320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mayhem
    Kuule sitys, tõesti situ perse, kaua võib seda teemat reostada
    Päevalehe teadet ei kirjutanud mina,... aga "situ perse" on tõeliselt teemakohane postitus. Ja veel milline sõnademäng... uskumatu... muide kas sa oled Ellen Niidu sohilaps???

    Kommentaar


      Algselt postitas sitys Vaata postitust
      ... mis, kas Kukerpillid ei sobi sulle? Pakusin lihtsalt ühe võimaliku variandi välja, ega ma ei teadnud, et sulle õllesummeri stiilis esinejad ei meeldi.

      Sorry, aga sinu lemmikbändide Anaconda ja Dynamindi eest mina maksta ei taha ja lihtsalt käest kinni cumbaja my lord ma sinu kombel kah ümiseda ei taha.
      kahju et sulle "cumbaja my lord" ei sobi, aga kukerpille võid sa terve londoni peale sadades leida, pole vaja omi kaasa tuua.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        seenehooaeg on tõesti täies hoos, aga tahaks konkreetseid meelemürgistatud seenekesi, sest näide on palju lubav

        Kommentaar


          Algselt postitas P6der Vaata postitust
          meid kuus, 12-15 oktoober Ryanairiga, Generators. Kes oskab öelda palju viina võib Uk-sse võtta per kärss?
          Kanna hoolt, et kott ikka kogu koorma vastu peab, sest katkise kotiga pole midagi teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas P6der Vaata postitust
            meid kuus, 12-15 oktoober Ryanairiga, Generators. Kes oskab öelda palju viina võib Uk-sse võtta per kärss?

            kindlasti paki see kange alks omal käsipagasisse, siis on garanteeritud, et sa selle lennujaamas juba ära jood
            või kui lased selle lennuki pakiruumi panna, siis on kindel, et pärast on sul kotis hunnik klaasikilde.

            Kommentaar


              Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
              kindlasti paki see kange alks omal käsipagasisse, siis on garanteeritud, et sa selle lennujaamas juba ära jood
              või kui lased selle lennuki pakiruumi panna, siis on kindel, et pärast on sul kotis hunnik klaasikilde.
              Tõsi ta on, sest lennukisse ju vedelat lõhkeainet kaasa võtta pole lubatud.
              Aga mis puutub kildudesse, siis viimaselt reisilt naastes olid mõlemad veinid terved, ainult üks õllepurk oli veidi muljuda saanud.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Tõsi ta on, sest lennukisse ju vedelat lõhkeainet kaasa võtta pole lubatud.
                Aga mis puutub kildudesse, siis viimaselt reisilt naastes olid mõlemad veinid terved, ainult üks õllepurk oli veidi muljuda saanud.
                ptüi-ptüi-ptüi-ptüi igas suunas, kuid minu viinad on ka alati terveks jäänud. Kuid ma pakin nad oskuslikult riiete sisse. Ehk on sellest abi.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Just, vanaema alukad aitavad alati.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    sellest on hea 10 aastat möödas, kui mul ühel lennureisil oli kohvris seep keskelt pooleks läinud ja see seep ei olnud teps mitte kuskil kohvri servas.

                    Kommentaar


                      Õnneks müüakse ka kangemat kraami plasttaaras. Aga härrad, ega me siis ometi sinna jooma lähe? Ikka kultuur ja värk olgu hotellitoas kaanimisele eelistatud.

                      Kommentaar


                        Eks enamus ajast istume ju nagunii kõrtsides. Kronenbourg - here I come!

                        Kommentaar


                          Hei sõbrad!! Võtaks nüüd teemaks selle eestlaste kodukõrtsi tegemise Londonis. Mu ühed tuttavad käisid selle idee välja aga kahjuks pole nüüd nendega enam kontakti saanud. Kellel on Londonis sõpru ,kes oleksid võimelised mõne pubiga kokku leppima ,et eestlased käiksid seal ja tavaliselt saab siis ka õllele ja muule kraamile soodsamaid hindu jne,.
                          Esimesed fännid siitpoolt stardivad juba ilmselt kusagil 8-9. okt. ja suuremad seltskonnad 10-11. okt. Nii ,et kolm neli päeva enne mängu oleks hea üheskoos jaurata ja lippe üles riputada. Mõned mõtted on veel seoses selle väikese Eesrti Majaga ,kui me selle saame.
                          Ehk loeb seda mõni Inglismaal resideeruv fänn siis võiks mulle meilida taskupudel@hot.ee või info@supportergrupp.ee
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            keegi oskaks soovitada mingit hostelit, kuhu minna(kus oleks teisi eestlasi ka), kuna algul pidin londonis sõbra pool ööbima, kuid ta ei viibi sel hetkel seal ja nüüd tahaks mingit öömaja! järsku kellelgi mõni koht üle kuskil, olen londonis 12.okt-14.okt? aitäh.

                            Kommentaar


                              Generator Hostelis on väga palju eestlasti. Üle viiekümne isegi.

                              Award winning design and experience hostels and boutique hotels in Europe and USA. Book today for affordable luxury and free cancellation until 24hrs before check-in.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                kas keegi teab mõnda suuremat jalgpalli poodi Londonis , kus oleks igast tiimide kaupa ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X