320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    poom räägib et eestil on vaja meest kes paneb palli liikuma, noo türa vittu värdjas milleks meil siis vassilje on? ta eestis ainuke mees kes paneb palli liikuma ja ründe käima aga koonidsse ei kuulu. liiga ründav jelle argpüksilu stiili vatsu jusiis. poom sa oled ka paras lammas ikka. selles pole kahtlus et kes on eesti parim ründav pooli.
    mis põhjusel siis Kostja Levadias põhis ei mängi? mida/keda Rüütli kardab?
    ja rohkem lugupidamist ikka meie vanameistri vastu!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust

      Kas Vassiljev mitte kusagil kasarmus hetkel lappi ei lohista?
      yup,
      kuigi praeguseks hetkeks peaks väljas olema:

      etvsport, jaan 2007
      Rahvusmeeskonda ei saa aidata ka FC Levadia poolkaitsja Konstantin Vassiljev, kes kaitseväes 10-nädalast baaskursust läbib. Märtsi keskpaigas vabaneva mängumehe jaoks läheb koondise esimene poolaasta aga kaotsi.

      „Vassiljeviga juhtunu oli suur üllatus, kuid sõjavägi teeb talle ka head, õpib distsipliini ja saab füüsiliselt tugevaks,” sõnas Goes naljatledes, kuid tõsines ning nentis, et pärast sõjaväge kulub omajagu aega, et taas koondise jaoks piisavalt heasse vormi tõusta.


      Kotenko /.../puhul kaitseliin teab, et on mingit prohmakat oodata ja on sedavõrra tähelepanelikum. Onu Marti aga peetakse liiga heaks ja sedavõrra võetakse lõdvemalt.
      kõlab loogiliselt

      Muideks mitu mängu me Mardiga väravasuul võitnud oleme. Ühe? Parandage mind, kui eksin.
      üleüldse või? selles valiktsüklis pole me muidugi midagi võitnud,
      aga üldse, noh mitmes võidus on siiski Poom ka osaline olnud, pakun täitsa umbes (koosseisudega koondisemängude arhiivi ei leia praegu)
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Steve Mcclaren Eesti Meeskonna Juhendajaks?

        Niisis, äsja avaldatud epl.ee artikliga on Steve McClareni treenerikoht ohus, juhul kui Eesti peaks Inglismaad vöitma!
        Kas arvate sama kui mina?! See on ju jumalalt märk meile Eestlastele, ja mida see EJL veel ootab? Vöidame Inglismaa ja Steve lastakse lahti ,ja meie napsime kypsa marja kohe ära! KAs poleks mite hull möte, saada McClaren Eesti treeneriks
        Aga oht on see, et juhul kui peaks Eesti Inglismaad vöitma jätkab meie suur soosik Jelle kuni tsykli löpuni.
        Ja see McClaren, see vöiks täitsa usutav asi olla, et vöiks lepingu vastu vötta, sest:
        1) Ma ei usu et talle EJL'u palgapakkumine ei sobiks, sest tal seda raha on kyll ja ega ta raha pärast ei tee tööd?
        2) Siis ta näeks, et Eestis oleks potensiaali, juhul kui me Inglismaad vöitsime, ja vötaks ehk lepingu vastu
        3) Eestit pole ta veel kunagi juhendanud, ja ega tekelikult keegi suur ja kuulus treener meid juhendanud pole.
        Selline "hulljulge" möte tuli mul järsku pähe. Mis arvate? Loogiline?

        http://www.epl.ee/sport/380295 - siin see artikkel temast.

