320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iisrael

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

    Algselt postitas IndrekL


    EESTI POOOLITSEEI!

    Mõnusalt peedistavad inimesi...
    OOOOjaaaaa kuidas need mendid seal staadioni ümbruses inimesi maha võtsid......ja oi raisk kui ülbelt nad suhtlesid inimestega......\"mis sa tahad väita,et sa pole joonud raisk või\"?\"tõmba eemale raisk kui sa ei taha kongi sattuda!\"...\"mida sa raisk ütlesi\" jne.Ühel nendest oli \"RAISK\" iga lause alguses keskel ja lõpus.

    To serve and protect raisk
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

      Haha, kõige parem oli see, kui ta ütles mulle, et ma olen joobes ja ma talle vastasin, et päris olengi, mille peale ta vastas mulle, et vaata oma silmi mees. Normaalne.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

        Eesti polnud seda ära teeninud. Hakkab vist korduma aasta 2005, kus vaatamata üliheale mängupildile me kaotame.Öeldakse, et õnn soosib tugevamaid, aga kus kurat, Eesti oli ju juutidest tugevam. Oleks me samasugust mängu näidanud Makedoonia vastu, siis oleks me nende puuri vist ääreni täis tagunud. Kohtunik vilistas mängu alguse Iisraelile, mängu lõpupoole tuli kohtuniku katus tagasi ja tegi enam-vähem normaalseid otsuseid. Jelle, keskendu siis nüüd ikka rünnakute lihvimisele. Kaitse ja poolik on super-head

        PS: Kas ma olen viltuse silmavaatega, või oli collati suluseisus värava löömis hetkel???

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

          minu arvamus mängust: Palju häid vaheltlõikeid eestilt, aga nende ärakasutamine 0. kui vaid meil oleks oma C.Ronaldo oleks asi korras, pole kedagi kes suudaks vedad palli nagu näiteks juutide nr. 20. Väga lihtsalt mindi läbi ja tehti hea sööt, seda oleks eestil ka vaja teha, aga näed pole. Viikmäe võiks vahetusse jätta ja keegi kiirem ja parem asemele panna

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

            Algselt postitas kertz12

            PS: Kas ma olen viltuse silmavaatega, või oli collati suluseisus värava löömis hetkel???
            Ka mina nägin seda, 101% oli vend sulus esimese pealelöögi ajal. Samamoodi näitas ka Poom kuid kasu polnud tilligi. Ilus mäng oli muidu.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

              Noh Eesti mängis paremini, kui Makedoonia vastu. Kas see Colautti oli suluseisus või mitte oli jumala (loe kohtuniku) otsustada, kuid värav oli iseenesest Eesti kaitse puhas bläkk. Parimad olid Dmitrijev, Oper ja Klavan. Piiroja oli jah võitluslik, aga see sihitu metsikus lõpuks ju midagi ei toonud. Niimoodi murrab varsti ninaluu.
              Viikmäe case. Ma arvan, et see et ta mängib poolkaitse ääres ei olene mitte temast, vaid on Jelle crap. Samuti kordan nagu peale Makedoonia mängu vahetusi võiks varem teha. Vassiljevi tulles mäng muutus aktiivsemaks.
              Pudeliloopijatele. Kuradi sead! Tahate vist hirmsasti, et Eesti mängib mõne mängu tühjade tribüünide ees või neutraalsel väljakul. Minu arust tuleks sellistele imbetsillidele anda staadionikeeld. Kaine peaga argpüksid, purjus peaga purskab pükstest alati midagi välja.
              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                Algselt postitas Matis

                Piiroja oli jah võitluslik, aga see sihitu metsikus lõpuks ju midagi ei toonud. Niimoodi murrab varsti ninaluu.
                Kuulukse, et murdiski...oli see tal nüüd 3. või 4. kord?
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                  Algselt postitas sicmic


                  Algselt postitas Matis

                  Piiroja oli jah võitluslik, aga see sihitu metsikus lõpuks ju midagi ei toonud. Niimoodi murrab varsti ninaluu.

                  Kuulukse, et murdiski...oli see tal nüüd 3. või 4. kord?
                  Vist isegi neljas kord. Pisut võiks ennast hoida
                  Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                    Algselt postitas Matis


                    Algselt postitas sicmic


                    Algselt postitas Matis

                    Piiroja oli jah võitluslik, aga see sihitu metsikus lõpuks ju midagi ei toonud. Niimoodi murrab varsti ninaluu.

                    Kuulukse, et murdiski...oli see tal nüüd 3. või 4. kord?
                    Vist isegi neljas kord. Pisut võiks ennast hoida

                    5 kord

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                      Kes neid kordi ikka enam loeb....aga rubilnik on tal suur küll.
                      Mu satsi väravahil kästi nt õlle maha kallata...Araldo ütles, et parem kallab kõrri kui maha
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                        Egas pilte pole kellegil?
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                          ääretult nuker on vaadata viikmäe võimalust ja veel nukram neemelo pea lööki üle värava 3-4 meetrilt, oh tarmo tarmo

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                            Algselt postitas eestimees


                            ääretult nuker on vaadata viikmäe võimalust ja veel nukram neemelo pea lööki üle värava 3-4 meetrilt, oh tarmo tarmo
                            kust vaatad seda? netti ei ole kellelgi üles lastud video???

                            selline natsa offtopic, kas koondise ametlik kodus mängimise särk on valge?? uefa.com väidab küll seda. http://www.uefa.com/competitions/EURO/Teams/Team=56556/index.html
                            Eesti surub kõik vastased vastu muru
                            ja teeb neist üldse saepuru.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                              Algselt postitas god


                              Algselt postitas eestimees


                              ääretult nuker on vaadata viikmäe võimalust ja veel nukram neemelo pea lööki üle värava 3-4 meetrilt, oh tarmo tarmo
                              kust vaatad seda? netti ei ole kellegi üle lastud video???

                              selline natsa offtopic, kas koondise ametlik kodus mängimise särk on valge?? uefa.com väidab küll seda. http://www.uefa.com/competitions/EURO/Teams/Team=56556/index.html
                              UEFA ametlik leiht ajab pidevalt pada, seda on raske uskuda.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                                äkki nüüd oleks aeg enne venkude mängu kokkuleppida üks sõprusmäng mõne nõrgemaga, näiteks san marino :P saavad poisid vähekene harjutada väravate löömist
                                Eesti surub kõik vastased vastu muru
                                ja teeb neist üldse saepuru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X