Formatit sest seal oli kord kirjas kuda teha vinüülist korraliku soundiga arvuti vail
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          Laulud

                          See mässajate laul on mul mp3'na plaadil olemas.
                          It says so in the scriptures!

                          Kommentaar


                            #28
                            Papa ja kõik teised asjaosalised ,tundub ,et on võimalik teha nii CD ,kui ka kassett. Kõigepealt vanad laulud ja siis tuleb asuda uute kallale. Uueks EM- tsükliks peame olema korralikult organiseerunud, ootan Jalgpallihaiglalt mingitki tegevust,praegu küll peale nimetuse ,rohkem pole kuulnud. Mõtteid on palju ,mida teostada. Kuhu on kadunud Jalgpallihaigla ajaleht, mis suvel oli päris hea lugeda? Peab hakkama enne koondise mängu mõnes pubis harjutamas käima,nii kaua kui staadionil veel pubi pole.Ise tean kõike laule peast aga noortel on vaja ajutreeningut.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29
                              Meil on lipp valmis.Mis puutub "väike notsu" laulu siis selle originaal on Grren Jelly" oma "Kolm väikest põrsast".Selle loo tegi kunagi mingi Põlva Punk pand nime ei mäleta ära .Refrään eestikeeles kõlab.
                              VÄIKE NOTSU VÄIKE NOTSU
                              LASE MIND SISSE
                              EI SAA LASTA
                              SEST SUL EI OLE TISSE
                              MUL POHHUI MUL POHHUI
                              MA NIKUN LÄBI UKSE
                              MUL POHHUI MUL POHHUI
                              MA NIKUN LÄBI UKSE.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #30
                                Üks teine laulujupp mida tasapisi on juurutatud selle originaal pärineb ans."Twister Sisters"ilt kus iga kord vaheldub vastase nimi.
                                KASAHHI SAAB NÜÜD KOTTI
                                KASAHHI SAAB KOTTI
                                KASAHHI SAAB NÜÜD KOTTI
                                JA IGA PÄÄ ÄÄ ÄÄ EEEV.
                                JA IGA PÄÄ ÄÄ ÄÄ EEEV.
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X