        Kommentaar


          Algselt postitas dobermann Vaata postitust
          mis põhjusel siis Kostja Levadias põhis ei mängi? mida/keda Rüütli kardab?
          ja rohkem lugupidamist ikka meie vanameistri vastu!!!
          Kaua võtab kõigil aega, et aru saada. Vassiljev käis vahepeal ju teenistuses ja pole hetkel vormis.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas Beaf Vaata postitust
            Niisis, äsja avaldatud epl.ee artikliga on Steve McClareni treenerikoht ohus, juhul kui Eesti peaks Inglismaad vöitma!
            Kas arvate sama kui mina?! See on ju jumalalt märk meile Eestlastele, ja mida see EJL veel ootab? Vöidame Inglismaa ja Steve lastakse lahti ,ja meie napsime kypsa marja kohe ära! KAs poleks mite hull möte, saada McClaren Eesti treeneriks
            Aga oht on see, et juhul kui peaks Eesti Inglismaad vöitma jätkab meie suur soosik Jelle kuni tsykli löpuni.
            Ja see McClaren, see vöiks täitsa usutav asi olla, et vöiks lepingu vastu vötta, sest:
            1) Ma ei usu et talle EJL'u palgapakkumine ei sobiks, sest tal seda raha on kyll ja ega ta raha pärast ei tee tööd?
            2) Siis ta näeks, et Eestis oleks potensiaali, juhul kui me Inglismaad vöitsime, ja vötaks ehk lepingu vastu
            3) Eestit pole ta veel kunagi juhendanud, ja ega tekelikult keegi suur ja kuulus treener meid juhendanud pole.
            Selline "hulljulge" möte tuli mul järsku pähe. Mis arvate? Loogiline?

            http://www.epl.ee/sport/380295 - siin see artikkel temast.
            Fantaasia on sul hea
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
              Fantaasia on sul hea
              eks ole
              Aga kle mötle peaga, miks ta ei tahaks?

              Kommentaar


                Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                Niisis, äsja avaldatud epl.ee artikliga on Steve McClareni treenerikoht ohus, juhul kui Eesti peaks Inglismaad vöitma!
                Kas arvate sama kui mina?! See on ju jumalalt märk meile Eestlastele, ja mida see EJL veel ootab? Vöidame Inglismaa ja Steve lastakse lahti ,ja meie napsime kypsa marja kohe ära! KAs poleks mite hull möte, saada McClaren Eesti treeneriks
                Aga oht on see, et juhul kui peaks Eesti Inglismaad vöitma jätkab meie suur soosik Jelle kuni tsykli löpuni.
                Ja see McClaren, see vöiks täitsa usutav asi olla, et vöiks lepingu vastu vötta, sest:
                1) Ma ei usu et talle EJL'u palgapakkumine ei sobiks, sest tal seda raha on kyll ja ega ta raha pärast ei tee tööd?
                2) Siis ta näeks, et Eestis oleks potensiaali, juhul kui me Inglismaad vöitsime, ja vötaks ehk lepingu vastu
                3) Eestit pole ta veel kunagi juhendanud, ja ega tekelikult keegi suur ja kuulus treener meid juhendanud pole.
                Selline "hulljulge" möte tuli mul järsku pähe. Mis arvate? Loogiline?

                http://www.epl.ee/sport/380295 - siin see artikkel temast.
                ma arvan et ejl ei vallanda jellet veel laseb tal kuni lepingu lõpuni ära olla sest kui leping katkestatakse siis peab jellele ikka maksma vms

                Kommentaar


                  Algselt postitas erkkik Vaata postitust
                  ma arvan et ejl ei vallanda jellet veel laseb tal kuni lepingu lõpuni ära olla sest kui leping katkestatakse siis peab jellele ikka maksma vms
                  Siis broneerime McClareni ära
                  Einojah, see on kuradi nukker praegune seis. Jah töesti oleme langenud samale tasemele nagu taasiseseisvumisel. Kahju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                    Siis broneerime McClareni ära
                    Einojah, see on kuradi nukker praegune seis. Jah töesti oleme langenud samale tasemele nagu taasiseseisvumisel. Kahju.
                    Eks ta ole veits nii jh eestalsed nagu ei jõua joosta ja ple nagu sellist suur motivatsiooni ka. Oleks vaja ka rohkem sellised mängijaid nagu Kink kes julgevad vastaseid ettevõtta ja nendest mööda minna ja mõne tsenderduse anda

