320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
    Kui täna Aksalut Pareikole eelistatakse, siis on küll väga kahtlane värk seal..
    pidavat täna mõlemad saama ühe poolaja mängida

    Kommentaar


      Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
      Miks vigastunud Pavel Londak sõitis koondisega Londonisse ning osales soojenduses?
      Mis jutt see jälle on? Arusaamatu...

      Kommentaar


        Kellegil on pakkuda videot, kus lastakse Eesti hümni Inglismaa-Eesti mängul, juutuub on God Save The Queeni pilgeni täis.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          sõitis Londonisse mu teada.
          Kas Londidisse sõitsid siiski neli väravahti-Poom, Aksalu, Londak ja Pareiko?

          Kommentaar


            Sats1, millele tugineb Su väide, et Londak sõitis Londonisse?
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Algselt postitas Evu Vaata postitust
              Kellegil on pakkuda videot, kus lastakse Eesti hümni Inglismaa-Eesti mängul, juutuub on God Save The Queeni pilgeni täis.
              etvspordi lehel uudisteklipis... fännid panid inglismaal peo püsti vms
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Kas Pareiko jäi Tallinnas või sõitis koondisega Londonisse?
                paranoik.



                tõenäoliselt on see foto muidugi võltsitud.

                Kommentaar


                  Londonis käis 21 mängijat:

                  Eesti: 1 - Mart Poom, 17 - Enar Jääger, 3 - Andrei Stepanov, 4 - Raio Piiroja, 5 - Dmitri Kruglov, 21 - Taavi Rähn, 6 - Aleksandr Dmitrijev, 9 - Ragnar Klavan, 10 - Joel Lindpere, 15 - Tarmo Kink, 18 - Kaimar Saag
                  Varus: 30 - Mihkel Aksalu, 19 - Alo Bärengrub, 2 - Teet Allas, 13 - Urmas Rooba, 24 - Kristen Viikmäe, 7 - Martin Reim, 29 - Sergei Terehhov
                  Mängus ei osale: Sergei Pareiko, Oliver Konsa, Aivar Anniste

                  Kui ei usu, võta lahti see uudis ja vaata pilti nr 7, kus nad kõik ilusti peal on. Võimalik muidugi, et Londak piilub tegelikult sealt keskmise tribüüni vasakult kolmanda sissepääsu nurga tagant, aga siis paluks juba seda meile tõestada, mitte nõuda siin vastuseid oma jaburatele kujutluspiltidele. Cheers!
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    muidugi sõitis londak ka kaasa, sest paranes imeväel ja kunagi ei tea, kas "mustas nimekirjas" olijaid riiki üldse lastakse...
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Ma olen kuulnud, et Pareikol oli piiril suur jama, kuna sinna ei olnud veel info jõudnud, et ta mustast nimekirjast maha tõmmatud praegu. Londak oli igaks juhuks pagasis reisinud, et teda kindlasti näha ei oleks.

                      Kommentaar


                        vaatan siin teil seda huvitavat teemat ja kohe päris suur huvi tuleb

                        kes võitis Inglismaa-Eesti mängu?
                        Pavel, ära seikle nüüd!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                          vaatan siin teil seda huvitavat teemat ja kohe päris suur huvi tuleb

                          kes võitis Inglismaa-Eesti mängu?
                          inglased napilt
                          AILTON

                          Kommentaar


                            jah, oleks me ühe värava veel löönud, oleks viiki jäänud
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Nii ta siis läks...võib olla iga spordisõbra, aga kindlasti iga tõsiseltvõetava jalgpallisõbra elu unistus külastada Webleyd ja vaadata täismaja ees oma rahvuskoondise mängu.
                              Mäng oli, nagu ta oli, Eestile sellel aastal midagi rõõmustavat pole ju olnud ja vaevalt keegi ka Inglismaal imele lootis. Õnn, et hullemini ei läinud!

                              Hoopis masendavam meie mansa mängule oli aga hoopis meie fännide tegutsemine, suure tõenäosusega elu välismängul, Wembleyl, Inglismaal. Ei ühtegi tõsiseltvõetavamat kogunemist, isegi staadioniväravas seisti kolme neljaliikmelistes puntides üksteisest eraldi ja rüübati kaasavõetud vägijooke, mis siin salata ka ise tegin seda, aga suuresti just masendusest.

                              Ma ei teagi kellele see küsimus suunatud peaks olema, vist nn Eesti jalgpallifännide ühendusele ehk Jalgpallihaiglale: Miks midagi Londonis ei organiseeritud, ühist kogunemist, kodupubi vms.

                              Tean juba ka vastuseid mis minu kirjale tulema hakkavad, et mis sa halad ja miks sa ise ei teinud.., aga milleks siis selline organistaioon üldse, kui kõik iseseisvalt midagi tegema peavad. Kurat, elu võimalus magati maha ennast Londonis nähtavaks teha.

                              NN. pikaaegsed fännid ehk Jalgpallihaigla liikmed peaksid kiiremas korras peeglisse vaatama ja midagi ette võtma. Ettepanek: ennast taandama ja noortematele aktiivsematele teed andma(olen siin foorumis päris tarkade inimeste kirju lugenud ja need Jalgpallihaigla tippliikmetele külle ei kuulu) või jalad p...e alt välja võtma.

                              Nüüd mäletavad aga inglased eestlasi Urmo Polisinski pohmaunenäona, mis paljusid Inglismaa päevalehti kaunistas.

                              Üldiselt ei meeldi mulle niisama kunagi halada, aga tunnistagem, et see "orgunn", mis Inglismaal tehti oli ülimasendav.

                              Lodetavasti algatab minu kiri mingi ajurünnaku ja kogu see üritus muutub tõsiseltvõetavamaks, aga minu arvates niimodi jätkata pole enam mõtet, parem mingem sõbralikult laiali, muidu tuntakse meid varsti maailmas kui mingeid ugri-mugri joodikuid, mitte jalgpallifänne.

                              Jalgpallihaigla Liige!

                              Kommentaar


                                asi vist pigem selles, et sellest 1800-st ehk 80 olid jalkafännid ja ülejäänud 1720 olid jalka sõbrad. tribüünil võis näha hulganisti eestlasi, kelle riietusest polnud aru saada, keda nad toetasid. kapo omad olid äkki meile kaasa sokutatud. kuskilt jäis silma üks videoklipp, kus eesti hümni ajal mitmetel eesti pealtvaatajatel suu ei liikunudki. kui siis näriti nätsu. seega pole sellisest suust kaasaelamist oodata.

                                samas ei saa me loota, et 200-300 andunud fänni wembleyl suudaks inglise fännid üle karjuda. nagu koondise puhulgi on ka fännidel hulgast valik väike ning pavaroti häälega pole meid vist kedagi õnnistatud. Seega teeb iga üks häält oma võimetele ning lõpptulemus on see, mis me tribüünilt kuuleme. Ale Coq Arenal on seda enam kui küll. Kodust kaugemal jääme natuke hätta, aga mis sellest.

                                Londonis suurt kogunemist oli keerulin teha, sest ajagraafik oli enamustel suht tihedaks surutud. seega ühte kindlasse kohta kogunemine oleks enamusel üle jõu käinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X