320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas benny Vaata postitust
    viis mintti?????????? ma kucusinn wel s6brad ka kylla ja naersime aint koon tise yle ja ma pole mingi narkko maan nagu sina :S ainult 6lut v6tan jaa see ka un suht kallis ett m6nusaltt vintisex j22da nii et kui chelsea m2ngud un vahest sell p2rast kangemat v6etut
    Viiest minutist rääkis keegi kommentaarides mis olid artikli all avalehel!!!!!!!!!

    Algselt postitas Olympi Vaata postitust
    sina nüüd küll 26 ei ole, või kui oled, siis oled sa narkosõltlane
    Ära ütle talle nii. mina olen narkko maan.
    Algselt postitas Cule
    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

    Kommentaar


      p2ris ulengi 6elnud ett ma viis mintti naersin ma naersin k6vasti kauem ja pea legi ma ple isegi lugent pealehe artikklit
      camon you bluus! chelsea!

      Kommentaar


        Algselt postitas benny Vaata postitust
        p2ris ulengi 6elnud ett ma viis mintti naersin ma naersin k6vasti kauem ja pea legi ma ple isegi lugent pealehe artikklit
        See seal polnudki sina, kes seda ütles.
        Algselt postitas Cule
        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

        Kommentaar


          sina ytlesid wa???????
          camon you bluus! chelsea!

          Kommentaar


            benny äkki muudaks asukoha narvaks, ja suu õmblustega kinni?

            Kommentaar


              Algselt postitas benny Vaata postitust
              sina ytlesid wa???????
              Ei, mina pole seal kommenteerinud ja minu meelest see mäng naljakas ka polnud.
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                Algselt postitas greystone Vaata postitust
                irf XDXD rate keel on jh norm asi ikka

                minu arust oli mängu parim hannah, kes suutis suurepäraselt hümne laulda, kuskilt saaks tema save the queen uuesti kuulda? kasvõi videona, tahaks kangesti veel kuulata, kõrv lausa puhkas mõlema hümni peal
                Minute-by-minute report: Can England keep their Euro 2008 qualification campaign on track against Estonia? Find out now with Tom Lutz.


                sa pold ainuke kellele hanna silma jäi :=)

                Kommentaar


                  Tahaks teada mitmenda palli Rähn oma väravasse kõmmutas juba ? :S

                  Kommentaar


                    Algselt postitas benny Vaata postitust
                    waatasin m2ngu ainult se p2rast et tahtcin writ phillips lampard ja colesid 2ra n2ha aga p2ris hea etenduse pakkus eesti koondis naersin tykk aega teleka ees!!!!!!!!!! piiroja on ehe koba peksab juba p2ris mitmentat m2ngu prakktiliselt oma v2ravasse kuss v2rava vahil ei j22 muud yle kui sisse lasda irwww terry ainult naeriz eesti koondise m2ngu peale nagu minagi olex aeg laiali saata see mees kond!!!!! ainultt lindpere oli normall placil tema 2kki saab kunagi chelsea eest m2ngida aga poomil v6i yhelgi teisel pole mingitkki lootust hahahahaha
                    ma salvestaks selle aasta postituse auhinna tarvis...
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Algselt postitas benny Vaata postitust
                      p2ris ulengi 6elnud ett ma viis mintti naersin ma naersin k6vasti kauem ja pea legi ma ple isegi lugent pealehe artikklit
                      Düsgraafik või mingi mega taun oled ?

                      Kommentaar


                        Väga kahju siis.

                        Aga keegi oskab öelda mitmenda palli Rähn meie väravasse juba ajas ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                          Väga kahju siis.

                          Aga keegi oskab öelda mitmenda palli Rähn meie väravasse juba ajas ?
                          et keegi teab öelda mitmes foorumlane see on siin kes nii küsib..lugege teemat veidi eespool saab ka vastuse...ja ilus värav oli..kuigi valele poole...

                          paljud nagu arvaks et tahtiski nii sisse lüüa või,ikka juhtub mis teha...

                          tuleb neid väravaid veel..nii rähnilt kui piirojalt... öoodab et mitte valikmängudes
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas benny Vaata postitust
                            waatasin m2ngu ainult se p2rast et tahtcin writ phillips lampard ja colesid 2ra n2ha aga p2ris hea etenduse pakkus eesti koondis naersin tykk aega teleka ees!!!!!!!!!! piiroja on ehe koba peksab juba p2ris mitmentat m2ngu prakktiliselt oma v2ravasse kuss v2rava vahil ei j22 muud yle kui sisse lasda irwww terry ainult naeriz eesti koondise m2ngu peale nagu minagi olex aeg laiali saata see mees kond!!!!! ainultt lindpere oli normall placil tema 2kki saab kunagi chelsea eest m2ngida aga poomil v6i yhelgi teisel pole mingitkki lootust hahahahaha

                            Keegi üritab kõvasti nalja teha vist?Pole ju võimalik,et selline debiilik kuskil eksisteeriks?

                            Kommentaar


                              graeme on küll, nad eksisteerivad.

                              Kommentaar


                                Eesti koondis on lihtsalt sitt. Ei saa öelda, et kivi kotti või rind kummi, hoopis t*ra perse või midagi sellist.

                                Muide, Inglismaa hümni ajal tulid mul külmavärinad. Aga oleks pidanud Eesti hümni ajal tulema.

                                Niipalju siis teie arvamusest minu kohta, et ma veel ei vaheta kodakondsust, aga Inglismaa on jalgpalliriik ja Eesti põllumeeste ja kolhoosnikute riik. Kasvatavad oma porgandit, kartulit ja seav*ttu. Tehke midagi tarka!
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X