320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laulujupid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Orginally posted by aiFo
    njaa... selle laulu tegid minu jaoks pisut vastumeelseks miskised otepää kaagid, kes yyrgasid seda eelmisel talvel, pärast mm'i kulda...
    Nujah.. sai isegi selle peale mõeldud, aga mu meelest on see sellest hoolimata tore viisijupp. Pealegi unustatakse varsti ära, et mingile veerpalule seda lauldi .

    PS kõlagu see nii naiivselt kui tahes, ma siiski ei usu, et Veerpalu patustas.

    Kommentaar


      #47
      Orginally posted by gaskoff

      kyps, see oli ju ka päris ülbe:
      \"On ainult kaks Roobat...\"
      Kuule oli see mingi minu vindise peaga tehtud vaimusünnitus?

      Kommentaar


        #48
        Täpselt! Peale portugali mängu. Krt, ise sai sellise viisijupiga maha ja ei mäletagi?! Eks ta ole, et parimad lood sünnivad ikka joogisena või pohmakas, nagu näiteks "Yesterday".

        Kommentaar


          #49
          Pääle ilusat mängu võiks meeskonda tänada "nad elagu" viisil lauldava "Me täname" lauluga

          Meenus veel selline vahva ja vist ka tuntud laul Kalle Kustast. Ei ole eriti keeruline viis. Pane aga vajalikud sõnad viisi külge ja ajab asja ära.

          Kommentaar


            #50
            Mina plen nõus stuudios sisse laulma.
            Elame Näeme mis saab?

            Kommentaar


              #51
              Mul selline lauluke mis peax meelitama ligi naisi.viis on mingi U.S.A. tradotsionaal.Isegi "Scooter"il on sellest kaver.
              TE KUULGE NAISED
              TE TULGE MUL KÜLLA
              JA VÕTKE KAASA VIINA
              ET SIIS VÕIKS JUUA
              KÕIK SEAD LUIGEKS
              JA TERVE ÖÖ VÕIKS SIIS TEHA
              TRA LLAAALLA LA LAAAA.
              kui keegi onteis käinud "Kulo" või "Fontaneros"e kontserdil siis peaks see lugu tuttav olema!
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #52
                Kas see Twisted sisteri lugu ei olnud mitte "When I gonna taken", sellist ma kyll tean on teine jah lobus lugu. Ja kui moni grafomaan suudaks akki pisikesed sonad valja moelda viisile "me pole enam vaikesed", mu arust see kolaks vutifannide lauluna paris hasti.

                Kommentaar


                  #53
                  Oscris sul jummala õigus nii see lugu jah kõlab mis aga puutub Me pole enam väikesed,siis loodame kevadele.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #54
                    Kas ma sain õieti aru, et Sa mõtlesid kevade all 27. märtsi?
                    jürgen
                    Jalgpallihaigla liige NR. 69

                    Kommentaar


                      #55
                      Sul jummala õigus ikka Venemaa versus Eesti.Meil mitu pikka külma talvekuud mõtteid mõlgutada.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #56
                        Kui nüüd inglishis õigesti kirjutada, siis oli see lugu "We're Not Gonna Take It" BTW selle eelmise emotikoni nimi on reiv????
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar

                        Working...
                        X