320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas manpe Vaata postitust
    Miks Rooneyt Eestis ei näe ?
    Milleks esitada lolle küsimusi kui on olemas http://uefa.com
    England go to Estonia on 6 June without Rooney, suspended after a booking tonight
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Milleks esitada lolle küsimusi kui on olemas http://uefa.com
      England go to Estonia on 6 June without Rooney, suspended after a booking tonight
      Täiesti asja- ja teemakohane küsimus oli. Ning seal Uefa lehel annab ka otsida uudiseid. Kui Rooney ei mängi, siis on paha... ta hetkel kõige mõttetum ründaja Inglismaa koondises - mitte ühtegi kolli viimase 16 mängu jooksul.

      Kommentaar


        Algselt postitas manpe Vaata postitust
        Täiesti asja- ja teemakohane küsimus oli. Ning seal Uefa lehel annab ka otsida uudiseid. Kui Rooney ei mängi, siis on paha... ta hetkel kõige mõttetum ründaja Inglismaa koondises - mitte ühtegi kolli viimase 16 mängu jooksul.
        no kõik uudised eestis ju aint sellest räägivad siis on ju mõttetu. mingine späänikust kommentaator ütles cole'i kohta sama aga sellega ta eksis

        Kommentaar


          Algselt postitas manpe Vaata postitust
          Ning seal Uefa lehel annab ka otsida uudiseid.
          No tõesti.Võta endale juhtkoer kui nii pime oled...
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas manpe Vaata postitust
            Täiesti asja- ja teemakohane küsimus oli. Ning seal Uefa lehel annab ka otsida uudiseid. Kui Rooney ei mängi, siis on paha... ta hetkel kõige mõttetum ründaja Inglismaa koondises - mitte ühtegi kolli viimase 16 mängu jooksul.
            Eesti vastu ei peakski Rooney väravat lööma, ta võiks joosta koos palliga väravasse.
            Sellise tasemega mängija oleks isegi üli-alavormis Eestile ohtlik.
            MU FCUK

            Kommentaar


              Head mehed ka muidugi, kes hindavad ründaja vormi ja panust meeskonda ainult selle järgi, kui palju ta väravaid lööb. Olles viimase paari kuu jooksul jälginud sisuliselt kõiki Rooney esitusi punases (või valges) särgis, julgen ma küll öelda, et ta on hetkel tegelikult ikka kuradi heas hoos. Nii et ehkki ManU fännina oleks ma kindlasti tahtnud teda Lilleküla murul näha, on mul Eesti toetajana väga hea meel, et ta kõrvale jääb.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Mida te siin mölisete, et Rooney ei tule.
                Jumal andis jällegi meiel märku ja meile võimaluse! See kõik ju parandab esti žansse. Aga Inglismaal on sama olukord, nagu Venemaal. Paar põhikoosseisu meest ei tee mingit kriisi, nagu meil siiamaani olnud.
                Ja koondislased!
                -Hoitke ennast tervena inglismaa mängule Me ootame kövat lahingut.
                PS.

                Kommentaar


                  Kas siin võib ka kodumängu värke arutada?

                  Tallinn tall order
                  by Paul Wilson (Guardian)


                  The first striker on Steve McClaren's England teamsheet in Estonia has to be Peter Crouch. With Wayne Rooney suspended, even if Michael Owen is fit again by then, and even if Andy Johnson is banging in the goals for Everton, a game against a small team like Estonia calls for a big guy like Crouch.

                  Why? Because Estonia are highly likely to pack their defence and play for a draw, just as Israel and Andorra have just done. And the one thing McClaren's England conclusively proved in those two matches is that pace does not count for much if there is no space behind a defence to run into.

                  What England need, in a situation such as that, is a forward with the ball skills to beat an opponent or two and make space for himself or a chance for a colleague. But Aaron Lennon is more of a kick-and-chase winger than a wizard of the dribble, Paul Gascoigne retired years ago and Cristiano Ronaldo is ineligible.

                  Joe Cole is the best bet, though he has been injured all season. So in Tallinn, bring on Crouch, with his height and his new, improved heading ability, and let's have a barrage of high balls aimed in his direction. And let's not be apologetic about it either. England have no obligation to play fancy football against teams determined just to shut up shop and, to be honest, they have no aptitude for it either. Two can play ugly. Let's just take the points and move on, as McClaren would say.


                  Latest news, sport, business, comment, analysis and reviews from the Guardian, the world's leading liberal voice
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    hea, Piiroja peaks Crouchi õhus ära ownima

                    Kommentaar


                      kogunemine

                      aga kas me siis saame k6ik kokku trafalgar squaril v...tra see oleks mu elu unistus seal seista koos teiega...ja lihtsalt laulda terve p2ev. see saab olema midagi sellist, mida juhtub vaid kord elus. tyybid, aga siis trafalgar square jah...ja sealt v6tame siis rongi ja l2hme m2ngule. loodan, et end enne m2ngu surnuks ei joo ja ikka m2ngule pihta kah saan. see saab olema mu suurim p2ev. ekstaas ekstaas ekstaas ...
                      ja ma ei leia kysim2rki kah yles, mingi imelik klaviatuur
                      jalgpallifänniks ei saada, vaid sünnitakse

                      Kommentaar


                        heh, mul tekkis lennupiletite ostmise ajal ehk siis mõni nädal tagasi selline ärevus, et mäng toimub kohe-kohe aga 13.10 võiks suuremat sorti kogunemise-laulupeo ehk jalgpalli-ESTO korraldada küll
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Manchester Unitedi lehel oli siis selline uudis:

                          "In other news, The Sun reckons Alan Smith is in line for an England recall for the make-or-break Euro 2008 qualifier in Estonia in June."

                          Ma loodan, siis Inglise koondise koosseisus näha selliseid vendi:

                          Rooney, Smith rünnakus
                          Carrick poolkaitses
                          Ferdinand, G. Neville kaitses

                          Siis pool meeskonda on Manchester United. Muidugi Crouch, Gerrard, Lampard, Cole jne., niiet päris vingeid mängijaid saab näha. Ainult, et mõnesmõttes kahju vaadata, kui Eesti nii suurelt võidab. Manchesteri mängijad nagu oma mängijad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas extrance Vaata postitust
                            Manchester Unitedi lehel oli siis selline uudis:

                            "In other news, The Sun reckons Alan Smith is in line for an England recall for the make-or-break Euro 2008 qualifier in Estonia in June."

                            Ma loodan, siis Inglise koondise koosseisus näha selliseid vendi:

                            Rooney, Smith rünnakus
                            Carrick poolkaitses
                            Ferdinand, G. Neville kaitses
                            Nagu mainitud Rooney on kaartidega eemal

                            Kommentaar


                              Mina +1 sõidame EA ga Tallinnast 13-16.

                              Teiste kohta täpsustan hiljem.

                              Kokku läks 2 inimest edasi-tagasi 3106 ehk 1553 per kärs.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                mina + n elame sel ajal inglismaal ja tuleme riigi eri nurkadest kohale
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X