320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uh ,uh! Kõva sõna .Ehk lööb isegi Läti rekordi ära. Ühelgi spordialal pole midagi sellist vastu panna.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Ühelgi spordialal pole midagi sellist vastu panna.

      Kas kui mõned aastad tagasi toimus Soome ralli ei käinud Märtinit toetamas mitu tuhat eestlast...

      Aga väga kõva igatahes, eriti arvestades seda, et Inglismaa asub mõnigi miil kaugemal kui Soome

      Kommentaar


        Algselt postitas räim Vaata postitust
        Kas kui mõned aastad tagasi toimus Soome ralli ei käinud Märtinit toetamas mitu tuhat eestlast...

        Aga väga kõva igatahes, eriti arvestades seda, et Inglismaa asub mõnigi miil kaugemal kui Soome
        Lehtedes räägiti isegi kümnest tuhandest Eesti fännist..
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          nonii, vähem kui 3 kuud Londoni reisini. varsti võib kiire hakata öömaja kinni panekuga... ise sai broneeritud 6-se kambaga sinna koht: http://www.hostellondon.com/availabi...elNumber.13682

          kuupäevadeks siis 8.-14.10

          Kommentaar


            Algselt postitas räim Vaata postitust
            nonii, vähem kui 3 kuud Londoni reisini. varsti võib kiire hakata öömaja kinni panekuga... ise sai broneeritud 6-se kambaga sinna koht:
            heh, põhimõtteliselt sama koht 11.-15.10 ja viiene seltskond, bronn sai tehtud juba mõni aeg tagasi .
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar



              Ise vist plaan sinna minna. Hostelis kokku 800 kohta ning mis kõige olulisem ----> Happy hour is 18:00 to 21:00, when all drinks are only 1.50 GBP.

              Kommentaar


                Inglismaa jalgpallikoondis võõrustab Eestit laupäeval, 13. oktoobril peetavas 2008. aasta EM-valikmängus kuulsal 90 000-kohalisel Wembley staadionil Londonis.

                Praeguseks on omale pileti nimetatud kohtumisele broneerinud 1237 Eesti koondise poolehoidjat.

                Pääse 13. oktoobri mängule maksab Inglismaa Jalgpalliliidu teatel 40–50 Suurbritannia naelsterlingit ehk 933–1166 Eesti krooni (1 naelsterling = 23,3157 krooni).

                Eesti Jalgpalli Liidus (EJL) võetakse pääsmete broneeringuid vastu kuni 13. augustini, misjärel toimub piletite eest tasumine (broneeringu teinud inimestega võetakse ühendust).

                Pileti broneerimiseks tuleb saata e-kiri aadressile katrin@jalgpall.ee, kirjas tuleb märkida oma nimi, soovitud piletite arv ning kontaktandmed.

                Seni on Eesti jalgpallikoondise toetajaskond võõrsil peetud kohtumistes olnud suurim Riias, kui 2004. aasta 13. oktoobril viibis Skonto staadionil Läti – Eesti MM-valikmängul 1200 Eesti vutisõpra.

                EESTI JALGPALLI LIIT
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Nüüd võib juba kindlalt öelda ,et London on see Euroopa pealinn ,kuhu kõige rohkem eestlasi korraga on reisinud ning kuupäev 13. okt. 2007.a.
                  Jätame mõningate indiviidide rahustuseks Soome vodka-ralli- turismi kõrvale
                  Võimas ,pakun välja ,et lõppkokkuvõtteks tiksub 2000 täis ja seda massi oleks vaja staadionil normaalselt ja ühehäälselt kõlama panna. Võibolla peaks Laulupeo juhtidelt abi paluma
                  See näitab ,et ka Eesti on jalgpallil väga palju perspektiivi ja huvilisi . Olgugi ,et vastaseks on jalgpalli sünnimaa aga ma ei kahtle ,et alagrupis Soomega kohtudes oleks seis sama . Kuidas seda huvi kohaliku liiga vastu äratada? See on pähkel!
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    odavalt inglismaale

                    väga kahetsusväärsetel ja ootamatutel asjaoludel pean loobuma seekord inglismaa mängust. Seetõttu üle ka lennupiletid, mis bronnitud juba tükk aega tagasi, mistõttu saan need nüüd müüki panna soodsa hinnaga.