                    Kommentaar


                      üleüldse või? selles valiktsüklis pole me muidugi midagi võitnud,
                      aga üldse, noh mitmes võidus on siiski Poom ka osaline olnud, pakun täitsa umbes (koosseisudega koondisemängude arhiivi ei leia praegu)
                      Ma ikka mõtlen seda ajavahemiku mis algab onu Mardi tervenemisega ja Arsenaliga lepingu sõlmimisest kuni eelmise kolmapäevani. Minuarust tegi Jelle ikka väga viletsa otsuse pannes onu Mardi ainult tänu "rikkaliku kogemuse hunikule" väravasse arvestamata peaaegu olematu mänguvormi/praktikaga. Samas mida Wenger Mardist arvaks kui viimane isegi Eesti koondises platsile ei saaks...
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Ongi nii ju !
                        Tead mida ma arvan!
                        Vaata nagu kossuski oli Martin Müürsepp kuskil NBA ja siis Venemaa klubis. Ja seal ta eriti mänguaega ei saanud. Aga vaata nüüd tegi lepingu TÜ Rockiga ja vahi mis imet teeb Rociga !
                        Sama peaks olema Poomiga! Levaadia võiks temaga temaga lepingu sõlmida, siis näete et hakkan ka tema tase minema paremaks! Seal ta suht kogu aeg ju istub pingil ega kasu pole ! Või siis lepiks lepingu mõne teise Euroopa suurklubiga, kus ta oleks väravavahjt number 1 !
                        Eks kindlasti neid pakkujaid ole palju !
                        Ja hetkel mu meelest ka Poom ei peaks ültse isegi Eesti Koondise varumeeste pingilgi istuma! Ta tase suht sitt ju. KasKortenko või siis see kes Norrasse läks väravavaht. Jummast-kummast võiks koolitada Eesti järgmise väravavhi nr 1.
                        Ja miks ei ole Eesti koondisel oma väravavahi treenerit?
                        Tean et klubides treenivad ennast , aga ikkagi peaks! Suht rõve kui pole. Masendav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                          Ongi nii ju !
                          Tead mida ma arvan!
                          Vaata nagu kossuski oli Martin Müürsepp kuskil NBA ja siis Venemaa klubis. Ja seal ta eriti mänguaega ei saanud. Aga vaata nüüd tegi lepingu TÜ Rockiga ja vahi mis imet teeb Rociga !
                          Sama peaks olema Poomiga! Levaadia võiks temaga temaga lepingu sõlmida, siis näete et hakkan ka tema tase minema paremaks! Seal ta suht kogu aeg ju istub pingil ega kasu pole ! Või siis lepiks lepingu mõne teise Euroopa suurklubiga, kus ta oleks väravavahjt number 1 !
                          Eks kindlasti neid pakkujaid ole palju !
                          Ja hetkel mu meelest ka Poom ei peaks ültse isegi Eesti Koondise varumeeste pingilgi istuma! Ta tase suht sitt ju. KasKortenko või siis see kes Norrasse läks väravavaht. Jummast-kummast võiks koolitada Eesti järgmise väravavhi nr 1.
                          Ja miks ei ole Eesti koondisel oma väravavahi treenerit?
                          Tean et klubides treenivad ennast , aga ikkagi peaks! Suht rõve kui pole. Masendav.
                          Räägi kuidas sa koolitad 25.-26.aastastest väravavahtidest Eesti järgmise esiväravavahi?
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            Räägi kuidas sa koolitad 25.-26.aastastest väravavahtidest Eesti järgmise esiväravavahi?
                            A miks ei võiks??
                            Meil on üsna palju noori ka keda koolitada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                              A miks ei võiks??
                              Meil on üsna palju noori ka keda koolitada.
                              Mis need noored praegu asjasse puutuvad. Sa rääkisid Londakust ja Kotenkost.
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                                Mis need noored praegu asjasse puutuvad. Sa rääkisid Londakust ja Kotenkost.
                                Noo, ja sa arvad et neid ei saaks enam koolitada?
                                -EKs igalühel omad vead ja head. Ja nendest vigadest saakski ju eemale ainult treenimisega!
                                Haha, kunagi pole liiga vana millegagi uue õppimisega!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X