                    Niisiis pakun välja 11/10 16.30 riia-london, 14/10 18.05 london-riia. Baltic Air.
                    Pilet peaks praegu ostes maksma üle 3000kr, mina pakun 2000 krooniga + reisija ümber regamine.

                    Levitage infot sõpradele, suurendage eesti fänniarmeed!

                    Huvilised: villllem@hotmail.com 5168521

                    Kommentaar


                      Algselt postitas überalles Vaata postitust
                      väga kahetsusväärsetel ja ootamatutel asjaoludel pean loobuma seekord inglismaa mängust. Seetõttu üle ka lennupiletid, mis bronnitud juba tükk aega tagasi, mistõttu saan need nüüd müüki panna soodsa hinnaga.

                      Niisiis pakun välja 11/10 16.30 riia-london, 14/10 18.05 london-riia. Baltic Air.
                      Pilet peaks praegu ostes maksma üle 3000kr, mina pakun 2000 krooniga + reisija ümber regamine.

                      Levitage infot sõpradele, suurendage eesti fänniarmeed!

                      Huvilised: villllem@hotmail.com 5168521
                      see pole sugugi soodne hind. arvestades seda, et sina ostsid selle kunagi palju väiksema hinnaga kui 2000 ja praegu on easyjetis ka paremad pakkumised. +riiga sõit ja reisija ümber regamine. kokkuvõtteks läheb ikkagi kuskil 3000kr
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Ise vist olen suht kindel mineja 13-16.okt, Estonian Airiga. Aga oskab keegi öelda, et kuidas selle alaealise lendamisega on, nimelt mul pole saatijat kaasas.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Ma ei tea, kuidas hetkel on, aga 3 a tagasi lendas mu perekonnatuttav 6-aastasena Tallinnast San Fransiscosse, ilma saatjata. Umbes midagi sellist oli, et stjuardess oli nagu saatjaks. Soovitaks kuskilt järgi küsida(reisibürood vms.)
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Evu Vaata postitust
                            Ise vist olen suht kindel mineja 13-16.okt, Estonian Airiga. Aga oskab keegi öelda, et kuidas selle alaealise lendamisega on, nimelt mul pole saatijat kaasas.
                            Nädala eest Londonisse lennates kuulsin pealt sellist lauset passikontrollis riiki sisenedes: "You are a minor and minors not allowed to enter the country alone".

                            Tol noormehel oli küll ka saatja tagapool olemas, aga igal juhul soovitan enne reisile minekut see asi korda ajada. Mõne aasta eest käisin isegi üksi UK-s, siis töötas selline dokument nagu "vanema kiri" vms. Ei mäleta täpselt enam.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              Ise vist olen suht kindel mineja 13-16.okt, Estonian Airiga. Aga oskab keegi öelda, et kuidas selle alaealise lendamisega on, nimelt mul pole saatijat kaasas.
                              Minu teada on nii ,et Tallinnast vanemaga koos Check-ini ja kui läbi turvavärava lähed siis tuleb saatja ja aitab su lennukile lennukil pead ise hakkama saama ja teises lennujaamas aitab saatja su turvast ja piirikontrollist läbi ja annab su üle teisele sinu tuttavale täiskasvanule.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                Ise vist olen suht kindel mineja 13-16.okt, Estonian Airiga. Aga oskab keegi öelda, et kuidas selle alaealise lendamisega on, nimelt mul pole saatijat kaasas.
                                Olen ise käinud suht tihti EA-ga Londoni vahet... alates 16 eluaastast.... ning ei ole selle aja jooksul kordagi probleeme tekkinud. Tallinna lennujaama olen ilma saatjata läinud.... check-in i ise teinud... pole nagu probleeme tekkinud. Vaid 2 korral 10 on kysitud mult londonis, kas mul on keegi lennujaamas vastas ning andnud mulle visiitkaardi lennujaama numbriga, kui midagi peaks juhtima. Aga keegi nyyd kontrollinud kyll pole, et kas mul yldse on keegi vastas v6i mitte nii et vabalt v6iks ka nats udu ajada. Kuigi tegelikult need piiritöötajad vaaatvad ka kuidas sa keelt valdad, st. kas sa saad aru k6igest mida ta sult kysib. Igal juhul, kui sa 16-17 oled, ei tohiks probleeme tekkida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X